Meniu
Prekių krepšelis

Barškutis ant vežimėlio

Kolekcija: Little Goose
Veiklos žaislas spiralė turi mažą veidrodėlį, barškutį ir žaisliuką. Spiralę galima lengvai pritvirtinti prie automobilinės kėdutės ar prie vežimėlio laikiklio. Šis žaislas teikia ne tik smagų laiką, bet ir stimuliuoja kūdikio rankų ir akių koordinaciją...
19.24€ 23.05€
Be PVM:15.90€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiams patiks šis Little Dutch spiralinis žaislas iš Sailors Bay kolekcijos. Tiek daug reikia atrasti: mažas veidrodis, barškutis, garsą skleidžiantis žaislas. Dėl savo išradingo dizaino jį lengva pritvirtinti prie vežimėlio arkos, autokėdutės ar lovytės. Be smagių akimirkų, šis žaislas taip pat ..
25.15€
Be PVM:20.79€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Žiūrėk, paliesk ir tyrinėk! Kūdikiams patiks šis žaislas iš „Vintage Little Flowers“ kolekcijos, kuris sužavės juos tiek namuose, tiek keliaujant. Jis lavina jų pojūčius ir skatina rankų ir akių koordinaciją. Lengvai pritvirtinkite šį praktišką žaislą prie visko – nuo ​​lovytės iki automobilinės kėd..
25.15€
Be PVM:20.79€
Kolekcija: Little Goose
Šį žaislą lengva pritvirtinti prie vežimėlio ar automobilio kėdutės, o veidrodis, girgždantys žaislai suteikia džiaugsmo mažyliams, skatina rankų ir akių koordinaciją...
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Flowers & But
Mažyliams patinka šis Little Dutch spiralinis žaislas iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Ši smagi ir linksma spiralė sužavi mažylius tiek namuose, tiek keliaujant. Ji stiprina mažųjų pojūčius ir skatina rankų ir akių koordinaciją. Dėl savo dizaino ją lengva pritvirtinti prie vežimėlio, autom..
21.78€ 25.15€
Be PVM:18.00€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Kiekviena mama žino, kad nuraminti mažylį kartais gali būti labai sunkus uždavinys. Ypač, jeigu tai reikia padaryti greitai esant lauke ar kažkur važiuojant. Tokiais momentais po ranka visada pravartu turėti kokį nors vaiko mylimą minkštą žaislą. Deja, beskubėdami tikrai galime pamiršti tokią detalę, o ir nešiotis ją nėra labai patogu. Būtent todėl visiems tėveliams rekomenduojame ieškoti mažesnių alternatyvų - barškutis ant vežimėlio ar kėdutės yra puikus pirkinys.

Barškutis ant vežimėlio - Little Dutch

Vertinate pasivaikščiojimų su mažyliu gamtoje naudą? Visai ne be reikalo - tai puikus aplinkos pakeitimas tiek Jums, tiek vaikeliui. Išėjus tolimesniam atstumui norisi, kad vaikas užmigtų ir pasiilsėtų, tačiau kartais malonaus paukštelių čiulbėjimo neužtenka ir mažasis keliautojas pasidaro neramus. Barškutis pritvirtintas ant vežimėlio, tikėtina, nukreips vaiko dėmesį, o susidomėjimas šiuo daiktu nugramzdins jį į gilų miegą.

Barškutis ant vežimėlio - kokį pasirinkti?

Įvairiausių prekių vaikams gausa Jus jau pradėjo erzinti ir gluminti? Iš anksto apgalvokite, ko tikitės iš perkamo produkto. Renkantis barškučius vežimėliams labai svarbūs šie kriterijai: medžiaga, tipas bei kaina.

Medžiaga

Ant vežimėlio prikabinami barškučiai turi būti kokybiški ir saugūs - tokie jie yra tada, kai medžiaga, iš kurios jie gaminami, yra tinkama sąlyčiui su mažyliu. Patartina vengti plastiko, tačiau svarbu atminti, kad ne visos jo rūšys yra toksiškos, tik reikia pasidomėti, kokia rūšis tinkama. Galima išskirti, kad pirkdami bet kokius žaislus tėvai vertina medį, pasižymintį tvirtumu bei organiškumu.

Tipas

Kalbant apie vežimėliui tinkamų barškučių tipus, verta išskirti virvutės stiliaus pasirinkimą. Pakabintas ant vežimėlio rankenos šonų jis leidžia vaikui rankele pasiekti mažus žaisliukus ir jais pasidžiaugti. Toks tipas labai patinka mažyliams, nes jie gali paliesti ne vieną, bet kelis kabančius žaisliukus. Panašiu principu veikia ir spiraliniai barškučiai ant vežimėlio - vaikas laisvai galės stebėti judančius gyvūnėlius ir pažaisti su jais. Bendrai, geriau rinkitės įvairius žaisliukus: tiek kietus, tiek minkštus. Tai padės formuotis vaiko intelektinei raidai, kuri labai stipriai paremta lytėjimo pojūčiais.

Barškučio ant vežimėlio kaina

Kaina jauniems tėveliams irgi būna svarbus aspektas. Aišku, kad barškutis ant vežimėlio neturėtų būti be galo brangus. Tik pirkdami internetu išlaikykite kritinį mąstymą, nes pernelyg pigūs produktai turbūt tokie yra ne veltui - visada pasidomėkite giliau apie parduotuvę bei jos siūlomas prekes.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje