Meniu
Prekių krepšelis

Kaladėlės vaikams nuo 3 metų

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Tikriausiai nerasime nei vieno mažylio, kuris neturėtų medinio žaislo, o dar dažniau – medinių kaladėlių. Medinės kaladėlės vaikui dovanojamos nuo seniausių laikų. Nenuostabu, kad ir dažniausia medžiaga iš kurios būdavo gaminami žaislai – mediena.

Kodėl verta rinktis kaladėles?

Kaladėlės vaikams nuo 3 metų – tai itin patvarus ir tvirtas žaislas, kuriuo smagu žaisti tiek mergaitei, tiek berniukui. Medinės kaladėlės skatina vaikus pasitelkti vaizduotę, kūrybiškumą statant ir kuriant kaladėlių kompozicijas. Mažylis žaisdamas kaladėlėmis lavina pirmuosius matematinius įgūdžius, erdvinį mąstymą, motoriką. Įdomu, kad remiantis tyrimais, vaikai žaidę su kaladėlėmis, pasižymi geresniais matematiniais sugebėjimais ir įstoję į aukštąsias mokyklas, dažniau renkasi šios krypties profesijas.

Didžiulis privalumas, kad medinės kaladėlės tinka tiek vos sulaukusiam 3 metų mažyliui, tiek ir vyresniam 2-5 vaikui. Taip pat vaikams žaidžiant kaladėlėmis, į žaidimo procesą labai lengvai gali įsitraukti ir tėveliai. Svarbu, kad tyrimais įrodyta, kad 1,5-2,5 metų vaikai žaisdami kaladėlėmis kartu su tėveliais, greičiau išmoksta kalbėti bei jų žodynas tampa turtingesnis. Todėl medinės kaladėlės – tai ne tik įprastas žaislas, skirtas vaikučiui pralinksminti, bet kartu ir priemonės padedanti užmegzti gilesnį ryšį su mažyliams su tėveliais.

Paprastai kaladėlių pasirinkimas labai platus, jų rasite įvairiausių formų, spalvų, dydžių. Įprastai iš kaladėlių galima pastatyti tam tikrus statinius ar sudėlioti net keletą skirtingų paveikslėlių. Jos gali būti su raidelėmis, skaičiais ar figūrėlėmis. Dažnai tokios kaladėlės tampa puošmena ir tam tikra žaisminga dekoracija vaikų kambariuose.

Medinės kaladėlės 3 metų vaikams internetu

Jeigu ieškote šio vaikučiams gyvybiškai svarbaus žaislo, tuomet patekote būtent ten, kur reikia. Užsisakykite medines kaladėles internetu, kadangi tai patogiausias būdas rasti taip ieškomą žaislą pigiau bei platesnį pasirinkimą. Patogu, kad internetu galėsite matyti visą parduotuvės turimą prekių asortimentą. Žinoma, visuomet stengiamės surasti patinkantį daiktą pigiau, su gera kaina, tad internete matysite visas akcijas, nuolaidas ir apie jas galėsite sužinoti pirmieji. Svarbu, kad nereikės laukti ilgose eilėse parduotuvėje ar susikrimsti neradus patinkančio daikto. Daugelis sutiks, kad internetu pirkti praktiškiausia.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje