Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui

Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Little Farm
Dėlionė yra puikus pirmasis žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Su šiomis keturiomis dėlionėmis galite žaismingai pažinti skirtingus ūkio gyvūnus. Kiekvienos dėlionės sunkumas yra nuo keturių iki šešiolikos dalių. Dėlionė padeda lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką. Smagus būdas lavinti vaiko ran..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
43.95€
Be PVM:36.32€
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Wild Flowers
Kiekviename kubo pusė turi skirtingas iliustracijas iš "Wild Flowers" kolekcijos. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Šis žaislas sužadina vaikų smalsumą ir suteikia daug linksmybių. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas..
47.95€
Be PVM:39.63€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
30.00€
Be PVM:24.79€
Kolekcija: Little Farm
Pabandykite surasti gyvūnus ant savo kortų stalo ir laimėkite šį smagų šeimos žaidimą! Šis loto žaidimas puikiai tinka jūsų vaikui lavinti socialinius įgūdžius, susikaupimą ir rankų veiklą. Tai taip pat padeda sužinoti apie skirtingus gyvūnus, nes šiame žaidime yra 24 skirtingos gyvūnų kortelės ir 4..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Little Farm
Šis kaladėlių rinkinys yra visų laikų mėgstamiausias. 50 skirtingų formų kaladėlių rinkinys yra geriausia priemonė vaikui išmokti kaladėlių pagalba statyti skirtingus pastatus, formas ir pan. Kaladėlės dekoruotos įvairiomis iliustracijomis iš kolekcijos „Little Farm“. Sukurkite savo ūkio kompleksą. ..
26.95€
Be PVM:22.27€
Kolekcija: Little Goose
Kiekviena lavinamojo kubo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kiekviena kubo pusė dekoruota skirtingais paveikslėliais. Kiekvienos veiklos metu vaikai lavina smulkiąją motoriką...
47.95€
Be PVM:39.63€
Kolekcija: Little Farm
Šis medinis, lavinamasis kubas vaikams siūlo daug iššūkių. Kiekvienoje pusėje yra iliustracijų iš kolekcijos „Little Farm“ ir vystoma veikla, įskaitant formų rūšiavimo priemonę, galvosūkius ir smagią spiralę. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami pan..
50.35€
Be PVM:41.61€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)

Dauguma tėvų sako, kad nė nepamato, kaip greitai prabėga metai ir užauga jų vaikai. Būtent todėl reikia vertinti ir išnaudoti kiekvieną akimirką, kurią turime su savo atžalomis, ypač vaikystės metu, kai jų elgsenos pokyčiai matomi kasdien. Visgi tam, kad kuo greičiau išvystumėte norimus pamatinius vaiko gebėjimus, kurių raida ypač suintensyvėja vaikui sulaukus 2 metų, reikia įdėti pastangų ir tėvams. Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra puikus, džiuginantis ir tam tinkantis pirkinys.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 2 metų vaikui?

Vaikams kiekvienas, atrodo, nežymus pokytis yra didis bei sudominantis. Kalbant konkrečiai apie 2 metų vaikus, pastebėtina, kad jų emocijos labai dažnai liejasi per kraštus. Tai gali būti ir begalinė meilė, rūpestis aplinkai, ir nevaldomas pyktis, iš kurio galima susidaryti įvaizdį, kad mažylio žodyne yra tik vienas žodis: “ne”. Visa tai yra normalu ir yra dalis augimo proceso, tiesiog dažnai tokį etapą praeinantys tėvai labai pasimeta ir nebežino, kas tinka jų mažyliui. Tokia neviltis yra suprantama, bet nereikia jos per daug sureikšminti. Edukaciniai žaislai vaikams parodys kitokią perspektyvą ir kas kartą nustebins, jei bus išrinkti tinkamai.

Geriausiai 2 metų vaikai vertina spalvingas dėliones, su kuriomis gali visaip eksperimentuoti. Rinkitės lengvus, bet pamokančius dizainus su gyvūnais ar augalais, taip ne tik suteikdami vaikui džiaugsmą dėl paveikslėlių, bet ir galimybę įsiminti naujus žodžius ar net pradėti juos kategorizuoti.

Taip pat apgalvokite, ar Jūsų vaikas nemėgsta konstruoti - tada tikrai apsimoka investuoti į gerą medinių kaladėlių rinkinį su linksma ir miela apdaila. Tokiu būdu Jūsų vaikas pradės lavinti savo koncentracijos gebėjimus bei priiminėti kūrybinius sprendimus. Lengvos puzlės, kaip ir dėlionės, gali kartu dėliojant ir plėsti minimalų žodyną, ir parodyti tvarkos bei logiškumo svarbą siekiant bet kokio tikslo.

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui internetu

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra Jūsų norų sąraše? Sutaupykite laiko ir internetu užsisakykite kokybiškus žaislus “Little Dutch” parduotuvėje, kuri nustebins gausiu vaikų prekių pasirinkimu, logiška kaina ir puikia kokybe. Nieko nelaukite ir pradėkite paiešką, kurioje pilna pigiau kainuojančių žaislų, tapsiančių Jūsų vaiko mylimiausiais!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje