Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikui

Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
28.45€ 29.95€
Be PVM:23.51€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.28€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Šis gražiai atrodantis medinis kasos aparatas tinka smagiai žaisti valandų valandas. „Little Dutch“ kasoje yra skaitytuvas, pinigų stalčius, žaidimo pinigai ir mokėjimo terminalas su mokėjimo kortele...
23.89€ 25.15€
Be PVM:19.74€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
56.05€ 65.95€
Be PVM:46.32€
Kūrybos žaidimas Kūrybos žaidimas
Populiaru -5 %
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
19.81€ 20.85€
Be PVM:16.37€
Kolekcija: Flowers & But
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Flowers & Butterflies"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 28 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka ..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Kolekcija: Little Goose
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Little Dutch"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka smulkiajai mo..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Kolekcija: Sailors Bay
Papuoškite savo piešinius "Sailors Bay" kolekcijos lipdukais! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite kurti piešinius. Naudodami šiuos laivų, žuvų ir jūros paukščių tematikos lipdukus, jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas puikiai tinka lavinti smulkiajai ..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Magnetinė dėlionė Jim & Rosa Magnetinė dėlionė Jim & Rosa
Populiaru -5 %
Ši magnetinė dėlionė leis pasitelkti vaizduotę kuriant įvairius rūbų derinius, kurie garantuoja smagų žaidimo laiką, kartu mažieji ugdys žodyną ir rankų koordinaciją. Magnetinėje dėlionėje yra 80 mažų magnetų, 6 kortelės Rosa ir 6 kortelės Jim. Dėžutė pagaminta iš tvirto ir patvaraus kartono, kad b..
19.33€ 20.35€
Be PVM:15.98€
Kolekcija: Essentials
Ar jums patinka padėti atlikti namų ruošos darbus? Šis gražus Little Dutch mini darbastalis yra kompaktiškas ir lengvai perkeliamas. Taigi galite kalti, pjauti ir statyti, kur tik norite. Taip pat galite naudoti pridedamus varžtus ir varžtus. Baigę darbą tiesiog sutvarkykite įrankius ir pastatykite ..
46.80€ 52.00€
Be PVM:38.68€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)

Beveik visi auginantys ir prižiūrintys vaikus dažnai vienbalsiai sutaria, kad 3 metų vaikas ir jo elgsena yra be galo įdomi stebėti. Galima sakyti, kad tai unikaliausias ir linksmiausias etapas. Juk tokiame amžiuje mažyliai yra neblogai pažengę ir elgiasi ekspresyviau, darydami daug juokingų klaidų. Fizinėje raidoje tokie vaikai yra labai patobulėję, nes lipa laiptais, bando šokinėti ir daug bėgioja. Progresas būna atsiradęs ir pažintinėje srityje: 3-mečiai pradeda labiau suvokti formas, spalvas bei daugumą žodžių. Nors pažanga reikia džiaugtis, taip pat svarbu yra toliau tenkinti mažylio smalsumą - edukaciniai žaislai 3 metų vaikams yra skirti būtent tam.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 3 metų vaikams?

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams išgelbės nė vieną tėvelių porą - toks pirkinys bent trumpam užims vaiką, besielgiantį diktatoriškai ir pastoviai prašantį dėmesio ir veiklos. Žinoma, tikėtina, jog su šiais žaislais jam padėti kartais irgi reikės, tačiau nepamirškite kitos su pirkiniu ateinančios naudos - tobulinama Jūsų mažylio kognityvinė raida.

Įvairūs kūrybiniai žaidimai bus puikus variantas bet kuriam 3 metų vaikui. Šio amžiaus vaikus visada žavi detalių gausa ir gražios ryškios spalvos. Svarbiausia, kad vaikas, užsiimantis tokiais žaidimais, dažnai turi ieškoti loginių arba kūrybinių sprendimų, tad gali būti lavinamas tiek jo kritinis mąstymas, tiek vaizduotė.

Dėlionės ir puzlės taip pat tiks tokiems nenustygstantiems vietoje ir smalsiems mažyliams patenkinti. Gamtos ar animacinių veikėjų vaizdiniai sustiprins norą prisėsti prie dėlionės ir bandyti gauti bendrą vaizdą. Tėveliai turėtų žinoti, kad toks žaislo tipas labai tinka vaikų atminties bei koncentracijos lavinimui. Tokiu būdu mažyliams taip pat diegiamas suvokimas, kad siekiant tam tikro tikslo reikia apgalvoti nemažai dalykų ir žengti nemažai žingsnių.

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams internetu

Dabar žinote, kokius žaislus geriausia rinktis savo vaikui, bet vis dar nesate užtikrinti kur? “Little Dutch” asortimentas internetu patenkins visus Jūsų lūkesčius - prieinama kaina, gera kokybė bei Jūsų vaiko laimė čia yra garantuoti. Įsigykite pigiau - džiaukitės ilgiau!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje