Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų

Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
11.73€ 15.65€
Be PVM:9.69€
Kolekcija: Little Farm
Dėlionė yra puikus pirmasis žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Su šiomis keturiomis dėlionėmis galite žaismingai pažinti skirtingus ūkio gyvūnus. Kiekvienos dėlionės sunkumas yra nuo keturių iki šešiolikos dalių. Dėlionė padeda lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką. Smagus būdas lavinti vaiko ran..
11.17€ 13.15€
Be PVM:9.23€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kaip kantrybė, vaizdo atpažinimas ir problemų sprendimas. Dėlionės iliustruotos ūkio tema ir susideda iš 3, 4 arba 5 dalių. K..
11.66€ 15.55€
Be PVM:9.64€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
39.55€ 43.95€
Be PVM:32.69€
Figūrų rūšiuoklė "Little Farm" Figūrų rūšiuoklė "Little Farm"
Naujiena -20 %
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
21.08€ 26.35€
Be PVM:17.42€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
20.40€ 24.00€
Be PVM:16.86€
Kolekcija: Little Goose
Šis medinis, lavinamasis kubas vaikams siūlo daug iššūkių. Kiekvienoje pusėje yra iliustracijų iš kolekcijos „Little Goose“ ir veiklos - formų rūšiavimas, galvosūkiai ir smagi spiralę. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą...
37.76€ 50.35€
Be PVM:31.21€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
27.00€ 30.00€
Be PVM:22.31€
Loto žaidimas "Little Farm" Loto žaidimas "Little Farm"
Naujiena -15 %
Kolekcija: Little Farm
Pabandykite surasti gyvūnus ant savo kortų stalo ir laimėkite šį smagų šeimos žaidimą! Šis loto žaidimas puikiai tinka jūsų vaikui lavinti socialinius įgūdžius, susikaupimą ir rankų veiklą. Tai taip pat padeda sužinoti apie skirtingus gyvūnus, nes šiame žaidime yra 24 skirtingos gyvūnų kortelės ir 4..
11.17€ 13.15€
Be PVM:9.23€
Gaminkime jei jūsų mažyliui patinka kepti vakarienę orkaitėje arba kepti kiaušinį keptuvėje. Virtuvėlėje yra nedidelė kriauklė su maišytuvu, puodas ir keptuvė (taip pat ir keptas kiaušinis), taip pat indai ir maisto ruošimo reikmenys: pipirų ir druskos plaktuvai. Šią mielą mažą virtuvėlę lengva neši..
43.81€ 51.55€
Be PVM:36.21€
Kolekcija: Little Farm
Šis kaladėlių rinkinys yra visų laikų mėgstamiausias. 50 skirtingų formų kaladėlių rinkinys yra geriausia priemonė vaikui išmokti kaladėlių pagalba statyti skirtingus pastatus, formas ir pan. Kaladėlės dekoruotos įvairiomis iliustracijomis iš kolekcijos „Little Farm“. Sukurkite savo ūkio kompleksą. ..
21.56€ 26.95€
Be PVM:17.82€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 26 (3 puslapių)

Jūsų vaikui neseniai suėjo 2 metukai? Sveikiname, jis jau įpusėjo ankstyvosios vaikystės etapą, o tai parodo kasdien stebindamas vis naujais įgūdžiais. Juk keista matyti lengvus savarankiškumo požymius, kai tik neseniai turėjote jam padėti beveik kiekviename žingsnyje. Visgi, dauguma tėvelių šio laikotarpio prisibijo, nes jis savotiškai panašus į daug vėliau ateinančią paauglystę. Mažylį kamuoja dažnos nuotaikų kaitos - vieną minutę jis švelnus ir meilus, kitą jau irzlus ir piktas. Svarbu prisiminti, kad tai yra natūralu ir pernelyg nesikrimsti, nes vaikas šį etapą pereis gana savarankiškai ir greitai. Žinoma, toks paskatinimas vaikui kaip lavinamieji žaislai nuo 2 metų iš Jūsų pusės visada yra laukiamas.

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų

Pirkdami naujus žaislus vaikui pergalvokite, kokią funkciją jie atlieka, ko išmoko? Jauname amžiuje naudingi yra visokie žaislai, nes vaikas susidomi viskuo, kas nauja ir nematyta, tačiau mažyliui greitai augant ir besipažindinant su pasauliu jo poreikiai auga. Įdėmiai išanalizuokite jo aplinkos supratimą, atsirandantį kartu su žaislais, su kuriais jis praleidžia daugiausiai laiko. Jeigu vaikas vis dar nelabai moka kategorizuoti daiktų, tokią paskirtį atliekantis lavinamasis žaislas būtinai turi atsirasti Jūsų pirkinių krepšelyje! Pavyzdžiui, dėlionėmis ar puzlėmis vaiką galite mokyti, kaip atrodo gyvūnai ar augalai, o vėliau bandyti išmokyti dar konkretesnio suvokimo - tarkim, parodyti naminius ir laukinius gyvūnus. Tokie lavinamieji žaislai nuo 2 metų kaip medinės kaladėlės irgi yra puikus pasirinkimas. Tokio amžiaus vaikai įprastai jau gana tvirtai vaikšto ir bando siekti naujų fizinių užmojų. Kaladėlės tik sustiprins jų laikyseną ir įgūdžius - juk jas vaikui reikia neštis iš vienos vietos į kitą ir dalių yra nemažai. Taip pat, jei statinys gautųsi palyginti aukštas, tai paskatintų mažylį stiebtis, kas irgi yra puikus tokio amžiaus vaiko fizinis progresas. Aišku, rinkitės natūralių medžiagų žaislus - būtent medis yra tobulas variantas, kadangi smalsus ir stiprus 2 metų vaikas plastiką gali perlaužti ir juo susižeisti.

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų internetu

Dabar galvojate, kur rasti geriausius organiškos kilmės žaislus savo mažyliui internetu? Lavinamieji žaislai nuo 2 metų “LifeStyleVision” parduotuvėje yra būtent tokie, o ir kainuoja pigiau nei žaislai fizinėse parduotuvėse, kuriose sugaištumėte pusę dienos. Prieinama kaina bei aukšta kokybė - mūsų parduotuvės svarbiausi ypatumai. Išsirinkite prekes savo vaikui čia ir ilgai džiaukitės savo pasirinkimu!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje