Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams 1 metų

Kolekcija: BABY BUNNY &
Šis zuikis iš Baby Bunny kolekcijos mėgsta žaisti ir mėgsta visur eiti. Leiskitės į nuotykius su ja arba leiskite jai šokinėti po namus. Triušiukas pagamintas iš nuostabiai minkštų medžiagų, todėl ji yra nepaprastai draugiška ir miela.Matmenys: 25 cmMedžiaga: 100% poliesterisSkalbimas mašinoje: 30°C..
17.50€
Be PVM:14.46€
Kolekcija: BABY BUNNY &
Šis zuikis iš Baby Bunny kolekcijos mėgsta žaisti ir mėgsta visur eiti. Leiskitės į nuotykius su ja arba leiskite jai šokinėti po namus. Triušiukas pagamintas iš nuostabiai minkštų medžiagų, todėl ji yra nepaprastai draugiška ir miela.Matmenys: 32 cmMedžiaga: 100% poliesterisSkalbimas mašinoje: 30°C..
17.50€
Be PVM:14.46€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.55€
Be PVM:7.89€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Daktare, Jim reikia jūsų priežiūros! Jim nekantrauja žaisti su jumis gydytoju. Jo lagamine rasite viską, ko reikia jo priežiūrai. Pirmiausia būtinai išmatuokite paciento kūno temperatūrą. Ar vien pleistro pakanka skausmui malšinti? Kuris meškiukas bus kitas jūsų pacientas? Medžiaga: 100% poliesteris..
46.75€
Be PVM:38.64€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Christmas
Ši žaisminga Kalėdų istorija suteikia vaikams galimybę suvaidinti Kalėdų istoriją su gerai žinomais personažais. Žaidimas „Kalėdų pasaka“ lavina jūsų vaiko kūrybiškumą, rankų judrumą ir erdvinį suvokimą. Dėžutėje yra 15 figūrėlių, su kuriomis galima žaisti ypatingą Kalėdų nuotykį. Žaidimo dėžutė yra..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Farm
Priverskite vištą dėti kiaušinius plaktuku mušdami rutulius ant medinio kalimo suoliuko. Tai geras pratimas lavinti vaiko motorinius įgūdžius. Ar visi kamuoliai įmušti? Įdėkite kamuoliukus atgal ir pradėkite iš naujo. Jūsų vaikui tiesiog patiks žaisti su šiuo nuostabiu kalimo suoliuku!..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 89 (8 puslapių)

Ieškote originalios dovanų idėjos vienerių metų vaikui? Svarbu surasti tokią dovaną, kuri būtų net tik smagi mažyliui, bet ir pagaminta iš kokybiškos medžiagos. Vienerių metų mažylis jau pradeda stovėti ir jo pasaulis didėja, tad natūralu, kad noras pažinti jį supantį pasaulį ir daiktus tampa dar didesnis. Tiek mergaitei, tiek berniukui gausu įvairiausių dovanų idėjų, kurios yra smagios ir naudingos. Įvairūs judantys žaislai domina mažylius, patraukia jų dėmesį, motyvuoja, skatina pažinti ir tyrinėti.

Kas svarbu ieškant dovanos vaikams 1 metų?

Vieni ankščiau, kiti – šiek tiek vėliau, tačiau dauguma mažylių pradeda dėlioti pirmuosius žingsnius, sulaukus maždaug metukų. Mažylis ima tyrinėti pasaulį ir daiktus nebe burna, o rankytėmis. Daiktai pakeliami, statomi, metami. Mažyliui tampa įdomu dėlioti, perdėti, išimti. Taip pat jis pradeda skirti spalvas, medžiagas, formas, dydžius ir visa tai lyginti. Šiame amžiuje ypač tampa aktualūs lavinamieji, mokomieji bei muzikiniai žaidimai. Svarbu, kad į žaidimo procesą nepamirštų įsitraukti ir tėveliai, ir džiaugtųsi mažylio atradimais kartu. Mažylis dar nekalba, tačiau mokosi tarti pirmuosius skiemenis ir žodžius, tad skambantys žaislai gali tapti viena iš puikių dovanos idėjų.

Originalios ir naudingos dovanos

Tobulas žaislas – smagus liesti, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, džiugina mažylį ir skatina tobulėti. Kaip rasti tokį derinį? Išskyrėme tris puikias žaislų idėjas, kurios idealiai tiktų vienerių metų vaikui.

Kaladėlės. Tai vienas populiariausių žaislų, skirtų tokio amžiaus vaikams. Kaladėles galima dėlioti, liesti, jos spalvotos, su paveiksliukais, gali būti minkštos ar kietos. Ypač vertinamos medinės, o štai mažiausiems žaidėjams dairomasi magnetinių. Šiek tiek vyresniems mažyliams galimos sudėtingesnės kaladėlių kombinacijos, kuris reikia sujungti ar pritaikyti atrenkant tinkamas formas. Tokia dovana lavins mažylio fantaziją, skatins kurti ir judėti.

Bokštai. Bokšteliai taip pat labai mėgstamas mažylių, kuriems neseniai sukako 1 metukai, žaislas. Mažesni bokšteliai skirti lavinti rankytes, jų miklumą ir kruopštumą. Didesni – lavina pusiausvyra, skatina kūrybiškumą.

Nesudėtingos dėlionės. 1 metų mažyliai pradeda skirti formas, tobulina erdvinį suvokimą, todėl dėlionės itin naudingas žaislas, kuris niekada neatsibos. Paprastai dėlionės kuriamos su tam tikrais paveikslėliais, pavyzdžiui, gyvūnais, augalais, kitais aplinkoje sutinkamais objektais. Kartu su tėvelių pagalba, mažylis gali pradėti mokytis tarti pirmuosius žodžius, skiemenis.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje