Meniu
Prekių krepšelis

Puzles vaikams

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Little Farm
Dėlionė yra puikus pirmasis žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Su šiomis keturiomis dėlionėmis galite žaismingai pažinti skirtingus ūkio gyvūnus. Kiekvienos dėlionės sunkumas yra nuo keturių iki šešiolikos dalių. Dėlionė padeda lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką. Smagus būdas lavinti vaiko ran..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Dėlionė XL "Little Farm" Dėlionė XL "Little Farm"
Naujiena -18 %
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Kolekcija: Little Farm
Pabandykite surasti gyvūnus ant savo kortų stalo ir laimėkite šį smagų šeimos žaidimą! Šis loto žaidimas puikiai tinka jūsų vaikui lavinti socialinius įgūdžius, susikaupimą ir rankų veiklą. Tai taip pat padeda sužinoti apie skirtingus gyvūnus, nes šiame žaidime yra 24 skirtingos gyvūnų kortelės ir 4..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Flowers & But
Kas slypi už šio nuostabaus paukščio? Palieskite ir pajuskite skirtingas tekstūras po kiekviena šios medinės dėlionės dalimi. Ar jis minkštas ar briaunotas? Kokią spalvą matai? Ar atpažinote kirmėlės ir drugelio figūras? Ši dėlionė yra puikus lavinamasis žaislas vaikams, nes lavina smulkiąją motorik..
16.75€
Be PVM:13.84€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)

Šiandien puzles vaikams tampa itin populiaria dovana bet kokia proga. Jų būna pačių įvairiausių: edukacinių, puzzle iš mažų detalių, medinių kaladėlių. Dėlionės vaikams pagamintos iš medžio ar popieriaus. Dėlionės sukurtos tiek kūdikiams, tiek mergaitėms ar berniukams. Toks žaidimas sukurtas specialiai vaikams kaip lavinamasis įrankis, kuris ugdo jų suvokimą, motoriką, lavina rankyčių miklumą ir gerina koordinaciją.

Kaip išrinkti puzles vaikams?

Beveik visus žaislus vaikams renkamės pirmiausia atsižvelgdami į amžių, suvokimą ir gebėjimus. Ne išimtis ir dėlionės. Dažniausiai pirmosios puzlės yra skirtos vaikams nuo 1 metų, kurie geba sukoncentruoti dėmesį bent trumpam laikui. Jos sukurtos paprastos, nesudėtingos, kad būtų galima visai nesunkiai sudėlioti. Rekomenduojama pirkti medines dėliones, kurios yra skirtos 1 metų vaikams, kadangi jos patvarios, atsparios smūgiams, pagamintos iš draugiškų aplinkai medžiagų. Nustebsite, tačiau medinių dėlionių būna pačių įvairiausių spalvų, formų ir funkcijų – jos loginės, skatinančios pažinti spalvas ir formas. Smulkių detalių puzles – tradicinės, kurias mes ir įsivaizduojame, kai išgirstame žodį „puzlė“, skirtos nuo 3-5 metų vaikučiams. Galite rasti nuo 50 detalių iki 2000 ar daugiau. Detalių kiekį galite išrinkti įsižvelgiant į mažylio gebėjimus susikaupti. Vienos naujausių ir įdomiausių dėlionių yra tos, kurias galima sustatyti tam tikrą formą – gyvatėlę, bokštą, laivą ar kitą paveikslėlį su kontūrais. Žinoma, kai kurios puzlės susideda iš ypač daug detalių, todėl kai kuriose šeimose puzlės dėliojimas tapo gražia tradicija. Tokiu būdu ne tik vaikučiai turi smagią veiklą, bet ir gali pabūti su savo tėvais.

Įsigykite puzles vaikams internetu

Tiems, kurie turi vaikus, tikrai sudėtinga ištaikyti progą ir apsilankyti parduotuvėse. O ką ir kalbėti apie ilgas valandas praleistas besirenkant žaislus. Pirkdami internetu, rasite platų dėlionių vaikams asortimentą, įvairaus sudėtingumo, skirtingo detalių skaičiaus. Dažniausiai stengiamės surasti norimą prekę kuo pigiau, su ypatingais pasiūlymais. Mes pirkėjams siūlome platų puzlių vaikams asortimentą už prieinamą kainą. Taip pat labai patogu, kad užsakyta prekė ateina ypatingai greitai ir ilgai laukti tikrai nereikia.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje