Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai berniukams

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Little Farm
Kiek figūrėlių galite subalansuoti? Apverskite kortelę ir padėkite figūrėles ant balansinės lentos, kuri atitinka jūsų kortelę. Būkite atsargūs ir per daug nesiūbuokite, nes kitaip figūrėlės nukris! Šį balansavimo žaidimą smagu žaisti vienam arba su visa šeima. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koor..
16.94€ 22.75€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
27.45€
Be PVM:22.69€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 97 (9 puslapių)

Ieškote naujų laiko praleidimo galimybių savo mažyliui? Rinkimo proceso metu galvokite ne tik apie vaiko amžių, bet ir apie jo išreiškiamus norus. Aišku, tikrai svarbu atsižvelgti į raidos etapą, kuriame yra Jūsų mažylis - tai pasakys metukų skaičius. Juk jis kaip kelrodė žvaigždė gali parodyti, kokius gebėjimus dabar būtina tobulinti. Neretai paaugęs vaikas pats pradeda kelti sąlygas ir prašyti to, ko nori būtent jis. Berniukui išrinkti žaislą dažniausiai būna lengviau nei mergaitei, bet tai tikrai nereiškia, kad nereikia plačiau pasidomėti, kas tiktų būtent jam. Galų gale, kiekvieno vaiko mąstysena ir norai gali kardinaliai skirtis nepaisant lyties ar net amžiaus.

Lavinamieji berniukiški žaislai 

Kaip išrinkti tinkamą žaislą savo berniukui? Ieškote pigiau siūlomų variantų ir nenorite skirti pusės dienos vien naršymui internete ir ilgai paieškai? Apsispręskite paprastus kriterijus - spalva, medžiaga, kaina ir paskirtis yra puiki pradžia. Norite, kad pirkinys ne tik dalyvautų žaidimo aikštelėje kaip naujas veikėjas, bet ir tikitės, kad išmokys Jūsų mažylį kažko naujo? Lavinamieji žaislai berniukams būtent tai ir garantuoja. Prekės ženklo “Little Dutch” asortimente gausu įvairių spalvų pliušinukų ir dėlionių, tad bus ganėtinai lengva rasti savo sūnaus mėgstamą atspalvį. Berniukus dažnai labiausiai žavi žydra spalva, bet, tikėtina, puikiai tiks ir žali, ir žemės spalvos daiktai. Svarbiausia, žinoma, yra tokią informaciją išgauti iš vaiko - galbūt jam miela būtų ir veltui vien mergaitiška laikoma rožinė spalva. Kalbant apie žaislo tipą, geriausia pirkti tai, kas stiprina jau turimus įgūdžius - pavyzdžiui, medinės kaladėlės be galo patiks tiems berniukams, kurie labai mėgsta konstruoti naujas struktūras. Tai prisidės tiek prie fizinės vaiko raidos, tiek padės jam tobulinti loginių ir kūrybinių sprendimų darymą. Taip pat lavinamieji žaislai berniukams gali būti naujų gebėjimo atsiradimo paskata. Įsigiję spalvingą skaičiuotuvą galite parodyti savo vaikus elementariausius skaičiavimo pagrindus, kuriuos pateikti linksmai yra be galo svarbu tam, kad išlaikytumėte jo dėmesį.

Lavinamieji žaislai berniukams internetu

Apgalvojus visas detales jau galima pradėti daug paprastesnę paiešką - peržiūrėkite parduotuvės “LifeStyleVision” pasiūlymus. Pas mus internetu galite užsisakyti naujus ir kokybiškus žaislus, kurie džiugins Jūsų šeimą ištisus metus!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje