Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui

Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Little Goose
Šis medinis, lavinamasis kubas vaikams siūlo daug iššūkių. Kiekvienoje pusėje yra iliustracijų iš kolekcijos „Little Goose“ ir veiklos - formų rūšiavimas, galvosūkiai ir smagi spiralę. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą...
40.28€ 50.35€
Be PVM:33.29€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
28.50€ 30.00€
Be PVM:23.55€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
21.55€ 23.95€
Be PVM:17.81€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi...
23.51€ 24.75€
Be PVM:19.43€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi. ..
23.51€ 24.75€
Be PVM:19.43€
Kolekcija: Vintage
Sustatykite! Tiesiog pradėkite statyti ir pažiūrėkite, kokius nuostabius bokštus ir skulptūras galite sukurti. Kiekvienas medinis akmuo turi savo unikalią formą, spalvą ir svorį. Todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus. Šie 10 skirtingų spalvų akmenėliai skatins jūsų mažylio vaizduotę. Statyti bokštą ..
15.32€ 19.15€
Be PVM:12.66€
Vaivorykštė susideda medinių lankų, kurios sudaro gražią vaivorykštę. Su vaivorykšte smagu žaisti, ji taip pat papuoš jūsų vaiko kambarį. Vaivorykštė susideda iš šešių lankų, kurie dera kartu. Jūsų vaikas gali naudoti šias pusiau apskritimo formas, kad galėtų žaisti, mokytis ir kurti įvairias figūra..
28.03€ 31.15€
Be PVM:23.17€
Kolekcija: Little Goose
Pabandykite rasti gyvūnus ant savo stalo ir laimėkite šį įdomų šeimos žaidimą! Loto paveikslėlių žaidimas puikiai tinka jūsų mažyliui ir padeda išmokti derinti, susikaupti ir skatina socialinius įgūdžius. Šiame loterijos žaidime yra 24 skirtingi gyvūnai ir lentos 4 žaidėjams. Kiekviena lenta turi s..
10.40€ 10.95€
Be PVM:8.60€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)

Dauguma tėvų sako, kad nė nepamato, kaip greitai prabėga metai ir užauga jų vaikai. Būtent todėl reikia vertinti ir išnaudoti kiekvieną akimirką, kurią turime su savo atžalomis, ypač vaikystės metu, kai jų elgsenos pokyčiai matomi kasdien. Visgi tam, kad kuo greičiau išvystumėte norimus pamatinius vaiko gebėjimus, kurių raida ypač suintensyvėja vaikui sulaukus 2 metų, reikia įdėti pastangų ir tėvams. Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra puikus, džiuginantis ir tam tinkantis pirkinys.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 2 metų vaikui?

Vaikams kiekvienas, atrodo, nežymus pokytis yra didis bei sudominantis. Kalbant konkrečiai apie 2 metų vaikus, pastebėtina, kad jų emocijos labai dažnai liejasi per kraštus. Tai gali būti ir begalinė meilė, rūpestis aplinkai, ir nevaldomas pyktis, iš kurio galima susidaryti įvaizdį, kad mažylio žodyne yra tik vienas žodis: “ne”. Visa tai yra normalu ir yra dalis augimo proceso, tiesiog dažnai tokį etapą praeinantys tėvai labai pasimeta ir nebežino, kas tinka jų mažyliui. Tokia neviltis yra suprantama, bet nereikia jos per daug sureikšminti. Edukaciniai žaislai vaikams parodys kitokią perspektyvą ir kas kartą nustebins, jei bus išrinkti tinkamai.

Geriausiai 2 metų vaikai vertina spalvingas dėliones, su kuriomis gali visaip eksperimentuoti. Rinkitės lengvus, bet pamokančius dizainus su gyvūnais ar augalais, taip ne tik suteikdami vaikui džiaugsmą dėl paveikslėlių, bet ir galimybę įsiminti naujus žodžius ar net pradėti juos kategorizuoti.

Taip pat apgalvokite, ar Jūsų vaikas nemėgsta konstruoti - tada tikrai apsimoka investuoti į gerą medinių kaladėlių rinkinį su linksma ir miela apdaila. Tokiu būdu Jūsų vaikas pradės lavinti savo koncentracijos gebėjimus bei priiminėti kūrybinius sprendimus. Lengvos puzlės, kaip ir dėlionės, gali kartu dėliojant ir plėsti minimalų žodyną, ir parodyti tvarkos bei logiškumo svarbą siekiant bet kokio tikslo.

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui internetu

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra Jūsų norų sąraše? Sutaupykite laiko ir internetu užsisakykite kokybiškus žaislus “Little Dutch” parduotuvėje, kuri nustebins gausiu vaikų prekių pasirinkimu, logiška kaina ir puikia kokybe. Nieko nelaukite ir pradėkite paiešką, kurioje pilna pigiau kainuojančių žaislų, tapsiančių Jūsų vaiko mylimiausiais!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje