Meniu
Prekių krepšelis

Kaladėlės vaikams

Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
13.39€ 19.25€
Be PVM:11.07€
Kolekcija: Little Farm
Šis kaladėlių rinkinys yra visų laikų mėgstamiausias. 50 skirtingų formų kaladėlių rinkinys yra geriausia priemonė vaikui išmokti kaladėlių pagalba statyti skirtingus pastatus, formas ir pan. Kaladėlės dekoruotos įvairiomis iliustracijomis iš kolekcijos „Little Farm“. Sukurkite savo ūkio kompleksą. ..
26.95€
Be PVM:22.27€
Kolekcija: Little Farm
Statymo kaladėlės iš kolekcijos „Little Farm“. Sudėkite medines dalis teisinga tvarka. Šis žaislas žaismingai skatina jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei smulkiąją motoriką. Tai gali būti ir gražus aksesuaras jūsų vaikų kambaryje...
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Little Farm
Sukurkite puikią gyvūnų piramidę iš kaladėlių ir sužinokite apie skaičius nuo 1 iki 10. Tai puikus žaislas vaikams lavinti loginį mąstymą, rankų ir akių koordinaciją. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių arba padėkite juos horizontaliai. Žaislas susideda iš 10 skirtingų dy..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Sailors Bay
Sukurkime burlaivį kartu! Padėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti burlaivį. Baigę nepamirškite pakelti vėliavos! Sustatomas burlaivis padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras vaikų kambaryje...
19.51€ 26.35€
Be PVM:16.12€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi...
21.03€ 24.75€
Be PVM:17.38€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi. ..
24.75€
Be PVM:20.45€
Kolekcija: Flowers & But
Sukurkime drugelį kartu! Ši Little Dutch 16 dalių medinė dėlionė yra tikras iššūkis. Dėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti spalvingą drugelį. Ar matote, kaip sparnai jau formuojasi? Sustatoma dėlionė padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras va..
26.00€
Be PVM:21.49€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Labai daug žaislų, net ir patys paprasčiausi, siūlo tuos pačius privalumus vaikui, pradedant emociniu augimu koordinacijos lavinimu, baigiant kūrybiškumo ir vaizduotės ugdymu. Tačiau kaladėlės vaikams yra vienas nepakeičiamų žaislų. Tyrimai patvirtina tai, kad vaikai, tėvai ir mokytojai žinojo ištisus šimtmečius: žaisti su žaislais, kuriuos galima statyti ir dėlioti, yra ne tik smagu, bet ir tikrai labai naudinga. Kaladėlės, nors ir apgaulingai paprastos, yra bene universaliausias kada nors sugalvotas žaislas.

Žaidimo kaladėlėmis nauda yra milžiniška ir ugdo daugybę įgūdžių

Žaisdami su kaladėlėmis vaikai gauna galimybę išspręsti problemas, šalinti trikdžius ir patikrinti hipotezes apie struktūrą, sunkumą ir aukštį ir pačią erdvę

Kalbos ugdymas

Paprastai negalime natūraliai susieti žaidimo kaladėlėmis su verbalinės kalbos ugdymu, tačiau šis žaidimas iš tikrųjų skatina daug žodinės saviraiškos, ypač pasakojant apie tai, ką jie sukūrė ar nori sukurti.

Smulkioji motorika ir rankų ir akių koordinavimo praktika

Kraunant kaladėles vienas ant kito ir tiksliai sureguliuojant klibantį bokštą, reikia ir smulkios motorikos, ir tikslaus rankų ir akių koordinavimo.

Pirmieji žingsniai link matematikos

Modelio atpažinimas, simetrija, forma ir matavimai – visi matematikos elementai yra neatskiriama žaidimo kaladėlėmis dalis.

Socialinė ir emocinė raida

Žaidimas kaladėlėmis gali tapti komandiniu žaidimu su kitais vaikais ar tėveliais. Šis žaidimas suteikia galimybę praktikuoti bendradarbiavimą, problemų sprendimą, dalijimąsi. Šiuos įgūdžius reikia ilgai ugdyti ir tai yra didelis iššūkis mažiems vaikams.

Vaizduotė

Kaladėlės gali būti panaudotos žaidime, kuriame reikia tariamo maisto ar statant kūdikio lovelę ar namelį mažiems gyvūnams. Kaladėlės laikomos „atvirais žaislais“, o tai reiškia, kad su jais galima žaisti įvairiai ir derinti su kitais žaislais.

Dėmesio sutelkimas

Vaikų dėmesį taip pat reikia skirti nuo mažų jų kūno raumenų. Jei kūno raumenys yra lavinami mankštinantis, pakankamai miegant, tinkamai maitinantis ir pan., tai norint sukurti dėmesio raumenis, reikia protinių iššūkių. Medinių kaladėlių rinkinys yra puikus būdas įtraukti vaiką į konkrečią veiklą ir ugdyti jo dėmesio sutelkimo gebėjimus. Galite mesti jam iššūkį pastatyti raketinį laivą ar gražią pilį. Tokio tipo veiklos kartojimas gali padėti pagerinti jo dėmesį, taip pat pažadinti jo kūrybiškumą.

Kūrybinis kaladėlių žaidimas

Sakoma, kai vaikams sukanka treji metai, jų žaidimas kaladėlėmis tampa kūrybiškesnis ir vaizdingesnis. Jie gali pradėti statyti tiltus, arkas, tunelius ir sudėtingesnes konstrukcijas. Jie taip pat pradės rūšiuoti kaladėles ir tiesti kelius, takus. Jūsų vaikas gali pradėti pasakoti apie tai, ką stato, ir suvaidinti savo gyvenimo scenas.

Kaladėlės visoms amžiaus grupėms

Net paaugę vaikai vis tiek gauna daug naudos iš žaidimo su kaladėlėmis. Kadangi kaladėlės yra universalios, jie puikiai tinka mišraus amžiaus vaikų grupėms. Jos siūlo galimybę ugdyti XXI amžiaus įgūdžius, tokius kaip bendradarbiavimas, problemų sprendimas, kritinis mąstymas.

Ieškokite kaladėlių mažyliams internetu

Internetu pirkti žaislus ne tik naudinga, bet ir praktiška. Apsilankykite internetinėje žaislų parduotuvėje Little Dutch ir pasižvalgykite po siūlomą platų žaislų vaikams asortimentą. Be jokios abejonės, pirkti internetu pigiau, neretai galima surasti patinkantį daiktą su prieinama kaina. Little Dutch surasite kokybiškas medines kaladėles, skirtas įvairaus amžiaus mažyliams. Jos nudažytos pastelinėmis spalvomis, todėl nedirgins mažylio akyčių, priešingai, medienos ir švelnių spalvų derinys leis mažyliui žaidimo metu atsipalaiduoti ir mėgautis žaidimo procesu.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje