Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams 4 metų

Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Kolekcija: Little Farm
Šis žaidimas iš kolekcijos „Little Farm“ suteikia vaikams galimybę būti kūrybingiems ir lavinti vaizduotę. Žaidimą sudaro medinės geometrinės figūros ir iliustruotos figūrėlės iš tvirto, kokybiško kartono. Vaikai gali  sukurti gražiausias fantazijos scenas mediniu plaktuku bakstelėdami į įvairi..
25.15€
Be PVM:20.79€
Kolekcija: Flowers & But
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Flowers & Butterflies"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 28 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka ..
2.35€
Be PVM:1.94€
Kolekcija: Little Goose
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Little Dutch"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka smulkiajai mo..
2.35€
Be PVM:1.94€
Kolekcija: Sailors Bay
Papuoškite savo piešinius "Sailors Bay" kolekcijos lipdukais! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite kurti piešinius. Naudodami šiuos laivų, žuvų ir jūros paukščių tematikos lipdukus, jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas puikiai tinka lavinti smulkiajai ..
2.35€
Be PVM:1.94€
Kolekcija: Little Goose
Padėkite žąsims surasti tvenkinį! „Game of Goose“ yra klasikinis stalo žaidimas, kurį galite žaisti kartu su savo šeima. Nusiveskite vaiką į nuotykius ir pasivaikščiokite po įvairias kaimo scenas. Saugokitės spąstų kelyje! Meskite kauliukus ir pirmieji pasieksite tvenkinį 63 numeriu. Šis stalo žaid..
17.55€
Be PVM:14.50€
Su šiuo sulankstomu balansiniu dviratuku 'MANU' pirmuosius metrus galima įveikti labai lengvai ir greitai. Balansinis dviratis yra puikus pasiruošimas važiuoti dviračiu su pedalais. Važinėjimas dviračiu – puikus būdas lavinti vaiko kontrolę, koordinaciją ir pusiausvyrą. Dviratis yra reguliuojamo auk..
119.95€
Be PVM:99.13€
Rodo nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Sėdite nukabinę nosis, nes naudingos dovanų idėjos niekaip neateina į galvą, o Jūsų (arba artimųjų) vaiko ketvirtas gimtadienis visai ne už kalnų? Susikaupkite ir iš naujo pergalvokite, ar tikrai sprendimas nesislepia Jūsų pasąmonėje. Tam, kad padėtumėme jį prisiminti arba įkvėpti naujų minčių apie dovaną, paruošėme keletą tiek 4-mečiui berniukui, tiek mergaitei tinkančių dovanų idėjų.

Dovanų idėjos 4 metų vaikams

Jau spėjote aplėkti fizines parduotuves ir niekas akies taip ir nepatraukė? Ieškokite dovanos internetu - “Little Dutch” siūlo platų vaikiškų prekių asortimentą, kuriame Jūsų laukia kokybiškos bei originalios dovanos vaikams 4 metų. O štai ir parduotuvėje randamos, ant kelio užvedančios idėjos:

Stalo žaidimai

Keturių metų vaikui tikrai labai svarbus yra bendravimas su kitais žmonėmis - jis ieškos bendraminčių tiek darželyje, tiek vyresniųjų artimųjų tarpe. Būtent dėl šios priežasties tokios naudingos dovanos kaip stalo žaidimai jam tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Pasikvietęs kitus vaikus ar net Jus, artimuosius, jis norės perprasti žaidimą ir bandys jį laimėti. Taip bus lavinamas ne tik jo bendradarbiavimo įgūdis, bet ir kūrybinis bei loginis mąstymas priimant sprendimus, kai siekia pergalės.

Daiktai, naudojami kasdienybėje

Galite pagalvoti, kas čia per idėjos vaiko dovanai? Neapsigaukite - vaikai kažkur nuo keturių metų yra jau visai pažengę savo pažintinėje (intelekto) raidoje, todėl klausydami Jūsų patarimų bei nurodymų, jie gali mokytis savo įgūdžius vis geriau pritaikyti kasdienybėje. Pavyzdžiui, tokios smagios dovanos kaip spalvotos gertuvės, maisto indeliai ar kuprinės tikrai neapvils. Ypač, jei į kuprinę dar prie dovanos įdėsite kokį nors smulkų žaislą. Taip vaikas bus sužavėtas “žaisti namus” ir imtis savarankiškumo - įsipilti vandens ar susikrauti mantą važiuojant pas senelius.

Priemonės kūrybai

Tiek keturių metukų berniukui, tiek mergaitei reikia atrasti savo kūrybiškumą. Tokio amžiaus vaikai neretai jau moka parašyti savo vardą ir pradeda susidomėjimą lengvu piešimu ar lipdymu. Jų smalsumui patenkinti puikiai tiks kūrybiniai žaidimai, kuriuose reikia kažką klijuoti, priemonės piešimui - spalvoti pieštukai, flomasteriai ir knygelės, kurias jie gali išmarginti. Nors ir tikėtina, jog mažylis rimtai užduoties nepriims, kai kurie keturmečiai jau suvokia, kad nereikia išlįsti už linijų - tai padeda vaikui gerinti koncentraciją bei rankos tikslumą.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje