Meniu
Prekių krepšelis

Grojantys žaislai kūdikiams

Kolekcija: Flowers & But
Ši medinė medinė "Little Dutch" karuselė ramina jūsų kūdikį dėl mielos lopšinės. Karuselė sudaryta iš 5 gražių ir smagių kabančių žaislų iš Little Dutch "Flowers & Butterflies" kolekcijos. Paukštis Olivija, dvi mielos gėlės, drugelis Lily ir žvirblis Abby. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kur..
75.55€
Be PVM:62.44€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Ši muzikinė karuselė Miffy ramina jūsų kūdikį dėl savo mielos lopšinės. Karuselę sudaro 5 gražūs ir linksmi kabantys žaislai iš "Vintage Little Flowers" kolekcijos. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kuri taip pat skatina jų akių vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, ją lengva pritvirtin..
49.95€
Be PVM:41.28€
Kolekcija: Little Farm
Ši graži Little Dutch muzikinė karuselė dėl mielos lopšinės ramina jūsų kūdikį. Ant karuselės kabo penki žaislai iš kolekcijos "Little Farm". Kūdikiams patinka stebėti, kaip šie žaislai juda, o tai skatina jų regėjimo vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, lengvai tvirtinama prie vaikiškos..
47.95€
Be PVM:39.63€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Ieškodami žaislų savo mažyliams neretai nueiname lengviausiu keliu - nuperkame paprastų pliušinukų ir daugiau pasidomėti, ko jiems reikia, nesivarginame. Žinoma, tokie žaislai kūdikiams irgi yra naudingi, tačiau reikia nepamiršti, kad tinkamai jų raidai reikalinga įvairovė. Grojantys žaislai - vieni įdomiausių pirkinių, kuriuos gali pasirinkti tėveliai savo mažyliams.

Grojantys žaislai kūdikiams - nauda

Galvojate, kodėl verta rinktis tokius žaislus? Iš tiesų, priežastis gana paprasta ir aiški - grojantys žaislai kūdikiams deda pagrindą jų sensomotorinei raidai. Vaikai iki vienerių metų, kitaip tariant - kūdikiai, su pasauliu pažindinasi per visus pojūčius. Jiems norisi viską aplink stebėti, liesti naujas tekstūras ir paviršius, o smagiausia būna klausytis naujų garsų. Tiek malonūs akiai pliušiniai meškiukai, tiek dar nepalytėtos medinės kaladėlės yra pravartūs daiktai, tačiau grojantys žaislai patenkina visus tris pojūčius. Nuo pat gimimo lavinama klausa yra didelis žingsnis į sveiko vaiko raidą.

Taip pat grojantys žaislai vaikams gali veikti kaip raminantis elementas. Juk dažnai tėveliai naujagimiui atėjus į pasaulį laukia, kada paaiškės, ar vaikutis miegos ramiai, ar teks prie jo naktinėti. Tokiu atveju, jei mažylis prabudinėja ir daug verkia, muzikinė karuselė ar dėžutė bus puikus pasirinkimas. Vaikas susidomės melodija ir judančiu žaislu, kabančiu jam prieš akis. Galų gale, net jei Jūsų mažylis miega kaip užmuštas, tai nereiškia, kad negalite įsigyti tokio daikto ir jį nustebinti. Pavyzdžiui, susiruošus į trumpą kelionę su kūdikiu gali būti sunku - toks grojantis žaislas gali būti tikras išsigelbėjimas bei komforto ženklas mažyliui.

Nepamirškite, kad kelių mėnesių kūdikiams tokie kabantys žaislai gali tapti puikiu stimulu naujiems fiziniams iššūkiams įveikinėti. Taip su Jūsų pagalba mažylis gali mokytis šliaužti, atsisėsti, ar net atsistoti lovytėje. Tai - neįkainojamas progresas, net jei melodijų grojimas tam neturi didelės įtakos.

Grojantys žaislai kūdikiams internetu

Kokybiški grojantys žaislai yra Jūsų norų sąraše? Apsilankykite “Little Dutch” internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite pačias geriausias prekes. Domina mažesnė kaina? Čia žaislai ir kitos prekės vaikams kainuoja pigiau nei tikėtumėtės ir pasižymi puikia kokybe!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje