Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
28.45€ 29.95€
Be PVM:23.51€
Kolekcija: Essentials
Namuose yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia statyti ir taisyti! Turėdami savo matavimo juostą, reples, peilį, dildę ir rankinį pjūklą, turėsite visus įrankius, kurių reikia smulkiems statybos darbams. Mažiems vaikams patinka mėgdžioti savo tėvus ir daryti viską, ką jie daro. Šis stilingas reguliuoj..
25.87€ 28.75€
Be PVM:21.38€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.28€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Šis gražiai atrodantis medinis kasos aparatas tinka smagiai žaisti valandų valandas. „Little Dutch“ kasoje yra skaitytuvas, pinigų stalčius, žaidimo pinigai ir mokėjimo terminalas su mokėjimo kortele...
23.89€ 25.15€
Be PVM:19.74€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
56.05€ 65.95€
Be PVM:46.32€
Kūrybos žaidimas Kūrybos žaidimas
Populiaru -5 %
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
19.81€ 20.85€
Be PVM:16.37€
Kolekcija: Flowers & But
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Flowers & Butterflies"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 28 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka ..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Kolekcija: Little Goose
Papuoškite savo piešinį lipdukais iš kolekcijos „Little Dutch"! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite piešinius. Su šiomis gražiomis gėlėmis, drugeliais ir paukščiais jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas pralinksmins jūsų mažylį, jie tinka smulkiajai mo..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Kolekcija: Sailors Bay
Papuoškite savo piešinius "Sailors Bay" kolekcijos lipdukais! Pasirinkite jums labiausiai patinkančius lipdukus pradėkite kurti piešinius. Naudodami šiuos laivų, žuvų ir jūros paukščių tematikos lipdukus, jūs suteikiate spalvų ir nuotaiką piešiniui. 27 lipdukų lapas puikiai tinka lavinti smulkiajai ..
2.11€ 2.35€
Be PVM:1.74€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)

3 metų mažylis visus tėvelius džiugina savo guvia fizine raida. Tik kartu ateina suvokimas, kad judrus vaikas, kuriam šie pokyčiai yra nauji ir atveriantys galimybę toliau klaidžioti, tikrai neduos ramybės aplinkiniams. Jeigu galvojote, kad galėsite ramiai vidurdienį išgerti puodelį kavos, smarkiai klystate - vaikštantis, bėgantis ir daug geriau pusiausvyrą laikantis vaikas nuolat ieškos veiklos ir stengsis į ją įtraukti Jus. Nenusiminkite - pradėkite ieškoti progų, kaip paskatinti ne tik savo atžalos fizinę, bet ir intelektinę raidą. Lavinamieji žaislai nuo 3 metų suteiks Jums užsitarnautą poilsio minutę bei pagilins vaiko suvokimą apie jį supantį pasaulį.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Jei apsisprendėte, kad raida, kurią šiame vaiko amžiuje norite stiprinti labiausiai, yra kognityvinė (pažintinė), pats laikas galvoti, ką pigiau galima išsirinkti iš galybės siūlomų prekių. Šiaip kiekvienas lavinamasis žaislas turi tam tikrą ypatingumą ir padeda mažyliui gilinti žinias. Net paprastas pliušinis meškiukas gali mokyti vaiką - tokius žaislus jie šiltai globoja, aiškinasi, kas tai per būtybė, ir laiko juos arti, kai dėl kažko pasidaro nejauku ir nemalonu. Taip nejučia gali būti įteigiama emocinė empatija bei netgi praplečiamas žodynas apie gyvūnus. Žinoma, tokie lavinamieji žaislai nuo 3 metų kaip puzlės ar dėlionės turbūt suteikia daugiau. Vaikas užsiimdamas su jais pradeda plėsti savo koncentracijos galimybes, o kai kurios dėlionės priverčia jį išeiti iš komforto zonos ir gerinti atmintį, kai siekiant pabaigti žaidimą reikia galvoti, kur kokios detalės yra padėtos. Dažnai 3 metų vaikai pradeda reikšti norą žaisti su kitais mažyliais, todėl galite ieškote lavinamųjų žaidimų tinkančių žaisti keliese. Taip užtikrinsite vaiko sveiką socialinę raidą ir gerinsite mažylio bendradarbiavimo įgūdžius.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų internetu

Ieškodami žaislų internetu galime greitai pasimesti svetainėse, kuriose nėra aiškiai nurodyta, kokio amžiaus vaikams žaislai yra skirti. Norintiems išvengti tokių sugluminimų rekomenduojame peržiūrėti “LifeStyleVision” internetinį puslapį, kuriame aptiksite puikius lavinamuosius žaislus, pasižyminčius racionalia kaina bei kasdien iš naujo stebinančius Jūsų 3-metį mažylį.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje