Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
25.56€ 31.95€
Be PVM:21.12€
Arbatos rinkinys Flowers & Butterflies Arbatos rinkinys Flowers & Butterflies
Populiaru -5 %
Kolekcija: Flowers & But
Pats laikas gerti arbatą! Arbatos rinkinys tai puikus vaidmenų žaidimas, lavinantis vaikus, o taip pat įdomus, surengti arbatos vakarėlius su savo lėlėmis ir mielais gyvūnais. Rinkinį sudaro 4 puodeliai, 4 mažos lėkštės, 4 lėkštės ir pastelinių atspalvių arbatinukas, dekoruotas skirtingomis iliustra..
25.03€ 26.35€
Be PVM:20.69€
Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
22.72€ 25.25€
Be PVM:18.78€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
29.11€ 32.35€
Be PVM:24.06€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.07€ 9.55€
Be PVM:7.50€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
82.50€ 86.85€
Be PVM:68.18€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.83€ 11.40€
Be PVM:8.95€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
10.73€ 11.30€
Be PVM:8.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 276 (23 puslapių)

Tikriausiai ne kartą teko susidurti su dilema, o ką dovanoti mažiems vaikams. Norisi gražios, funkcionalios ir kartu originalios dovanos vaikams. Pateiksime Jums keletą pasiūlymą , ką būtų galima padovanoti skirting amžiaus berniukui ir mergaitei.

Perkant dovaną reiktų atsižvelgti į keletą aspektų. Kokio amžiaus vaikui perkate dovaną, kokio vaiko pomėgiai, jei perkate kūdikiui, kad dovana būtų saugi.

Praktiškos dovanos vaikams

Tokie daiktai, kaip jaukios antklodės, seilinukai, buteliai ir sauskelnės, yra puikios dovanos, kurios tikrai bus naudojamos kasdien. Šie daiktai ypač naudingi naujiems tėvams, kurie laukia pirmojo kūdikio, ir padės jiems būti pasirengusiems mažylio atėjimui.

Dovanos kūdikiams

Kaip sakoma, niekada negali būti per daug būtiniausių dalykų! Tokie daiktai, kaip jaukios antklodės, seilinėliai, buteliai ir čiulptukų segtukai yra puikios dovanos, kurios tikrai bus naudojamos kasdien. Šie daiktai ypač naudingi naujiems tėvams, kurie laukia savo pirmojo kūdikio, ir padės jiems būti pasiruošusiems mažylio atvykimui.

Taip pat ne ka mažiau svarbu ir dovanos, kurios naujagimiams padeda nusiraminti tokie kaip glostymo žaisliukai, lavinamieji kilimėliai, minkšti migdukai, pakabinima žaislai vežimėliai – tikrai pravers naujiesiems tėveliams užimti jų mažylius.

Dovanos 1 metų vaikams

Raktas į šio amžiaus pradžiuginimą yra rasti žaislų, kurie sužadintų ir nustebintų augantį jų protą. 1 metų vaikams patinka kurti muziką, garsus ir tyrinėti dalykus. Galite jiems padovanoti muzikos instrumentus ir pažinti įvairius muzikos garsus bei ugdyti kūrybiškumą.

Davonos 2 metų vaikams

Žaislų pasirinkimą turėtų nulemti augantys jūsų 2 metų vaiko gebėjimai. Taigi kokius įgūdžius jie šiuo metu išlavina? Po 24 mėnesių jūsų vaikas keičiasi visais būdais! Jie vis labiau nori bendrauti ir judėti.

Rinkdami žaidimus dvimečiams atsižvelkite būtinai į jų pomėgius, bet tuo pačiu galite paskatinti vis išmokti naujų dalykų. Įprasta, kad tokio mažiaus vaikai stebi ir nori daryti viską, ką daro jų tėvai. Galite nupirkti jiems pjaustymo rinkinius , pavyzdžiui, daržovėms ar vaisiams ir leiskite kartu su Jumis gaminti maistą ir dirbti su savo smulkiąja motorika.

Dovanos 3 metų vaikams

Trejų metų vaikai tampa labiau socialūs ir turi savo idėjų“, - sakė Tovahas Kleinas, Barnardo koledžo mažylių plėtros centro direktorius ir knygos „Kaip klesti mažyliai“ autorius . „Atviri žaislai, tokie kaip kaladėlės ir statybiniai žaislai, leidžia jiems tyrinėti, atrasti ir įgyvendinti savo idėjas“. Jie yra giliai „Aš padarysiu tai pats“ etape, todėl jiems patinka dalykai, kurie padeda įvaldyti smulkiąją motoriką, kuri gali padėti apsirengti, sakė Marie Conti, The Wetherill mokyklos vadovė Gladwyne, Pensilvanijoje Amerikos Montessori draugijos valdybos narys.

Dovanos 4 metų vaikams

4 metų amžius yra didžiausias smalsumo ir socialinių žaidimų metas, todėl patartina gerai apgalvoti, kokius žaislus jūs šiuo metu perkate vaikams. Pagalvokite apie paprastus stalo žaidimus, kad galėtumėte panaudoti naujus mąstymo įgūdžius ir atsirandančią savitvardą, kai jie laukia posūkio ir susitvarko su pralaimėjimais, lėlėmis, pasakojančiomis istorijas, tarpusavyje sujungiant plastikinius kaladėles, kad būtų sukurtos struktūros, vaiko dydžio lentos rašymui ir piešimui, ar dviratis ar kiti ratiniai žaislai, kad jie galėtų pajudinti savo stiprų, augantį kūną.

Jei ieškote geriausių žaislų ir dovanų 4 metų mergaitėms, įsitikinkite, kad ieškojote žaislų, kurie padėtų jai kurti vaizduotę, puoselėtų gerus socialinius įgūdžius ir pristatytų ikimokyklinio ugdymo koncepcijas, tokias kaip skaičių, raidžių ir formų praktika. Žinoma, pirmiausia žaislai turi būti įdomūs, kitaip vaikai jų nenaudos ir visi šie privalumai būtų prarasti.

Jeigu perskaitę tekstą vis tik nerado Jums tinkančio variamto. Nieko tokio! Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti „Dovanų kuponą vaikams“ ir leisti patiems tėveliams išsirinkti dovaną iš mūsų plataus asortimento.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje