Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai

Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Barškutis "Miffy Fluffy Blue" Barškutis "Miffy Fluffy Blue"
Naujiena -10 %
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Barškutis "Miffy Fluffy Pink" Barškutis "Miffy Fluffy Pink"
Naujiena -10 %
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
6.89€ 9.85€
Be PVM:5.69€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
24.70€ 27.45€
Be PVM:20.41€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
20.52€ 24.15€
Be PVM:16.96€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
28.45€ 29.95€
Be PVM:23.51€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.28€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 65 (6 puslapių)

Žaislai ir įvairūs žaidimai yra neatskiriama vaikystės dalis. Ypač gerai, kai žaisdami vaikai ne tik smagiai galėtų savo laiką, tačiau tuo pačiu žaidimai ugdytu ir lavintu Jūsų mažylius. Edukaciniai žaidimai vaikams yra vieni populiariausiu pasirinkimų, kuriuos renkasi tėvai norėdami padėti savo vaikams pažinti save, aplinka ir padėtų lavinti jų įgūdžius. Nežinote, kaip išsirinkti edukacinius žaislus vaikams? Puiku! Mūsų komanda išskyrė klausimus, kurie padės apsispręsti, koks žaislas yra tinkamiausias jūsų mažyliui.

Tinkamas amžius edukaciniams žaislams

Ar tai gali padėti su smulkiąja motorika?

Ar tai leidžia jūsų vaikui linksmintis ir tyrinėti daiktą?

Ar jis tvirtas ir patvarus?

Ar atitinka vaiko pomėgius?

Ar tai suteikia daug žaidimo galimybių?

Ar tinkama kaina?

Atsakius į šiuos klausimus, išsirinkti edukacinį žaislą bus daug papraščiau, jums taip pat padės prekės aprašymai.

Populiaurios edukacinių žaislų rūšys

Lėlės;

Galvosūkiai;

Figūrų rūšiuokliai;

Stalo žaidimai;

DėlionėsĮsigykite edukacinius žaislus internetu.

Edukaciniai žaislai internetu - greita ir patogu!

Žaislus taip pat galima filtruoti pagal kainą, spalvą ar kolekciją. Taupant Jūsų laiką, kad nereikėtų vykti į mūsų fizinę parduotuvę kviečiame naudotis mūsų elektronine parduotuve, kurioje matysite platų žaislų asortimentą. Mūsų parduotuvėje kategorijos yra suskirstytos pagal amžių, kad galėtumėte atrasti tinkamiausią žaislą savo mažyliui. Taip pat pirkdami internetu stebėkite visas naujienas naujieji ir įsigykite norimas prekes neišėję iš namų.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje