Meniu
Prekių krepšelis

Barškučiai kūdikiams

Barškutis  - apyrankė "Little Farm" Barškutis  - apyrankė "Little Farm"
Naujiena -10 %
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Barškutis "Little Farm" Barškutis "Little Farm"
Naujiena -15 %
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
9.13€ 10.75€
Be PVM:7.55€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
9.60€ 11.30€
Be PVM:7.93€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
8.60€ 10.75€
Be PVM:7.11€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
8.60€ 10.75€
Be PVM:7.11€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Flowers & But
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant riešo. Apyrankę puošia paukštelis. Apyrankė taip pat turi etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
10.80€ 12.00€
Be PVM:8.93€
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
6.89€ 9.85€
Be PVM:5.69€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį gražų žaislą. Apverskite barškutį ir stebėkite, kaip karoliukai juda į kitą pusę, tuo pačiu skleisdami raminantį lietaus garsą. Žaislas skatina vaiko akių-rankų koordinaciją. Trijų skirtingų spalvų karoliukai patenka pro mažas skylutes ir priverčia sraigtą suktis, sukurda..
11.17€ 13.15€
Be PVM:9.23€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)

Barškučiai kūdikiams – tai nepakeičiamas žaislas, kurį vaikučiai turi nuo pat kūdikystės. Ar galėtumėte įsivaizduoti, kad kūdikis galėtų užaugti be barškučio? Tėveliai tikrai to negalėtų įsivaizduoti, kadangi kūdikių barškučiai tampa nepakeičiamu būdu nuraminti ir pralinksminti vaikutį.

Kaip išsirinkti tinkamiausią barškutį?

Barškučiai kūdikiams yra smagūs, įdomūs ir saugūs. Jie sukurti taip, kad kūdikis žaisdamas neužsigautų. Barškučiai kūdikiams yra gaminami iš saugių medžiagų, todėl vaikučiui šis žaislas dovanojamas nuo pat pirmųjų gimimo dienų.

Taigi, ką svarbu žinoti renkantis barškutį? Rinkdamiesi barškutį kūdikiams pasidomėkite, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Tai yra tiesiog būtina! Tačiau dar svarbiau pasidomėti barškučio funkcijomis, nes jis gali jų turėti tikrai ne vieną!

Barškučiai gali būti minkšti. Juos malonu liesti, laikyti rankytėse, glausti prie veiduko. Taip pat minkšti barkučiai gali būti skirti kabinti ant vaikučio riešo ar kojytės. Kūdikiui mosuojant rankyte ar kojyte, žaislas skamba – tai tobulas išradimas. Tokius barkučius galima prikabinti prie lovytės ir t.t. Minkšti barškučiai yra įvairiausių formų, nuo įvairių gyvūnėlių formų iki figūrų ir įvairių dydžių kamuoliukų.

taip pat barškučiai gali būti ne tik minkšti, bet ir silikoniniai ir atlikti dvigubą funkciją – linksminti mažylį ir būti kramtuku. Kramtukas labai reikalingas mažyliui, kadangi dygstantant dantukams, žaislas gali padėti nusiraminti ir pasikasyti dantenas.

Barškutis kūdikiams atlieka ne tik pagrindinę paskirtį – džiugina mažylį, bet ir lavina kitus jo gebėjimus. Barškutis padeda vaikučiui lavinti klausą, įvairiaspalvis žaislas skatina pažinti spalvas. Sakoma, kad žaisliukas du viename, t.y. barškutis ir kramtukas lavina mažylio skonio ir lytėjimo pojūčius.

Todėl ieškant barkučio mažyliui, labai svarbu atkreipti į tai, kad žaislas turėtų kuo daugiau lavinamųjų funkcijų. Žinoma, kokio tipo barškutis geriausiai tinka jūsų mažyliui įsitikinsite tuomet, kai leisite jam išbandyti vienos ar kitos rūšies.

Barškučiai kūdikiams internetu

Tėveliai, kurie turi bent vieną vaikutį tikrai nebeįsivaizduoja ilgų pasivaikščiojimų parduotuvėse. Visgi, šiandien šios bėdos nebėra, kadangi daug prekių galima įsigyti internetu. Privalu, kad ieškant internetu, kur kas greičiau pastebėsite vykstančias akcijas, ypatingus pasiūlymus bei rasite visą žaislų asortimentą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje