Meniu
Prekių krepšelis

Dideli minkšti žaislai

Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
7.62€ 10.95€
Be PVM:6.30€
Susipažink su Jim. Ši pliušinė lėlė nori būti apkabinta. Jim gali atsisėsti ir mėgsta būti vežiojamas mediniame lėlių vežimėlyje...
19.36€ 27.00€
Be PVM:16.00€
Kolekcija: Little Pink Flowe
Susipažinkite su Rosa, miela, miela lėlyte. Ši lėlė labai nori būti priglausta. Rosa gali sėdėti ir mielai pasivažinėtų mediniame lėlių vežime. Lėlė Rosa yra 10 cm., 35 cm. ir 50 cm. dydžių.Matmenys: 9 x 19 x 50 cm.Medžiaga: 95% poliesteris; 5% medvilnė / užpildas: 100% poliesteris Rekomenduoja..
31.15€
Be PVM:25.74€
Kolekcija: Little Goose
Susipažink su žąsimi! Jis mėgsta plazdėti sparnais ir leistis į nuotykius. Žąsiukas yra apie 60 cm (be kojų) ir pagaminta iš nepaprastai minkštos medžiagos. Jis gali sėdėti, bet jis mieliau būtų su tavimi visą dieną, žaisti ir, žinoma, prisiglausti ar apkabinti...
48.40€ 58.80€
Be PVM:40.00€
Kolekcija: Little Farm
Jūsų mažyliui patiks ši supamoji avelė! Miela avelė švelniu kailiuku kviečia vaikus prisėsti ir mėgautis sūpynėmis. Tvirtas medinis rėmas užtikrina stabilumą ir saugumą. ..
99.99€
Be PVM:82.64€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Ne naujiena, kad pliušinius žaislus turi ne tik vaikai, bet ir kai kurie suaugusieji. Jeigu norite įsigyti pliušinę lėlę, aštuonkojį ar kitą žaislą, tai yra puiki vietai tai padaryti! Atlikti tyrimai rodo, kad dideli minkšti žaislai suteikia vaikams saugumo jausmą pasaulio pažinimo laikotarpyje, kuomet pasaulis įdomus ir tuo pačiu gąsdinantis dėl nežinojimo. Dideli pliušiniai žaislai yra puiki priemonė padaryti vaiko kambarį jaukesniu, kad vaikus supanti aplinka būtų mielesnė, kol su jais yra didelis, švelnus ir mielas draugas.

Didelių pliušinių žaislų privalumai

Mokslininkų tyrimai rodo, kad paprasčiausias šuns ar katino glostymas numalšina stresą, pakelia nuotaiką. Apie buvimo su gyvūnais naudas žino daugelis, bet nedaugelis žino, kad didelių minkštų žaislų apkabinimas turi panašią naudą, kaip ir tikrų gyvūnų. Dėl šios priežasties pliušiniai gyvūnai kuriuos galite užsisakyti internetu yra puiki priemonė gauti panašią naudą, kaip leidžiant laiką su augintiniu. Pliušiniai gyvūnai lavina vaikų socialinius įgūdžius. Nešiodami , bendraudami ir rūpindamiesi žaislais, vaikai ugdo atsakomybę, kalbos gebėjimus, dėl to tampa lengviau susirasti draugų, geriau pažinti save ir aplinkinius.

Pliušinių žaislų saugumas

Jauname vaiko amžiuje labai svarbu yra tinkamai išsirinkti žaislus, kad jie nebūtų pavojingi, nesužeistų ar dar kažkaip nepaveiktų mažylio sveikatos, dėl to visi internetinėje parduotuvėje parduodami žaislai yra tinkami vaikams nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų. Jauskitės saugiai palikdami savo mažylį su dideliu pliušiniu žaislu kuris jam padės nurimti net sunkiausiomis akimirkomis. Pliušiniai žaislai yra vienos saugiausių prekių vaikams.

Dideli minkšti žaislai internetu

Mes esame oficialūs Little Dutch atstovai Lietuvoje. Apsipirkdami mūsų parduotuvėje internetu mes jums galime pasiūlyti geriausią kainą už kokybiškus žaislus, kurie ilgai džiugins mažuosius namų gyventojus. Internetinėje parduotuvėje rasite tinkamiausią žaislą vaikui pagal jo pomėgius ar amžių. Nuolatos siūlome akcijas ir nuolaidas, kad norimas prekes įsigytumėte pigiau ir būtų patenkinti ne tik mažyliai bet ir jūs. Vaikams skirtus daiktus galite užsakyti bet kuriuo metu vos per kelis paspaudimus. Siūlome įvairius pristatymo būdus, kad prekes gautumėte greičiausių įmanomu keliu.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje