Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Dėlionė XL "Little Farm" Dėlionė XL "Little Farm"
Naujiena -18 %
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Vaikai gali mėgautis įvairiais garsais ir užsiimti praktine veikla. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
36.25€
Be PVM:29.96€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
35.25€
Be PVM:29.13€
Kolekcija: Essentials
Namuose yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia statyti ir taisyti! Turėdami savo matavimo juostą, reples, peilį, dildę ir rankinį pjūklą, turėsite visus įrankius, kurių reikia smulkiems statybos darbams. Mažiems vaikams patinka mėgdžioti savo tėvus ir daryti viską, ką jie daro. Šis stilingas reguliuoj..
23.00€ 28.75€
Be PVM:19.01€
Šis gražiai atrodantis medinis kasos aparatas tinka smagiai žaisti valandų valandas. „Little Dutch“ kasoje yra skaitytuvas, pinigų stalčius, žaidimo pinigai ir mokėjimo terminalas su mokėjimo kortele...
25.15€
Be PVM:20.79€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
65.95€
Be PVM:54.50€
Ką tu dėvi šiandien? Su šia „Rosa & Friends“ aprangos knyga tapsite tikru mados dizaineriu. Knygoje yra 24 puslapiai Rosos, Evi, Julijos ir kitų paveikslėlių bei 12 puslapių lipdukų su gražiausiais drabužiais ir aksesuarais, kuriuos gali dėvėti ir naudoti merginos. Nesvarbu, ar renkatės gražią r..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)

3 metų mažylis visus tėvelius džiugina savo guvia fizine raida. Tik kartu ateina suvokimas, kad judrus vaikas, kuriam šie pokyčiai yra nauji ir atveriantys galimybę toliau klaidžioti, tikrai neduos ramybės aplinkiniams. Jeigu galvojote, kad galėsite ramiai vidurdienį išgerti puodelį kavos, smarkiai klystate - vaikštantis, bėgantis ir daug geriau pusiausvyrą laikantis vaikas nuolat ieškos veiklos ir stengsis į ją įtraukti Jus. Nenusiminkite - pradėkite ieškoti progų, kaip paskatinti ne tik savo atžalos fizinę, bet ir intelektinę raidą. Lavinamieji žaislai nuo 3 metų suteiks Jums užsitarnautą poilsio minutę bei pagilins vaiko suvokimą apie jį supantį pasaulį.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Jei apsisprendėte, kad raida, kurią šiame vaiko amžiuje norite stiprinti labiausiai, yra kognityvinė (pažintinė), pats laikas galvoti, ką pigiau galima išsirinkti iš galybės siūlomų prekių. Šiaip kiekvienas lavinamasis žaislas turi tam tikrą ypatingumą ir padeda mažyliui gilinti žinias. Net paprastas pliušinis meškiukas gali mokyti vaiką - tokius žaislus jie šiltai globoja, aiškinasi, kas tai per būtybė, ir laiko juos arti, kai dėl kažko pasidaro nejauku ir nemalonu. Taip nejučia gali būti įteigiama emocinė empatija bei netgi praplečiamas žodynas apie gyvūnus. Žinoma, tokie lavinamieji žaislai nuo 3 metų kaip puzlės ar dėlionės turbūt suteikia daugiau. Vaikas užsiimdamas su jais pradeda plėsti savo koncentracijos galimybes, o kai kurios dėlionės priverčia jį išeiti iš komforto zonos ir gerinti atmintį, kai siekiant pabaigti žaidimą reikia galvoti, kur kokios detalės yra padėtos. Dažnai 3 metų vaikai pradeda reikšti norą žaisti su kitais mažyliais, todėl galite ieškote lavinamųjų žaidimų tinkančių žaisti keliese. Taip užtikrinsite vaiko sveiką socialinę raidą ir gerinsite mažylio bendradarbiavimo įgūdžius.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų internetu

Ieškodami žaislų internetu galime greitai pasimesti svetainėse, kuriose nėra aiškiai nurodyta, kokio amžiaus vaikams žaislai yra skirti. Norintiems išvengti tokių sugluminimų rekomenduojame peržiūrėti “LifeStyleVision” internetinį puslapį, kuriame aptiksite puikius lavinamuosius žaislus, pasižyminčius racionalia kaina bei kasdien iš naujo stebinančius Jūsų 3-metį mažylį.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje