Meniu
Prekių krepšelis

Muzikiniai žaislai

Kolekcija: Flowers & But
Ši medinė medinė "Little Dutch" karuselė ramina jūsų kūdikį dėl mielos lopšinės. Karuselė sudaryta iš 5 gražių ir smagių kabančių žaislų iš Little Dutch "Flowers & Butterflies" kolekcijos. Paukštis Olivija, dvi mielos gėlės, drugelis Lily ir žvirblis Abby. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kur..
75.55€
Be PVM:62.44€
Kolekcija: Wild Flowers
Šis mielas medinis metalofonas yra puikus žaislas mažiesiems. Jie gali eksperimentuoti su ritmo deriniais, kad galėtų sukurti savo dainas, muziką. Pridedama viena lazdelė...
20.35€
Be PVM:16.82€
Kolekcija: Flowers & But
Graži lopšinė padės mažyliui nusiraminti, atsipalaiduoti ir užmigti. Tiesiog patraukite boružėlę žemyn ir leiskite mažyliui klausyti melodijos. Žaislas lavina jūsų vaiko vaizduotę, gerina regos ir klausos pojūtį. Idealiai tinka pakabinti ant automobilinės kėdutės, lovos ar vežimėlio. ..
16.94€ 21.55€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Ši muzikinė karuselė Miffy ramina jūsų kūdikį dėl savo mielos lopšinės. Karuselę sudaro 5 gražūs ir linksmi kabantys žaislai iš "Vintage Little Flowers" kolekcijos. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kuri taip pat skatina jų akių vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, ją lengva pritvirtin..
49.95€
Be PVM:41.28€
Kolekcija: Little Farm
Ši graži Little Dutch muzikinė karuselė dėl mielos lopšinės ramina jūsų kūdikį. Ant karuselės kabo penki žaislai iš kolekcijos "Little Farm". Kūdikiams patinka stebėti, kaip šie žaislai juda, o tai skatina jų regėjimo vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, lengvai tvirtinama prie vaikiškos..
47.95€
Be PVM:39.63€
Rodo nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Žaislų ieškojimas, gali tapti tikru iššūkiu suaugusiems, net ir tiems, kurie manosi žinantys viską. Kuomet papuolame į žaislų pasaulį, rodos, visai nepastebimai ima suktis galva. Ieškantiems žaislų kūdikiams labai svarbus patarimas – žaislas turėtų būti skirtas ne tik pramogai, bet ir mažylio lavinimui. Muzika – vienas iš tų universalių dalykų, kuris domina kiekvieną mažylį. Tad muzikiniai žaislai kūdikiams gali tapti puikia dovana!

Muzika – pramoga ir terapija

Ne viename šaltinyje galime rasti, kad muzika yra labai naudinga mažyliams, teigiamai veikia jų nuotaiką, skatina jų vystymąsi, smegenų veiklą, lavina kūrybiškumą. Mažyliai yra labai smalsūs, net ir mažiausi kūdikiai reaguoja į garsus, todėl muzikinis žaislas kūdikiams gali tapti lavinamąja priemone, kuria jie pradės mokytis skirti garsus. Tyrimais įrodyta, kad vaikai, kurie kūdikystėje turėjo galimybę tyrinėti vairius garsus, geba geriau skaityti, kalbėti ir klausyti. Muzika lavina išties labai daug mažylio gebėjimų – ugdo kantrybę, išgirsti žodžiai skatina prisiminti, todėl muzikiniai žaislai yra naudingi net ir patiems mažiausiems.

Muzikiniai žaislai – tai žaislai, kurie skleidžia įvairias melodijas ir garsus. Muzikos instrumentai gali skleisti įvairiausius garsus, jie gali būti klavišiniai, pučiamieji ar patys paprasčiausi – mušamieji. Populiarumo viršūnėje yra grojantys ir kalbantys žaislai, pavyzdžiui meškiukai. Minkštas grojantis žaislas tampa vienu pirmųjų žaislų, kurie yra perkami kūdikiams.

Sakoma, kad mažyliai žaisdami su muzikiniais žaislais tampa laisvi, išlaisvina savo kūrybiškumą sukurdami savo unikalų „triukšmą“. Tokie žaislai ne tik linksmina, bet ir atpalaiduoja, veikia kaip savotiška raminanti terapija. Muzika mažylius nuramina, padeda jiems užmigti.

Platus žaislų asortimentas internetu

Siūlome platų muzikinių žaislų kūdikiams asortimentą, kuriuo liks nustebinti net ir patys išrankiausi tėveliai. Apsilankius mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite svarbiausius dalykus – kokybę, įvairovę, naujienas ir kainą. Kokybiškas žaislas ir gera kaina – štai ką mes siūlome ieškantiems puikaus pasiūlymo. Apsilankydami mūsų parduotuvėje dažniau, nepraleisite progos įsigyti patinkantį žaislą pigiau. Pirkdami žaislus internetu apsipirksite saugiai, sutaupysite laiko ir būsite tikri, kad išvydote visą mūsų siūlomų žaislų asortimentą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje