Meniu
Prekių krepšelis

Medinės kaladėlės

Kolekcija: Little Farm
Šis kaladėlių rinkinys yra visų laikų mėgstamiausias. 50 skirtingų formų kaladėlių rinkinys yra geriausia priemonė vaikui išmokti kaladėlių pagalba statyti skirtingus pastatus, formas ir pan. Kaladėlės dekoruotos įvairiomis iliustracijomis iš kolekcijos „Little Farm“. Sukurkite savo ūkio kompleksą. ..
20.21€ 26.95€
Be PVM:16.70€
Medinės statymo kaladėlės "Little Farm" Medinės statymo kaladėlės "Little Farm"
Naujiena -20 %
Kolekcija: Little Farm
Statymo kaladėlės iš kolekcijos „Little Farm“. Sudėkite medines dalis teisinga tvarka. Šis žaislas žaismingai skatina jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei smulkiąją motoriką. Tai gali būti ir gražus aksesuaras jūsų vaikų kambaryje...
21.08€ 26.35€
Be PVM:17.42€
Kolekcija: Sailors Bay
Sukurkime burlaivį kartu! Padėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti burlaivį. Baigę nepamirškite pakelti vėliavos! Sustatomas burlaivis padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras vaikų kambaryje...
19.76€ 26.35€
Be PVM:16.33€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi. ..
21.03€ 24.75€
Be PVM:17.38€
Kolekcija: Flowers & But
Sukurkime drugelį kartu! Ši Little Dutch 16 dalių medinė dėlionė yra tikras iššūkis. Dėkite kaladėles po vieną ant pagrindo ir pabandykite sukurti spalvingą drugelį. Ar matote, kaip sparnai jau formuojasi? Sustatoma dėlionė padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, taip pat yra puikus aksesuaras va..
19.50€ 26.00€
Be PVM:16.12€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Medinės kaladėlės yra žinomas kaip universalus ir lavinamasis žaislas vaikams. Tikriausiai, kiekvienas vaikas galėtų pasigirti, kad jo žaislų lentynose puikuojasi medinės kaladėlės. Tiesa ta, kad medinės kaladėlės vaikams ypač padeda lavinti kūrybinį mąstymą, vaizduotę, erdvinį suvokimą, logiką, padeda pažinti spalvas, figūras bei lavina motorikos rankų koordinacijos įgūdžius.

Ne tik linksmybėms, bet ir sveikatai

Akių ir rankų koordinacija – tai keletas iš daugelio gebėjimų, kuriuose lavina medinės kaladėlės. Siekdamas statyti ir derinti kaladėles, mažylis akimis pradeda ieškoti skirtumų, tokių, kaip spalvos, šešėliai, kontūrai. Kaladėlių dėliojimas padeda mažyliui suvokti, kad iš mažų detalių įmanoma sudėti vieną didesnį kūrinį, kurį jis gali sukurti pats, pasitelkdamas savo vaizduotę.

Kaip pasirinkti tinkamas kaladėles?

Vienas svarbiausių dalykų – medžiagos iš kurių pagamintas žaislas. Žinoma, daugeliui tėvelių apie tai ir sakyti nereikia, kadangi šiandien internetinėje erdvėje apstu informacijos apie palankias kūdikiui medžiagas bei tas, kurių pirkti tikrai nereikia. Mediena – natūrali ir visais laikais vertinama, kokybiška medžiaga iš kurios gaminama daugelis žaislų. Medinės kaladėlės ne išimtis.

Dar vienas būtinas dalykas yra atkreipti dėmesį į amžiaus rekomendacijas.Medinės kaladėlės skirtos kūdikiams ar mažyliams iki 1 metų yra stambesnės, jas paprasta dėlioti, jų mažiau. Mažyliui augant, detalių skaičius daugėja, kaladėlių statybos sudėtingėja – atsiranda įvairių formų, spalvų, dydžių.

Ieškokite Little Dutch parduotuvėje

Norite pajusti tikrą smagumą apsipirkinėjant? Apsilankykite elektroninėje Little Duch parduotuvėje ir apžiūrėkite platų kokybiškų žaislų mažyliams asortimentą. Pirkti internetu verta, kadangi įsigyti prekę galite akimirksniu, o ji operatyviai bus pristatomą jūsų nurodytu adresu. Patogu, kad vienu metu galite apžiūrėti visą žaislų asortimentą ir nebijoti, kad gražiausi ir populiariausi žaislai bus nupirkti ir jų neberasite lentynose. Akcijos ir kaina – dar vienas privalumas. Periodiškai vykstančias nuolaidas lengva pastebėti vos apsilankius elektroninėje parduotuvėje. Renkantis žaislus internetu, jums patinkančias prekes galite įsigyti pigiau. Taigi, vieni vertina mažesnę ir patrauklesnę kainą, o kiti savo laiką. Ne paslaptis, kad daugelis tėvelių nemėgsta lankytis parduotuvėse, kadangi auginant mažylius, ši veikla tampa itin sudėtinga.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje