Meniu
Prekių krepšelis

Puzles vaikams nuo 3 metų

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Kolekcija: Little Farm
Ateik, atsisėsk ant grindų ir sudėkite visas 44 dalis. Taip sukuriama didelė 84 x 97,5 cm iliustracija. Liūtas, dramblys ir kiti jų draugai patiria skirtingus nuotykius vandenyne. XL galvosūkis skatina jūsų mažylio susikaupimą ir rankų bei akių koordinaciją.Matmenys: 97,5 x 84 cmMedžiaga: FSC karton..
22.90€
Be PVM:18.93€
Kolekcija: Little Farm
Ką matai ūkyje? Yra be galo daug skirtingų derinių, kurie garantuoja linksmą žaidimo laiką lavinant žodyną ir koordinaciją. Tinka tiek žaisti namuose, tiek pasiimti su savimi.ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių dalių. Užspringti...
20.35€
Be PVM:16.82€
Rodo nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Tikrai yra nemažai žmonių, kurie nuvertina tobulėjimo galimybes ir pasiekę tam tikrą gebėjimų lygį pamiršta arba atsisako juos lavinti. Tai yra klaida, kurios negalima daryti - juk bet kokia patirtis ir iššūkiai kažko moko. Ypač, jei kalba eina apie mažamečių vaikų auginimo etapą. Tam, kad Jūsų sūnus ar dukra gyventų pilnavertišką gyvenimą, reikia jų intelektualiniu vystymusi rūpintis nuo ankstyvų dienų - ypatingai stengtis tai daryti nuo 3 metų. Koncentracijos bei atminties lavinimas padės tai padaryti, o puikios pagalbinės priemonės - puzlės vaikams nuo 3 metų.

Puzlės vaikams nuo 3 metų

Atkreipėte dėmesį, kad Jūsų mažylis labai mėgsta užsiimti su įvairiomis dėlionėmis ir vis ieško naujų užduočių? Pats laikas ieškoti kažko naujo - paklausinėkite artimųjų, ar niekas iš jų neturi užsilikusių senų puzlių. Žinoma, tokie vienetai kai kuriems vaikams gali pasirodyti tiek nuobodūs, tiek per sunkūs dėl pakankamai neapgalvoto dizaino, todėl pravartu peržiūrėti naujus variantus. Puzlės vaikams nuo 3 metų internetinėje parduotuvėje “Little Dutch” yra tinkamas pasirinkimas. Paprastas ir mielas jų dizainas leidžia vaikui ne tik gana greitai sudėti puzlę, bet ir pasigrožėti jam įdomiais dalykais - pavyzdžiui, dar nematytais gyvūnais ar augalais. Šios puzlės yra be galo universalios - tokį žaislą kaip dovaną galite nupirkti ir smalsioms mergaitėms, ir nenuilstantiems berniukams, kurie bent trumpam atsisės kartu išspręsti naujai atsiradusią dilemą. Bendrai, puzlės vaikams nuo 3 metų yra tikrai pravartus dalykas, nes būtent tokiame amžiuje, kai mažamečiai iš socialinės perspektyvos yra gana egocentriški, jiems pravartu ugdyti naujas moralines normas. Tokios puzlės tik parodo vaikui, kad norint pasiekti tam tikrą tikslą, reikia įdėti nemažai pastangų ir praeiti daug atskirų mažų žingsnelių.

Puzlės vaikams nuo 3 metų internetu

Puzlės vaikams užsisakant internetu ne tik greitai atkeliauja, bet ir pasižymi geresne kaina. Nudžiuginkite mylimus vaikus tokia dovana, kuri ne tik atrodys įdomiai dėl spalvų paletės, bet ir nejučia lavins jų kertinius gebėjimus, reikalingus teigiamai smalsaus vaiko raidai. “Little Dutch” - parduotuvė, kurioje slepiasi tinkamiausi Jūsų atžalai, pigiau kainuojantys ir nenuviliantys produktai.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje