Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 73 (7 puslapių)

Neseniai pasaulį išvydę naujagimiai daug miega, tačiau tai nereiškia, kad jie prabudę nereikalauja dėmesio ir naujos veiklos. Pirmaisiais vaiko gyvenimo metais pirkdami žaislus turime atsižvelgti į tai, kiek mėnesių praėjo nuo jo gimimo. Juk galime smarkiai apsirikti rinkdami dovaną 2 mėnesių mažyliui pakankamai nepasidomėję, kas tikrai jam būtų naudinga ir smagu būtent dabar, ir netyčia nupirkę žaislą, su kuriuo jis galėtų užsiimti tik po metų.

Kokie žaislai yra tinkami 2 mėnesių kūdikiui?

Galioja paprasta taisyklė - žaislai kūdikiams nuo 2 mėnesių turi būti paprasti ir lengvi, bet kažkuo išskirtiniai. Tokių kūdikių raida iš esmės yra sensomotorinė. Tai reiškia, kad jiems visos pamokos ir smagumai slypi kasdieniuose dalykuose: prisilietimuose, garsuose bei vaizdiniuose. Dėl šios priežasties geriausia, kad žaislai 2 mėnesių kūdikiui būtų pagaminti iš kelių skirtingų medžiagų, pasižymėtų neįprastomis spalvų paletėmis ar net skleistų kokį nors garsą.

Žaislai 2 mėnesių vaikui pagal lytį

2 mėnesių mergaitei labai patiks švelnios ilgakasės lėlės bei medžiaginės knygelės. Tokiais daiktais ji galės užsiimti ilgai - knygelėje stebins nauji vaizdiniai, o lėlė, kurios tiek suknelė, tiek plaukai yra skirtingų tekstūrų, supažindins su unikaliais lytėjimo pojūčiais.

Kita vertus, 2 mėnesių berniukui nebijokite dovanoti spalvingo barškučio, kuris jį pakerės savo garsu, o prisilietimas prie minkšto žaislo nuramins. Puikiai tinka ir tokie daiktai kaip medžiaginiai kubai, kurie turi daugybę smulkių iškilimų, kurie supažindins vaikutį su neregėtomis formomis.

Iš tiesų, 2 mėnesių kūdikiui žaislas nebūtinai turi tikti pagal lytį - tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Svarbiausia, kad žaislai 2 mėnesių vaikui turi būti kuo labiau lavinantys. Tokį kūdikį tikrai nustebins bet kas, tačiau pasistenkite ieškoti tokių žaislų, kurie jungia skirtingas medžiagas, dizainus, tekstūras ir net garsus. Pavyzdžiui, idealiai tinka spalvingas medžiaginis žaislas su mediniu žiedu. Taip kūdikis susipažins su keliais nematytais reiškiniais ir bus stimuliuojami keli jo pojūčiai vienu metu.

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui internetu

Nežinote, kur rasti tokių universalių žaislų? Elektroninė parduotuvė “LifeStyleVision” siūlo platų prekių vaikams asortimentą. Čia pigiau rasite ir žaislų savo 2 mėnesių vaikui. Užsisakinėjant internetu išsirinkti prekes bus paprasčiau, nes visi produktai tvarkingai suskirstyti į įvairias kategorijas, o kaina čia irgi prieinama ir racionali.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje