Meniu
Prekių krepšelis

Minkšti žaislai berniukams

Kolekcija: BABY BUNNY &
Šis zuikis iš Baby Bunny kolekcijos mėgsta žaisti ir mėgsta visur eiti. Leiskitės į nuotykius su ja arba leiskite jai šokinėti po namus. Triušiukas pagamintas iš nuostabiai minkštų medžiagų, todėl ji yra nepaprastai draugiška ir miela.Matmenys: 25 cmMedžiaga: 100% poliesterisSkalbimas mašinoje: 30°C..
17.50€
Be PVM:14.46€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Minkštas ir mielas čiulptuko laikiklis tiks kiekvienam mažyliui. Jis ramina ir padeda saldžiai užmigti. ..
5.30€ 9.65€
Be PVM:4.38€
Kolekcija: Ocean
Šis Little Dutch minkštas žindukas turi patogų spaustuką, kurį galite saugiai ir lengvai prisegti prie kūdikio palto ar striukės. Tokiu būdu čiulptukas nepasiklys ir kūdikis visada turės žaislą po ranka. Tinka naujagimiams...
5.32€ 7.65€
Be PVM:4.40€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 53 (5 puslapių)

Vaikų žaislų pasirinkimas šiuo metu yra itin didelis. Dauguma tėvų rinkdami žaislą berniukui pirmiausia renkasi iš modernių, elektroninių žaislų kurie sukelia didelį pradinį efektą. Didžiausia problema su žaislais kurie sukuria didelį efektą yra ta, kad jie greitai atsibosta, neskatina vaiko vaizduotės, kol galiausiai vaikai nenori su jais žaisti. Pliušiniai žaislai nors ir paprasti, bet turi daugybę privalumų kuriuos galite sužinoti skaitydami toliau.

Sugebėjimų lavinimas

Mažylis nuolatos mokinasi naujų dalykų apie jį supantį pasaulį. Minkšti žaislai berniukams leidžia susipažinti su naujomis medžiagomis, jų tekstūra ir savybėmis. Reikėtų nepamiršti, kad jauni vaikai yra labai imlūs ir greitai įsisavina naujus dalykus ir juos ilgai atsimena. Jaunieji berniukam naujasis pasaulis būna ne tik įdomus, bet ir kartais baisus, dėl to pliušinis žaislas suteiks daugiau pasitikėjimo ir drąsos tyrinėti. Dauguma tėvų pastebi, kad vaikai dažnai juos kopijuoja ima pavyzdį ir mokosi iš jų. Dažnu atveju pliušiniai žaislai tampa jų kopijavimo priemone. Su savo žaislu berniukai kalbasi, jam demonstruoja sugebėjimus, moko jį. Taip vaikai gerina savo socialinius ir vaizduotės įgūdžius, dėl to jiems bus lengviau integruotis į visuomenę, pritapti prie bendraklasių.

Pliušinių žaislų vertė berniukams

Minkšti žaislai niekuo nenusileidžia savo teikiamomis naudomis, naujos kartos technologiškiems žaislams, jie yra labai saugūs ir gali būti dovanojami net ir patiems mažiausiems nebijant, kad mažylis susižeis ar kitaip bus paveiktas žaislo, nes dauguma pliušinių žaislų berniukams yra skirti naudoti nuo gimimo. Minkštas žaislas gali tapti geriausiu berniuko draugu su kuriuo pereis naujus išbandymus, tobulės ir taps neatsiejama jo gyvenimo dalimi. Mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad minkšto žaislo lietimas gali padėti numalšinti nerimą ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Minkši žaislai berniukams - apsipirkite internetu 

Mūsų parduotuvėje rasite pliušinius pakabinamus žaislus, lėlės, gyvūnėlius, lavinamuosius pliušinius žaislus kurie dar labiau padės jūsų mažyliui tobulėti ir atrasti naujoves už konkurencingą kainą. Kokybiški žaislai ne tik tarnaus ilgai, bet tuo pačiu leis įsisavinti visas teigiamas savybes kurias berniukas gaus žaisdamas su žaislu. Apsipirkite internetu pigiau ir taupykite brangų savo laiką.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje