Meniu
Prekių krepšelis

Didelės kaladėlės vaikams

Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
13.39€ 19.25€
Be PVM:11.07€
Kolekcija: Little Farm
Statymo kaladėlės iš kolekcijos „Little Farm“. Sudėkite medines dalis teisinga tvarka. Šis žaislas žaismingai skatina jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei smulkiąją motoriką. Tai gali būti ir gražus aksesuaras jūsų vaikų kambaryje...
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Little Farm
Sukurkite puikią gyvūnų piramidę iš kaladėlių ir sužinokite apie skaičius nuo 1 iki 10. Tai puikus žaislas vaikams lavinti loginį mąstymą, rankų ir akių koordinaciją. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių arba padėkite juos horizontaliai. Žaislas susideda iš 10 skirtingų dy..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Sailors Bay
Sukurkime burlaivį kartu! Padėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti burlaivį. Baigę nepamirškite pakelti vėliavos! Sustatomas burlaivis padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras vaikų kambaryje...
19.51€ 26.35€
Be PVM:16.12€
Kolekcija: Flowers & But
Sukurkime drugelį kartu! Ši Little Dutch 16 dalių medinė dėlionė yra tikras iššūkis. Dėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti spalvingą drugelį. Ar matote, kaip sparnai jau formuojasi? Sustatoma dėlionė padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras va..
26.00€
Be PVM:21.49€
Rodo nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Paaugę vaikai vis neatstoja nuo Jūsų, kad nori naujų žaislų, bet suvokiate, kad nuvykę į parduotuvę nupirksite dar vieną pliušinį žaislą į numestų daiktų kolekciją? Ankstyvojoje vaikystėje, etape, kuris trunka maždaug nuo 3 metų iki 6 metų, mūsų mažyliai būna labai egoistiški ir labai daug reikalauja. Paaiškinti, kad ne visi norai gali būti išpildomi, kartais gali tapti sunku, tad, jei jau galvojate apie naujus žaislus savo vaikui nuraminti, rinkitės kažką kokybiško ir naudingo vaiko intelektinei raidai.

Didelės vaikiškos kaladėlės 

Jei bijote, kad su nauju žaislu savo vaikui neįtiksite, ieškokite kažko visai naujo ir smagaus. Pavyzdžiui, didelės kaladėlės vaikams kelia netikėtą žavesį - juk jiems patinka turėti daugybę daiktų, o jeigu kaladėlės dar ir skiriasi spalvomis ar formomis, išvis nuostabu! Įdomu tai, kad vaikams dažnai patinka ne kiek pats žaislas, kiek jo atsinešimo ar prižiūrėjimo procesas - būtent kaladėlių atsinešimas po kelias rankoje taps tikra pramoga mažyliams, kurie nenustygsta vietoje.

Kokia yra didelių kaladėlių nauda vaikams?

Per daug nesinervinkite dėl tvarkos namuose - kaladėlės gali turėti atskirą dėžę, į kurią bus gražiai sudėtos. Net jei tvarkysitės Jūs, nepamirškite, kad didelės kaladėlės vaikams suteikia vaikams užburiantį pažinimo džiaugsmą. Jeigu kaladėlės yra papuoštos gyvūnais ar drabužiais, galite vaiką mokyti naujų pavadinimų. Jeigu jos pažymėtos skaičiais, tai žaidimas su jomis tikrai prisidės prie pirmųjų įgytų skaičiavimo pagrindų. Svarbiausia, ieškokite galimybių kaladėlėmis savo vaiką kažko išmokyti. Bendrai, yra įrodyta, kad kaladėlės skatina vaikų kūrybinius sprendimus bei dėliojant drauge su broliu ar seserimi pamoko bendradarbiavimo įgūdžių. Skirtingų formų didelės kaladėlės gali veikti kaip savotiška puzlė ar dėlionė - tai nejučia parodo mažyliui koncentracijos svarbą, norint skirtingas formas sudėti į vieną.

Didelės kaladėlės vaikams internetu

Parduotuvių, kuriose neseniai lankėtės, asortimentas nepasižymėjo nei racionalia kaina, nei gera kokybe? Geriau ieškokite sau tinkamų pirkinių pigiau internetu - įsigykite dideles kaladėles vaikams “LifeStyleVision” internetinėje parduotuvėje ir džiaukitės kartu su savo mažyliu!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje