Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Little Farm
Kiek figūrėlių galite subalansuoti? Apverskite kortelę ir padėkite figūrėles ant balansinės lentos, kuri atitinka jūsų kortelę. Būkite atsargūs ir per daug nesiūbuokite, nes kitaip figūrėlės nukris! Šį balansavimo žaidimą smagu žaisti vienam arba su visa šeima. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koor..
16.94€ 22.75€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
9.85€
Be PVM:8.14€
Kolekcija: Vintage
Pradėkime ridenti kamuolį! Šį žaislą susideda iš penkių švelnių spalvų dalių, kurias jūsų mažylis gali lengvai pastatyti į bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir stebėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas pagerina rankų ir akių koordinaciją. Bokšte yra trys dideli..
27.55€
Be PVM:22.77€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
27.45€
Be PVM:22.69€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 119 (10 puslapių)

Žaislai ir įvairūs žaidimai yra neatskiriama vaikystės dalis. Ypač gerai, kai žaisdami vaikai ne tik smagiai galėtų savo laiką, tačiau tuo pačiu žaidimai ugdytu ir lavintu Jūsų mažylius. Edukaciniai žaidimai vaikams yra vieni populiariausiu pasirinkimų, kuriuos renkasi tėvai norėdami padėti savo vaikams pažinti save, aplinka ir padėtų lavinti jų įgūdžius. Nežinote, kaip išsirinkti edukacinius žaislus vaikams? Puiku! Mūsų komanda išskyrė klausimus, kurie padės apsispręsti, koks žaislas yra tinkamiausias jūsų mažyliui.

Tinkamas amžius edukaciniams žaislams

Ar tai gali padėti su smulkiąja motorika?

Ar tai leidžia jūsų vaikui linksmintis ir tyrinėti daiktą?

Ar jis tvirtas ir patvarus?

Ar atitinka vaiko pomėgius?

Ar tai suteikia daug žaidimo galimybių?

Ar tinkama kaina?

Atsakius į šiuos klausimus, išsirinkti edukacinį žaislą bus daug papraščiau, jums taip pat padės prekės aprašymai.

Populiaurios edukacinių žaislų rūšys

Lėlės;

Galvosūkiai;

Figūrų rūšiuokliai;

Stalo žaidimai;

DėlionėsĮsigykite edukacinius žaislus internetu.

Edukaciniai žaislai internetu - greita ir patogu!

Žaislus taip pat galima filtruoti pagal kainą, spalvą ar kolekciją. Taupant Jūsų laiką, kad nereikėtų vykti į mūsų fizinę parduotuvę kviečiame naudotis mūsų elektronine parduotuve, kurioje matysite platų žaislų asortimentą. Mūsų parduotuvėje kategorijos yra suskirstytos pagal amžių, kad galėtumėte atrasti tinkamiausią žaislą savo mažyliui. Taip pat pirkdami internetu stebėkite visas naujienas naujieji ir įsigykite norimas prekes neišėję iš namų.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje