Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai berniukams

Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
19.17€ 31.95€
Be PVM:15.84€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
27.49€ 32.35€
Be PVM:22.72€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.11€ 9.55€
Be PVM:6.70€
Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru -15 %
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
27.49€ 32.35€
Be PVM:22.72€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
69.48€ 86.85€
Be PVM:57.42€
Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui. Šiame rinkinyje yra mediniai įrankiai ir daug dalykų, kuriuos galima sujungti. Rinkinį sudaro 48 dalys, įskaitant plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, vadovą, pjūklą, veržles ir varžtus bei lentą. ..
104.96€ 149.95€
Be PVM:86.74€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Kolekcija: Pure
Ar kur nors kyla gaisras? Greitai atidarykite duris ir paleiskite gaisrinę mašiną. Kiekvienoje iš medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių.  Rinkinį sudaro 12 dalių. Gaisrinė gali būti priedas prie XXL traukinio trasos...
26.36€ 32.95€
Be PVM:21.79€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
23.96€ 29.95€
Be PVM:19.80€
Kolekcija: Essentials
Namuose yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia statyti ir taisyti! Turėdami savo matavimo juostą, reples, peilį, dildę ir rankinį pjūklą, turėsite visus įrankius, kurių reikia smulkiems statybos darbams. Mažiems vaikams patinka mėgdžioti savo tėvus ir daryti viską, ką jie daro. Šis stilingas reguliuoj..
23.00€ 28.75€
Be PVM:19.01€
Kolekcija: Christmas
Ši žaisminga Kalėdų istorija suteikia vaikams galimybę suvaidinti Kalėdų istoriją su gerai žinomais personažais. Žaidimas „Kalėdų pasaka“ lavina jūsų vaiko kūrybiškumą, rankų judrumą ir erdvinį suvokimą. Dėžutėje yra 15 figūrėlių, su kuriomis galima žaisti ypatingą Kalėdų nuotykį. Žaidimo dėžutė yra..
12.51€ 22.75€
Be PVM:10.34€
Kalimo suoliukas "Little Farm" Kalimo suoliukas "Little Farm"
Naujiena -25 %
Kolekcija: Little Farm
Priverskite vištą dėti kiaušinius plaktuku mušdami rutulius ant medinio kalimo suoliuko. Tai geras pratimas lavinti vaiko motorinius įgūdžius. Ar visi kamuoliai įmušti? Įdėkite kamuoliukus atgal ir pradėkite iš naujo. Jūsų vaikui tiesiog patiks žaisti su šiuo nuostabiu kalimo suoliuku!..
17.06€ 22.75€
Be PVM:14.10€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 66 (6 puslapių)

Norite savo berniuką nudžiuginti mediniais žaislais? Little dutch internetinėje parduotuvėje siūlome platų medinių žaislų pasirinkimą įvairaus amžiaus vaikams. Pastaruoju metu vis populiarėjantys mediniai žaislai užima vis didesnes parduotuvių lentynų dalis ir tai parodo, kad praeityje naudoti žaislai yra prasmingesni, naudingesni vaikams už naujuosius, greitai susidomėjimą prarandančius žaislus.

Kuo mediniai žaislai berniukams yra ypatingi?

Medinius žaislus turėjo daugelis dabartinių tėvų, senelių ir ko gero dar dabar prisimena su kokiu žaislu žaidė jaunystėje, tuo tarpu dabartiniai vaikai nesukuria tokio ryšio su žaislais kokį turėdavo jų tėvai. Mediniai žaislai, nors ir paprasti, bet išsiskiria iš įprastų žaislų, kurie greitai sugenda, arba vaikas praranda susidomėjimą jais. Mediniai žaislai skirti berniukams padeda ne tik lavinti jutiminius pojūčius, bet ir užmezga ryši su vaiku. Medinis žaislas neturi specialiųjų efektų, dėl to vaikas pats lavindamas savo vaizduotę įprasmina žaislo buvimą ir sukuria jam naudą, būtent dėl šitos priežasties mediniai žaislai berniukams yra itin naudingi vystant savo vaizduotę.

Mediniai žaislai yra ypatingai tvirti lyginant su plastmasiniais, dėl to vaikas galės ilgai juo džiaugtis. Taip pat svarbu paminėti, kad medinių žaislų natūralumas, paprastumas sukuria saugumą berniukui žaidžiant su žaislu. Kokybiškai apdirbtos ir pritvirtintos detalės nesužeis vaiko jam bežaidžiant. Visi parduodami žaislai atitinka aukščiausius saugumo standartus, dėl to galėsite būti ramūs dėl savo mažylių.

Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad iš natūralių medžiagų pagamintas žaislas yra naudingas lavinant vaiko pojūčius, taip pat tai naudinga priemonė norint, kad vaikas žaizdamas labiau lavintų savo fantaziją.

Pirkite berniukiškus medinius žaislus internetu

Apsipirkdami internetu jūs taupote ne tik įsigydami prekes kurios littledutch savo klientams siūlo už itin patrauklią kainą, bet ir negaišite laiko važiuodami į fizines parduotuves. Užsakytos prekės per kelias dienas pasieks jūsų durų slenkstį, o jaunieji namų gyventojai bus, kaip niekad laimingi. Internetinėje parduotuvėje greitai rasite platų prekių asortimentą, kuris yra pritaikytas kiekvienai mažylių amžiaus grupei, tad nereikės papildomai domėtis ar žaislas yra tinkamas.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje