Meniu
Prekių krepšelis

Delionės vaikams nuo 3 metų

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Kolekcija: Little Farm
Ateik, atsisėsk ant grindų ir sudėkite visas 44 dalis. Taip sukuriama didelė 84 x 97,5 cm iliustracija. Liūtas, dramblys ir kiti jų draugai patiria skirtingus nuotykius vandenyne. XL galvosūkis skatina jūsų mažylio susikaupimą ir rankų bei akių koordinaciją.Matmenys: 97,5 x 84 cmMedžiaga: FSC karton..
22.90€
Be PVM:18.93€
Kolekcija: Little Farm
Ką matai ūkyje? Yra be galo daug skirtingų derinių, kurie garantuoja linksmą žaidimo laiką lavinant žodyną ir koordinaciją. Tinka tiek žaisti namuose, tiek pasiimti su savimi.ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių dalių. Užspringti...
20.35€
Be PVM:16.82€
Magnetinė dėlionė Jim & Rosa Magnetinė dėlionė Jim & Rosa
Populiaru
Ši magnetinė dėlionė leis pasitelkti vaizduotę kuriant įvairius rūbų derinius, kurie garantuoja smagų žaidimo laiką, kartu mažieji ugdys žodyną ir rankų koordinaciją. Magnetinėje dėlionėje yra 80 mažų magnetų, 6 kortelės Rosa ir 6 kortelės Jim. Dėžutė pagaminta iš tvirto ir kartono, kad būtų lengva..
20.35€
Be PVM:16.82€
Rodo nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Dažnai tėveliai neriasi iš kailio bandydami padėti vaikui mokytis: nesvarbu, ar tai 3-metis darželinukas, ar jau 8-metis pradinukas. Žinoma, tai, kad yra bandoma savo atžalai parodyti teisingą kelią ir linkima tik gero, yra labai gražu bei pagirtina. Tiesiog kartais jauni tėveliai neturėdami pakankamai patirties su skirtingų amžių ir poreikių vaikais nelabai suvokia, kiek iš tiesų gali jų, tarkime, 3 metų vaikas ir kaip tinkamai jam padėti nepersistengiant. Vienas geriausių pasirinkimų, atitinkančių šio amžiaus vaikų grupės poreikius, yra mūsų internetinėje parduotuvėje - dėlionės vaikams nuo 3 metų.

Dėlionės vaikams nuo 3 metų

Jeigu nuo pat vaiko gimimo mėgavotės jo besikeičiančiu, imliu mokymosi procesu, laikotarpis nuo 3 metų Jus taip pat tikrai džiugins. Tokio amžiaus mažyliai pradeda spręsti didesnes problemas, kategorizuoja daiktus ir giliau pažindinasi su spalvomis. Aišku, kad jų poreikiai auga, todėl tikėtina, kad senos dėlionės bei žaislai jų smalsumo ir žinių troškimo jau nepatenkins. “Little Dutch” siūlomos dėlionės vaikams nuo 3 metų išgelbės Jus nuo šios smulkios problemos. Tokie mokomieji žaislai yra pritaikyti būtent šiai amžiaus grupei, nes jau ne tik moko pažinti objektus ar jų išvaizdą, bet ir skatina juos dėlioti logine tvarka. Toks kognityvinis mąstymo lavinimas gerina augančio vaiko atmintį, padeda jam greičiau atskirti bei tvarkyti naują informaciją, susikaupti naujiems, nors ir mažiems, iššūkiams. Aišku, kad jeigu turite vaiką iki 3 metų, kuris yra be galo smalsus ir visos amžiaus grupei skirtos dėlionės jam yra vienas juokas, galite pabandyti jam pateikti didesnių gebėjimų reikalaujančią užduotį. Būtent tokios ir yra dėlionės 3 metų vaikams - priverčiančios pasitelkti daugiau kūrybiškumo bei susitelkimo.

Dėlionės vaikams nuo 3 metų internetu

Išrinkti dėliones vaikams internetu gali tapti sunkia ir komplikuota užduotimi. Nepasiklysite žaislų platybėse ir pirmiausia peržiūrėkite mūsų siūlomą asortimentą, kurį į praktiškiausių produktų vaikams sąrašo viršūnę iškelia stabili kaina, gera kokybė ir malonus aptarnavimas. Dėlionės vaikams nuo 3 metų internetu kainuoja pigiau, o kur geriau jas įsigyti, jei ne “Little Dutch” parduotuvėje?

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje