Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 7 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 74 (7 puslapių)

Jūsų mažyliui sukako 7 mėnesiai? Sveikiname! Turbūt šį mėnesį, jei prieš tai dar nepavyko, jis jau sugebės sėdėti be jokios pagalbos. Visko gali būti, kad jei auginate labai smalsų ir ambicingą vaikutį, šis gali nustebinti net naujais manevrais - pavyzdžiui, pradėti šliaužti. Jei ir toliau norite būti tie tėveliai, kurie tikrai vaiko augimo metu įdėjo visas pastangas padėti, pagalvokite apie naujus, vaikui naudingus daiktus. Žaislai 7 mėnesių kūdikiui gali būti didelis stimulas tobulėti.

Kokie žaislai yra tinkami 7 mėnesių kūdikiui?

Per daug nepergalvokite, ar Jūsų vaikas atitinka šio ar kokio kitokio mėnesio standartus, džiaukitės jo dabartiniais pasiekimais ir derinkite jo gebėjimus prie būsimų pirkinių atnešamos naudos. Pavyzdžiui, tokie žaislai 7 mėnesių vaikui kaip medinės kaladėlės ar kamuoliukai paskatins mažylį ieškoti naujų būdų, kaip pasiekti savo tikslą judant. Ir visai nesvarbu, ar šis jau moka sėdėti, ar net šliaužti, tokiu metu tiesiog yra pats laikas rasti jam unikalios motyvacijos šaltinį.

Svarbu paminėti, kad tiek 7 mėnesių mergaitei, tiek berniukui vis labiau patinka nauji negirdėti garsai. Tikėtina, kad su dalimi jų kasdienybėje ar pirkdami žaislus nuo pat gimimo jau supažindinote, tačiau sustoti nevalia. Tai nėra kažkoks rinkodaros triukas. Paprasčiausiai, tokie žaislai kaip spalvingos muzikinės dėžutės yra labai mielos vaiko akiai, o raminanti muzika vaiką skatina atrasti tokius judesius, kurie panašėja į lengvą šokį, nors mažylis lengvai judina tik rankytes. Nepamirškite, kad paleisti muziką telefonu ar kompiuteriu nėra visiškai tas pats, geriau laikykite atstumą tarp mažylio ir tokių prietaisų, kadangi jie kaupia galybę nešvarumų ir bakterijų, o kūdikių oda yra be galo jautri.

Tokie žaislai kūdikiams nuo 7 mėnesių kaip paprasti pliušinukai gali skambėti juokingai, tačiau nenuvertinkite minkštų daiktų galios. Tokiems mažyliams kiekvienas naujas daiktas atlieka naują vaidmenį, tad jei norite pristatyti kažką naujo šnekėdami ir kalbindami savo vaiką, tikrai lengviausia tai padaryti bus supažindinant jį su arba tiesiog dar nematytu, arba nauju žaislu.

Žaislai 7 mėnesių kūdikiui internetu

Jeigu galvojate, kad pirkti žaislų savo 7 mėnesių kūdikiui tikrai neišvengsite, geriau ieškokite tokių prekių, kurios pasižymi racionalia kaina bei gera kokybe, garantuojančia vaiko saugumą. Parduotuvėje “LifeStyleVision” rasite tai, ko ieškote. Internetu pasiekiamos prekės čia siūlomos pigiau nei daugumoje kitų parduotuvių, kuriose žaislus išsirinkti darosi sunku ir komplikuota dėl netvarkingo išdėstymo.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje