Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 81 (7 puslapių)

Kiekvieniems tėveliams norisi nustebinti savo mažylius - pirmaisiais metais švente gali patapti net kiekvienas naujas mėnesis. Be galo svarbu džiaugtis net mažais kasdieniais pokyčiais, nes net nepastebėsite, kaip greitai prabėgs laikas ir vaikas užaugs. Žaislai 5 mėnesių kūdikiui yra puiki dovana, lavinanti pamatinius jo gebėjimus bei skatinanti jo smalsumą.

Kokie žaislai yra tinkami 5 mėnesių kūdikiui?

Vienas įdomiausių pokyčių vaikui sulaukus 5 mėnesių yra toks - mažylis pradeda suvokti, kad daiktai ir žmonės, kurie dingsta iš jo regimo vaizdo, nedingsta visam laikui, bet ir toliau egzistuoja. Dėl šios priežasties pačios įdomiausios linksmybės mažyliui yra akyčių uždengimas ir atidengimas stebint, kas aplinkoje pasikeitė. Tokiu atveju, tokie žaislai kūdikiams nuo 5 mėnesių kaip minkšti barškučiai ar kubeliai labai sudomins. Paprasčiausiai, vaikas į daiktus žiūrės iš naujos perspektyvos, jų dingimas ir atsiradimas jam bus įtraukiantis užsiėmimas, o tai, kad žaislai bus lavinamieji ir per kitas perspektyvas, bus tik didžiulis privalumas.

Unikaliausi žaislai 5 mėnesių vaikui - judantys daiktai. Žinoma, tai galite būti ir Jūs, tėveliai, kiti artimieji, tačiau kalbant apie rimtus pirkinius, vaikui bus pravartu stebėti spalvas keičiantį ar mažą judesį atliekantį žaislą. Sparčiai artėjant prie pusės metukų ribos, mažyliai jau sugeba sekti aplinkos pokyčius ir įvairius judesius, tad tokia veikla tikrai ilgam užims mažylį ir prisidės prie jo kognityvinės raidos.

Tiek mergaitei, tiek berniukui, kuriam yra apie 5 mėnesius, visada sudominančia veikla išliks žaislai kaip nors stimuliuojantys klausą. Tai gali būti ir paprastos medinės kaladėlės, ir minėti barškučiai, ir muzikinės dėžutės. Stebėkite, ką Jūsų vaikas mėgsta labiausiai - bandyti vaizdinius ir garsus konstruoti pats ar labiau stebėti tai darant Jus.

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui internetu

Vis ieškote, kur internete pigiau rasti tinkamų prekių savo vaikui? Sustokite - “Little Dutch” parduotuvės asortimentas Jus nustebins. Peržiūrėkite šią prekių gausą ir tikrai surasite kažką, kas bus artima Jūsų vaikui ir jo asmenybei. Žaislai 5 mėnesių kūdikiui pasižymi puikia kaina ir unikalia kokybe. Užsisakykite dabar ir prekės pasieks Jus greitai ir be jokių rūpesčių!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje