Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams iki 1 metų

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 94 (8 puslapių)

Esate pakviesti į mažylio gimtadienio šventę ar artėja kita ypatinga proga? O gal ieškote originalios dovanos savo mažyliui? Jeigu ieškote dovanos vaikams iki 1 metų, tikrai nėra ko nerimauti – tokio amžiaus mažyliams surasite gausų dovanų asortimentą. Dovanų idėjos smagios, naudingos ir netgi lavinančios!

Kas svarbu renkant dovanas vaikams iki 1 metų?

Laikotarpis nuo 0 iki 12 mėnesių, gana ilgas laiko tarpas ir šiuo laikotarpiu vaikų gebėjimai ir poreikiai kardinaliai keičiasi. Pavyzdžiui, mažylių iki 6 mėnesių asortimente dominuoja pliušiniai žaisliukai, barškučiai ir kiti specialiai pritaikyti graužimai daiktai, kuriuos galėtų lengvai užčiupti maža vaikučio rankytė. Tuo tarpu nuo 6 mėnesiu vaikų gebėjimai keičiasi sparčiau: vaiko rankyčių koordinacija gerėja, todėl jau nebeužtenka žaisliuko, kurį būtų galima tiesiog palaikyti rankytėje, žaisliukas turėtų atlikti šiek tiek daugiau funkcijų.

Lavinamieji žaislai

Viena iš puikių dovanų idėjų – lavinamieji žaislai. Kiekviena mama sutiks, kad švietimas ir jų mažylio mokymas svarbus nuo pat mažų dienų. Šiandien rasite platų pasirinkimą žaislų, kurie padės mažyliui geriau pažinti pasaulį.

Linksmybėms vandenyje

Vonios žaislus galėtume laikyti vienu iš mažylių džiaugsmui sukurtų stebuklų. Kai kuriems mažyliams kiekvieną vakarą laukiančios maudynės ne itin patinka, tačiau šis ritualas tampa kur kas malonesniu su vandens žaisliukais. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų dar prisimena burbuluose besiteškenantį ančiuką.

Praktiškos dovanos visada puikus sprendimas

Ieškantiems kokybiškos ir praktiškos dovanos, rekomenduojame pasidomėti, gal mažyliui reikia naujos gertuvės, įrankių, lėkštutės ir t.t. Įsidėmėkite – seilinukų niekada nebus per daug! Tokios dovanos yra praktiškos ir naudojamos kasdien. Nesijaudinkite, jūsų dovana tikrai neužsiliks pamiršta stalčiuje.

Kiekvienas mažylis iki metų mėgsta kramtyti. Tiesa ta, kad tokiame amžiuje dykstant dantukams, jam tiesiog būtina pasikasyti niežtinčias dantenas. Viena iš mūsų rekomendacijų – kramtukai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kramtukas būtų pagamintas iš kokybiškų medžiagų, juk šis žaislas didžiąją dienos dalį praleis mažylio burnoje. Taip pat kramtukas turi būti patogus laikyti, o papildomos funkcijos, pavyzdžiui, besisukančios ar traškančios detalės – privalumas.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje