Meniu
Prekių krepšelis

Delionės vaikams nuo 2 metų

Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Little Farm
Dėlionė yra puikus pirmasis žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Su šiomis keturiomis dėlionėmis galite žaismingai pažinti skirtingus ūkio gyvūnus. Kiekvienos dėlionės sunkumas yra nuo keturių iki šešiolikos dalių. Dėlionė padeda lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką. Smagus būdas lavinti vaiko ran..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kaip kantrybė, vaizdo atpažinimas ir problemų sprendimas. Dėlionės iliustruotos ūkio tema ir susideda iš 3, 4 arba 5 dalių. K..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Little Farm
Pabandykite surasti gyvūnus ant savo kortų stalo ir laimėkite šį smagų šeimos žaidimą! Šis loto žaidimas puikiai tinka jūsų vaikui lavinti socialinius įgūdžius, susikaupimą ir rankų veiklą. Tai taip pat padeda sužinoti apie skirtingus gyvūnus, nes šiame žaidime yra 24 skirtingos gyvūnų kortelės ir 4..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Visi turintys draugų ar giminaičių su mažais vaikais vienaip ar kitaip yra susidūrę su jų kylančiais poreikiais. Žinoma, vienas didžiausių - patenkinti nenuilstantį vaikišką smalsumą. Mažyliams atrodo įdomu įvairios naujos medžiagos, stebina ir nauji garsai bei jų pažinimas, o nelabai kas išvis gali nurungti nustebusio vaiko žvilgsnio pamačius kažką visai netikėto ir jam neįprasto. Būtent dėl šių priežasčių nuo pat gimimo svarbu yra stimuliuoti mažamečio intelektualinį vystymąsi, o ypač į tai atsižvelgti vaikui sulaukus 2 metų.

Dėlionės vaikams nuo 2 metų

Būdami vaiko reikšmingiausi pakeleiviai bei sergėtojai, tėveliai turėtų susimąstyti apie tai, kaip unikaliai skirtingo amžiaus vaikai mato pasaulį. Jei pirmieji 2 metai yra labiau skirti vaiko fizinei raidai bei tobulėjimui, mažyliai nuo 2 metų pradeda lygiagrečiai svarbią intelektinę bei socialinę raidą, kurios negalima nepražiopsoti. Dėlionės vaikams nuo 2 metų yra puikus būdas prisidėti prie individualaus Jūsų vaiko protinių gebėjimų augimo. Nė nepajusitę kaip išsirinkę vaiko širdžiai mielą dėlionę ir atsisėdę kartu su juo jos apžiūrėti, išmokysite jį naujų žodžių ir, nors ir minimaliai, praplėsite jo žodyną. Vaikai iki 2 metų dažniausiai tokio dėmesio detalėms neskiria, labiau reaguoja į tiesioginę meilę jiems, tačiau situacija keičiasi, kai mažyliams sukanka 2 metukai. Dažniau įgarsinami šeimos vardai, vaikas, nors ir nerišliai ir neaiškiai, klausinėja jam svarbių klausimų. Dėlionės 2 metų vaikams atveria jiems naują, dar nepažintą pasaulį, parodo, kokią galybė netikėtumų bei gražių dalykų yra už namų sienų. Vaikai dievina dėliones su gyvūnais, animacinių filmukų veikėjais, o jei tokie žaislai yra įgarsinti, jiems be galo įdomu bandyti atskirti, kuris garsas kam priklauso. Taip dėlionės vaikams ne tik parodo pažinimo kelią, bet ir užima juos ilgam laikui.

Dėlionės vaikams nuo 2 metų internetu

Tai kurgi rasti tokių žaislų savo mylimiems mažyliams? Apsilankykite “Little Dutch” internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite labiausiai Jūsų vaiką kerinčius produktus. Čia pateikiamos dėlionės vaikams nuo 2 metų tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams, o kaina nustelbs visus ieškančius. Pirkdami internetu gaunate prekes pigiau ir sugaištate mažiau laiko, kurį galite skirti savo mažyliui!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje