Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai mergaitėms

Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
19.17€ 31.95€
Be PVM:15.84€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
27.49€ 32.35€
Be PVM:22.72€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.59€ 9.55€
Be PVM:7.10€
Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui. Šiame rinkinyje yra mediniai įrankiai ir daug dalykų, kuriuos galima sujungti. Rinkinį sudaro 48 dalys, įskaitant plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, vadovą, pjūklą, veržles ir varžtus bei lentą. ..
119.96€ 149.95€
Be PVM:99.14€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
39.55€ 43.95€
Be PVM:32.69€
Figūrų rūšiuoklė "Little Farm" Figūrų rūšiuoklė "Little Farm"
Naujiena -20 %
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
21.08€ 26.35€
Be PVM:17.42€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
26.43€ 35.25€
Be PVM:21.84€
Kolekcija: Christmas
Medinį traukinio komplektą sudaro traukinys, trys vagonai ir įvairūs priedai: namas, dovanos ir elnias. Šis gražus kalėdinis traukinuko rinkinys bus puiki dovana po eglute ir neabejotinai džiugins daugelį metų...
22.23€ 29.65€
Be PVM:18.37€
Kolekcija: Christmas
Ši žaisminga Kalėdų istorija suteikia vaikams galimybę suvaidinti Kalėdų istoriją su gerai žinomais personažais. Žaidimas „Kalėdų pasaka“ lavina jūsų vaiko kūrybiškumą, rankų judrumą ir erdvinį suvokimą. Dėžutėje yra 15 figūrėlių, su kuriomis galima žaisti ypatingą Kalėdų nuotykį. Žaidimo dėžutė yra..
15.92€ 22.75€
Be PVM:13.16€
Kolekcija: Little Farm
Priverskite vištą dėti kiaušinius plaktuku mušdami rutulius ant medinio kalimo suoliuko. Tai geras pratimas lavinti vaiko motorinius įgūdžius. Ar visi kamuoliai įmušti? Įdėkite kamuoliukus atgal ir pradėkite iš naujo. Jūsų vaikui tiesiog patiks žaisti su šiuo nuostabiu kalimo suoliuku!..
19.33€ 22.75€
Be PVM:15.98€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
13.81€ 15.35€
Be PVM:11.41€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 85 (8 puslapių)

Mediniai žaislai daugumai tėvų ar senelių sukelia atsiminimus apie vaikystę, nerūpestingas dienas. Geriausias būdas savo jaunuosius supažindinti su praeities vertybėmis yra tas vertybes jiems ne tik parodyti bet ir leisti patirti. Mūsų parduotuvėje parduodami mediniai žaislai mergaitėms yra puikus būdas perduoti patirtį kurią jautė praeito amžiaus vaikai.

Medinių žaislų nauda mergaitėms

Pastaruoju metu vis populiarėjantys mediniai žaislai, kai kurių manymu turi kur kas daugiau naudos vaikams negu plastmasiniai, didelį efektą sukeliantys ir greitai atsibostantys žaislai. Mediniai žaislai sukurti mergaitėms skatina jų smalsumą, emocijų reiškimą. Lyginant su plastmasiniais, moksliškai įrodyta, kad mediniai žaislai sukuria ryšį su vaiku, dėl to jie taip greitai neatsibosta. Vaizduotės lavinimas yra vienas iš svarbiausių medinių žaislų savybių kuri vaiką skatina kurti garsus, istoriją, atrasti mediniam žaislui tikslą ir vietą pasaulyje.

Kokybiški mediniai žaislai mergaitėms

Mediniai žaislai pasižymi savo saugumu dėl kokybiškai apdirbamų ir pritvirtinamų detalių, įvairaus amžiaus mergaitės galės džiaugtis žaislais kol jų tėvai bus užtikrinti, kad jos yra saugios ir nesusižeis su aštria plastmasine žaislo dalimi, taip pat prieš perkant nereikės pergyventi dėl nekokybiškų ar kenksmingų medžiagų kurios būna naudojamos plastmasiniams žaislams gaminti.

Dar viena medinių žaislų savybė kuri džiugina daugumą tėvelių, yra patvarumas. Nupirkus medinį žaislą jis išlieka ilgam, įgauna prasmę, tampa neatsiejama jo vaikystės dalimi. Žaislai gaminami iš kokybiškų medžiagų, dėl to ilgai išlaiko pradinę išvaizdą.

Mergaitiški mediniai žaislai internetu

Littledutch.lt internetinėje parduotuvėje galite atrasti itin platų medinių žaislų pasirinkimą mergaitėms už konkurencingą kainą. Siekiantiems sutaupyti, siūlome sekti mūsų puslapio naujienas ir pirmiems sužinoti apie taikomas nuolaidas. Pas mus parduotuvėje rasite namų rinkinius, medinius lavinamuosius žaislus lėles, muzikinius instrumentus pagamintus iš medžio kurios galime pasiūlyti savo klientams pigiau, kad būtų laimingi ne tik vaikai, bet ir tėvai. Pirkdami internetu taupote ne tik laiką, kurį galėtumėte skirti savo atžaloms, bet ir finansus.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje