Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 1 metų

Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
43.95€
Be PVM:36.32€
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Christmas
Ši žaisminga Kalėdų istorija suteikia vaikams galimybę suvaidinti Kalėdų istoriją su gerai žinomais personažais. Žaidimas „Kalėdų pasaka“ lavina jūsų vaiko kūrybiškumą, rankų judrumą ir erdvinį suvokimą. Dėžutėje yra 15 figūrėlių, su kuriomis galima žaisti ypatingą Kalėdų nuotykį. Žaidimo dėžutė yra..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Farm
Priverskite vištą dėti kiaušinius plaktuku mušdami rutulius ant medinio kalimo suoliuko. Tai geras pratimas lavinti vaiko motorinius įgūdžius. Ar visi kamuoliai įmušti? Įdėkite kamuoliukus atgal ir pradėkite iš naujo. Jūsų vaikui tiesiog patiks žaisti su šiuo nuostabiu kalimo suoliuku!..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Tai medinis kalimo suoliukas iš Little Dutch, ant kurio galite plaktuku kalti spalvingus pagaliukus. Puikus pratimas lavinant vaikų motoriką. Suoliuke yra 6 skirtingų spalvų pagaliukai, plaktukas ir suoliukas...
16.75€
Be PVM:13.84€
Kolekcija: Wild Flowers
Kiekviename kubo pusė turi skirtingas iliustracijas iš "Wild Flowers" kolekcijos. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Šis žaislas sužadina vaikų smalsumą ir suteikia daug linksmybių. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas..
47.95€
Be PVM:39.63€
Kolekcija: Flowers & But
Su šiuo lavinamuoju stalu galite atrasti daug įdomių užsiėmimų.  Pastatykite gėlių bokštą, užpildykite galvosūkius, sukite ratukus. Šis medinis stalas kels iššūkį jūsų vaikui. Iš viso galima atrasti 5 skirtingas veiklas, kurių kiekviena skatina smulkiosios motorikos vystymąsi. Dėl saugaus ir su..
89.95€
Be PVM:74.34€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 48 (4 puslapių)

Pirmasis vaiko gimtadienis į kiekvienus namus atneša daug džiaugsmo. Dažnai tėveliai klausia savęs, kaip taip greitai prabėgo laikas. Juk atrodo, kad dar neseniai vaikutis mokėsi ropoti, o dabar jau sugeba be jokios pagalbos pats atsistoti. Tokiais pokyčiais būtina džiaugtis kiekvieną dieną ir stengtis juos įamžinti! Bet dar svarbiau yra nepamiršti, kad vaiko tobulėjimas dabar tik įsibėgėja. Tam, kad Jūsų mažylio pažintinės bei fizinės raidos lygis toliau kiltų, rekomenduojame ieškoti tinkamų priemonių - lavinamieji žaislai nuo 1 metų yra puikia kaina pasižymintis pasirinkimas.

Lavinamieji žaislai nuo 1 metų

Savo mažyliui norime išrinkti tai, kas geriausia, bet renkantis iš daugybės žaislų labai lengvai galima pasimesti ir nupirkti nelabai praktišką variantą. Svarbi yra ir medžiagų kokybė, ir spalvos, ir, žinoma, vaiko poreikiai. Lengviausia juos patenkinti atsižvelgiant į mažylio amžių, kuris iš tiesų labai daug pasako apie tai, kas bus naudingiausia. Lavinamieji žaislai vaikams nuo 1 metų yra šiek tiek didesni nei tie, kurie yra skirti kelių mėnesių kūdikiams, į jų gamybą jau dažniau įtraukiamos tokios medžiagos kaip medis. Ši medžiaga pasižymi tvirtumu, kokybiškumu, tarnauja ilgą laiką, net yra moksliškai įrodyta, kad tokius žaislus turintys vaikai greičiau mokosi problemų sprendimo įgūdžių. Tai yra be galo svarbu, nes norint vaikui leisti tinkamai lavinti savo kognityvinius gebėjimus reikia jam pateikti kažką naujo ir netikėto. Žinoma, stenkitės atsižvelgti ir į tai, kad lavinamasis žaislas turėtų būti pagamintas iš kiek įmanoma natūralesnės medžiagos, kuri nepakenktų vaikui sąlyčio metu. Labai smagu, jeigu Jūsų vaikas vis dar mėgaujasi senais žaislais, tiesiog jam tokiame augimo etape jau reikia platesnės daiktų įvairovės - ilgą laiką žaidęs su mažais ir minkštais žaislais, galėtų susipažinti su naujomis ir didesnėmis žaislų struktūromis.

Lavinamieji žaislai nuo 1 metų internetu

“LifeStyleVision” internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia gausus vaikų prekių asortimentas: lavinamieji žaislai vaikams nuo 1 metų yra tik vienas pavyzdys. Pigiau kainuojantys žaislai bei puiki kokybė yra džiaugsmas kiekvieniems tėveliams - užsisakykite reikiamas prekes internetu ir nustebinkite savo mylimą vaiką!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje