Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikui

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Kolekcija: Little Farm
Ateik, atsisėsk ant grindų ir sudėkite visas 44 dalis. Taip sukuriama didelė 84 x 97,5 cm iliustracija. Liūtas, dramblys ir kiti jų draugai patiria skirtingus nuotykius vandenyne. XL galvosūkis skatina jūsų mažylio susikaupimą ir rankų bei akių koordinaciją.Matmenys: 97,5 x 84 cmMedžiaga: FSC karton..
22.90€
Be PVM:18.93€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
35.25€
Be PVM:29.13€
Šis gražiai atrodantis medinis kasos aparatas tinka smagiai žaisti valandų valandas. „Little Dutch“ kasoje yra skaitytuvas, pinigų stalčius, žaidimo pinigai ir mokėjimo terminalas su mokėjimo kortele...
25.15€
Be PVM:20.79€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
65.95€
Be PVM:54.50€
Ką tu dėvi šiandien? Su šia „Rosa & Friends“ aprangos knyga tapsite tikru mados dizaineriu. Knygoje yra 24 puslapiai Rosos, Evi, Julijos ir kitų paveikslėlių bei 12 puslapių lipdukų su gražiausiais drabužiais ir aksesuarais, kuriuos gali dėvėti ir naudoti merginos. Nesvarbu, ar renkatės gražią r..
13.15€
Be PVM:10.87€
Ką tu dėvi šiandien? Su šia „Jim & Friends“ drabužių knygele galite nuspręsti, kokius drabužius vilkės Jim ir jo draugai. Knygoje yra 24 puslapiai Jim, jo draugų ir šaunių transporto priemonių nuotraukų bei 12 puslapių lipdukų su šauniausiomis uniformomis ir aksesuarais, kuriuos berniukai gali d..
13.15€
Be PVM:10.87€
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
17.72€ 20.85€
Be PVM:14.64€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)

Beveik visi auginantys ir prižiūrintys vaikus dažnai vienbalsiai sutaria, kad 3 metų vaikas ir jo elgsena yra be galo įdomi stebėti. Galima sakyti, kad tai unikaliausias ir linksmiausias etapas. Juk tokiame amžiuje mažyliai yra neblogai pažengę ir elgiasi ekspresyviau, darydami daug juokingų klaidų. Fizinėje raidoje tokie vaikai yra labai patobulėję, nes lipa laiptais, bando šokinėti ir daug bėgioja. Progresas būna atsiradęs ir pažintinėje srityje: 3-mečiai pradeda labiau suvokti formas, spalvas bei daugumą žodžių. Nors pažanga reikia džiaugtis, taip pat svarbu yra toliau tenkinti mažylio smalsumą - edukaciniai žaislai 3 metų vaikams yra skirti būtent tam.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 3 metų vaikams?

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams išgelbės nė vieną tėvelių porą - toks pirkinys bent trumpam užims vaiką, besielgiantį diktatoriškai ir pastoviai prašantį dėmesio ir veiklos. Žinoma, tikėtina, jog su šiais žaislais jam padėti kartais irgi reikės, tačiau nepamirškite kitos su pirkiniu ateinančios naudos - tobulinama Jūsų mažylio kognityvinė raida.

Įvairūs kūrybiniai žaidimai bus puikus variantas bet kuriam 3 metų vaikui. Šio amžiaus vaikus visada žavi detalių gausa ir gražios ryškios spalvos. Svarbiausia, kad vaikas, užsiimantis tokiais žaidimais, dažnai turi ieškoti loginių arba kūrybinių sprendimų, tad gali būti lavinamas tiek jo kritinis mąstymas, tiek vaizduotė.

Dėlionės ir puzlės taip pat tiks tokiems nenustygstantiems vietoje ir smalsiems mažyliams patenkinti. Gamtos ar animacinių veikėjų vaizdiniai sustiprins norą prisėsti prie dėlionės ir bandyti gauti bendrą vaizdą. Tėveliai turėtų žinoti, kad toks žaislo tipas labai tinka vaikų atminties bei koncentracijos lavinimui. Tokiu būdu mažyliams taip pat diegiamas suvokimas, kad siekiant tam tikro tikslo reikia apgalvoti nemažai dalykų ir žengti nemažai žingsnių.

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams internetu

Dabar žinote, kokius žaislus geriausia rinktis savo vaikui, bet vis dar nesate užtikrinti kur? “Little Dutch” asortimentas internetu patenkins visus Jūsų lūkesčius - prieinama kaina, gera kokybė bei Jūsų vaiko laimė čia yra garantuoti. Įsigykite pigiau - džiaukitės ilgiau!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje