Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 1 mėnesio kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 73 (7 puslapių)

Kartais atsitinka taip, kad ieškodami mažyliui dovanos, perka vyresniam vaiko amžiui skirtus daiktus ar žaislus. Tokiu būdu galima apsidrausti, kad tėveliai dar nebus nupirkę tokio paties žaislo. Tačiau žaislai 1 mėnesio kūdikiui ir 2 metų vaikui tikrai skiriasi. Jeigu dovanosite pernelyg sudėtingą žaislą, jis dar ilgai gulės spintoje.

Kokie žaislai tinkami 1 mėnesio kūdikiui?

Žaislai 1 mėnesio vaikui turi būti minkštučiai, kad kūdikis nesusižeistų. Dažniausiai tai būna medžiaginės lėlytės, medžiaginės lavinamosios knygutės, mediniai barškučiai, minkšti lavinamieji žaislai, kubai, spiralės, minkšti migdukai ir t.t. Tokio amžiaus žaislai mergaitei ir berniukui beveik nesiskiria, gali skirtis tik spalvinė gama.

Labai svarbu, kad žaislai vaikams nuo 1 mėnesio atliktų ir kitas funkcijas, pavyzdžiui, minkšta knygutė, lavintų mažylį, minkštas žaisliukas būtų kartu su traškesiu, kuris lavintų jutiminius gebėjimus. Vienas populiariausių žaislų – lavinamosios minkštos knygutės. Jas vartydamas mažylis ima skirti formas, įsitraukia, liečia, tyrinėja ir susipažįsta.

Reikia nepamiršti, kad 1 mėnesio mažylio odelė dar labai jautri, todėl reikia atidžiai rinktis žaislus ir atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių jie pagaminti.

Platus žaislų asortimentas internetu

Ieškokite žaislų mažyliui internetu ir užsukite į Little Dutch elektroninę parduotuvę, kurioje rasite itin platų mažyliams skirtų žaisliukų pasirinkimą. Daugelis tėvelių jau seniai nebesilanko fizinėse parduotuvėse. Jų teigimu, apsipirkimas internetu sutaupo labai daug laiko. Taip pat su mažyliu keliauti į parduotuvę labai nepatogu, vaikučiui šilta, vargina stovėjimas eilėse – apsipirkinėjimas tampa kuo tikriausiu košmaru. O žaislų paieška internete tikras šių laikų atradimas. Kiti tėveliai džiaugiasi, kad dažnai patinkančias prekes galima rasti pigiau, už prieinamą kainą. Apie vykstančias nuolaidas lengva sužinoti ir sumedžioti puikius pasiūlymus.

Little Dutch prekių asortimente rasite platų žaislų pasirinkimą: medžiaginės lėlės, migdukai, lavinamosios minkštos knygutės ir kiti minkšti žaislai. Lavinamosiose knygutėse slepiasi linksmi, besišypsantys vandens pasaulio gyvūnai, kurie supažindins mažylį su povandeniniu pasauliu. Taip pat rasite ir tokius retai sutinkamus žaislus, kaip minkštą jūrų arkliuką. Spalvų paletėje dominuoja neryškios pastelinės spalvos, kurios užtikrins, kad mažylis glausdamas arti savęs žaislą, jaustųsi patogiai ir komfortiškai.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje