Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai mergaitėms

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
31.95€
Be PVM:26.41€
Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
25.25€
Be PVM:20.87€
Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.55€
Be PVM:7.89€
Balansinis žaidimas „Little Farm“ Balansinis žaidimas „Little Farm“
Naujiena -26 %
Kolekcija: Little Farm
Kiek figūrėlių galite subalansuoti? Apverskite kortelę ir padėkite figūrėles ant balansinės lentos, kuri atitinka jūsų kortelę. Būkite atsargūs ir per daug nesiūbuokite, nes kitaip figūrėlės nukris! Šį balansavimo žaidimą smagu žaisti vienam arba su visa šeima. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koor..
16.94€ 22.75€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 177 (15 puslapių)

Kai reikia išrinkti vaikiškus žaislus, gali iškiltų daug klausimų, pavyzdžiui, kokie žaislai geriausi, kokie žaislai mergaitėms yra geriausi, kad būtų prieinama kaina ir panašiai. Žemiau pateikiame patarimų, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis žaislus skirtingo mažias vaikams, bei įdėjos , ką būtų galima pirkti ar padovanoti mažoms mergaitėms.

Populiariausi žaslai 1 metų mergaitėms

Vienerių metų vaikai jau nebėra kūdikiai ir jie jau išauga iš kūdikių žaislų, kurie neturi daug funkcijų, kurios sužavėtų, nes svarbiausia yra saugumas. Vienerių metų vaikai jau nori įvairesnių stimuliuojančių žaislų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tokie žaislai neturėtų sudėtingų detalių, kurios galėtų sužeisti vaikus. Ieškokite žaislų, kurie nėra atviri, pavyzdžiui, kaladėlių ir puodelių, su kuriais galima žaisti daugiau nei vienu būdu. Žaidimas šiame amžiuje daugiausia dėmesio skiriamas jutimo tyrimams ir motorinei plėtrai, todėl skirtingos tekstūros žaislai, skatinantys mažas rankas (be abeajo ir burnas) griebtis ir tirti, yra geras pasirinkimas, kaip ir žaislai pradedantiesiems, kurie suteikia galimybę klajoti. Šis amžius taip pat yra tinkamas metas investuoti į atminimo daiktus, kurie išliks ypatingi, kai vaikas užaugs.

Populiariausi žaislai 2 metų mergaitėms

Šio amžiaus vaikai gali naudotis savo smulkia motorika tiksliau, pavyzdžiui, sukrauti, pritvirtinti ir susukti mažesnius gabalėlius. Žaidimasyra būdas vaikas, suprasti juos supantį pasaulį. Dvejų metų vaikai taip pat pradeda labiau domėtis žaidimais su kitais vaikais; paprasti stalo žaidimai gali padėti jiems išmokti dalintis ir keistis. Bet kuris žaislas, leidžiantis 2 metų vaikui slysti, judėti, paspardyti, atšokti ar kitaip išleisti dalį beribės energijos būtų tinkamas pasirinkimas.

Populiariausi žaislai 3 metų mergaitėms

Trejų metų vaikai yra pasirengę žaislams, kurie skatina daugybę vaizduotės žaidimų. Taigi, atviri žaislai, įkvepiantys pasakojimo ir kūrybinio įsitraukimo, yra geresni nei vienos gudrybės poniai. Žaislai ir kostiumai, leidžiantys žaisti vaidmenis ir stalo žaidimus, skatinantys bendrauti grupėje, ugdo 3 metų vaikų socialinius įgūdžius. Kooperaciniai stalo žaidimai, kurių metu žaidėjai siekia bendro tikslo, užuot varžęsi tarpusavyje, idealiai tinka 3 metų vaikams, kurie mokosi laikytis nurodymų, pakaitomis ir dirba grupėje.

Populiariausi žaislai 4 metų

Ketverių metų vaikai mokosi įsisavinti savo aplinką ir derėtis dėl ribų, stumti ribas ir abejoti viskuo. Vienos geriausių dovanų 4 metų vaikams sukelia begalinį vaikų smalsumą, sparčiai tobulėjančius fizinius įgūdžius ir norą suprasti viską, kas juos supa, susijusius su mokslu, technologijomis, inžinerija ir matematika - leidžia ikimokyklinio amžiaus vaikams eksperimentuoti su daiktų stiprumu, dydžiu ir forma bei ištirti priežastis ir pasekmes. Kartu su klasikiniais mediniais kaladėlėmis žaislų, kuriuose yra magnetai, krumpliaračiai, kreivės ir ratai, kūrimas leidžia 4 metų vaikams problemą spręsti savarankiškai.

Galimybė apsipirkti internetu

Apsipirkti internetu renkasi vis daugiau žmonių, ypač šiuo laikotarpiu, kai saugumas yra pagrindinis reikalavimas. LifeStyleVision elektroninėje parduotuvėje apsipirksite ne tik saugiai, bet ir sutaupysite daug laiko. Taip pat galite sekti visas naujienas ir taip pirmieji sužinoti apie naujausius pasiūlymus už geriausią kainą.

Little Dutch elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairius pasiūlymus skirtingo amžiaus vaikams: saugius lavinamuosius žaislus kaip medinės kaladėles, sustamas piramides, medinį metalafoną, stalo žaidimus, medinis daržovių pjaustymo rinkinys, traukinio trasa, atminties žaidimai, stalo žaidimai ir daug kitų žaislų, kurie ne tik bus puikus laiko praleidimo būdas, bet ir lavins Jūsų vaikų motorinius , socialinius gebėjimus.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje