Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.83€ 11.40€
Be PVM:8.95€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
10.73€ 11.30€
Be PVM:8.87€
Barškutis "Miffy Fluffy Blue" Barškutis "Miffy Fluffy Blue"
Naujiena -10 %
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Barškutis "Miffy Fluffy Pink" Barškutis "Miffy Fluffy Pink"
Naujiena -10 %
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
9.67€ 10.75€
Be PVM:7.99€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
11.83€ 13.15€
Be PVM:9.78€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
12.49€ 13.15€
Be PVM:10.32€
Kolekcija: Flowers & But
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant riešo. Apyrankę puošia paukštelis. Apyrankė taip pat turi etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Sailors Bay
Minkštas ir mielas čiulptuko laikiklis tiks kiekvienam mažyliui. Jis ramina ir padeda saldžiai užmigti. ..
6.75€ 9.65€
Be PVM:5.58€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
5.47€ 10.95€
Be PVM:4.52€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 65 (6 puslapių)

Artėja svarbi proga - Jūsų mažyliui tuoj sueis 6 mėnesiai! Turbūt negalite patikėti, kad laikas nuo jo gimimo prabėgo taip greitai, o vaikas stebina vis neįprastesniais gebėjimais. Tikėtina, kad jau pradėjote vertinti mažų žingsnelių svarbą ir tame įžvelgiate tikrą gyvenimo grožį - palaipsniui siekiamo tikslo procesas, nors ir sunkus, yra užburiantis. Ką gi tokia proga padovanoti savo mažyliui?

Kokie žaislai yra tinkami 6 mėnesių kūdikiui?

Žaislai kūdikiams nuo 6 mėnesių išlieka visokeriopa pažinimo pramoga, tačiau galima išskirti tai, kad tokie vaikai jau neretai gali patys sėdėti. Jei to Jūsų mažylis padaryti dar nesugeba, viskas yra gerai, nes yra žinoma, kad kiekvieno progresas yra skirtingas. Visgi, jei toks pokytis jau įvykęs, jis žada daugybę naujovių - vaikas trokš pažinti dar daugiau ir dabar tai galės daryti laisviau. Sėdint jį domins tokie užsiėmimai kaip minkšti kubeliai, kuriuos gali visaip judinti ir ritinėti, arba lėlės, kurias gali pasisodinti šalia ir iš naujo patyrinėti iš visai kitos perspektyvos.

Kitas svarbus dalykas yra tai, kad dabar pats laikas skatinti tiek intelektinę, tiek fizinę mažylio raidą. Jeigu džiaugiatės, kad Jūsų vaikas jau gali pats sėdėti, labai smagu, bet svarbu nepamiršti, kad laukia nauji tikslai. Tokie žaislai vaikams nuo 6 mėnesių kaip kaladėlės, kamuoliukai bei įvairūs maži žiedeliai skatins atžalas bandyti šliaužti, norint pasiekti nutolusią detalę. Bandymai siekti ir liesti pagreitins fizinę raidą, o, apskritai, veikla su tokiais žaislais leis mažyliui pasinerti į naują pažinimo kelionę - dėlioti, konstruoti, net jei pradžioje nieko ir nesigautų.

Aišku, kad pusę metų pakopą pasiekę kūdikiai, pažengę fiziškai, jau reikalaus daugiau dėmesio ir nuraminimų, todėl jiems užimti reikia naujų pajėgų. Tokie žaislai 6 mėnesių kūdikiui kaip lavinamoji knygelė ar barškutis jį nustebins spalvomis ir garsais bei leis jam pasinerti į savo minčių pasaulį. Kalbant apie tai, ar dovanojate žaislą mergaitei, ar berniukui, didelio skirtumo nėra. Juk tokius mažylius domina viskas, kas nauja ir dar nesuvokta.

Žaislai kūdikiams nuo 6 mėnesių internetu

Žaislai 6 mėnesių vaikui visose parduotuvėse atrodo neįdomūs ir nepasižymintys jokiu unikalumu? “LifeStyleVision” - elektroninė parduotuvė, siūlanti puikų prekių vaikams asortimentą pigiau ir stebinanti savo kokybe. Užsisakydami prekes internetu maloniai nustebsite - puiki kaina, geras susisiekimas ir greitas pristatymas bus garantuoti!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje