Meniu
Prekių krepšelis

Dėlionės vaikams

Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
20.52€ 24.15€
Be PVM:16.96€
Kūrybos žaidimas Kūrybos žaidimas
Populiaru -5 %
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
19.81€ 20.85€
Be PVM:16.37€
Kolekcija: Flowers & But
Kas slypi už šio nuostabaus paukščio? Palieskite ir pajuskite skirtingas tekstūras po kiekviena šios medinės dėlionės dalimi. Ar jis minkštas ar briaunotas? Kokią spalvą matai? Ar atpažinote kirmėlės ir drugelio figūras? Ši dėlionė yra puikus lavinamasis žaislas vaikams, nes lavina smulkiąją motorik..
15.91€ 16.75€
Be PVM:13.15€
Magnetinė dėlionė Jim & Rosa Magnetinė dėlionė Jim & Rosa
Populiaru -5 %
Ši magnetinė dėlionė leis pasitelkti vaizduotę kuriant įvairius rūbų derinius, kurie garantuoja smagų žaidimo laiką, kartu mažieji ugdys žodyną ir rankų koordinaciją. Magnetinėje dėlionėje yra 80 mažų magnetų, 6 kortelės Rosa ir 6 kortelės Jim. Dėžutė pagaminta iš tvirto ir patvaraus kartono, kad b..
19.33€ 20.35€
Be PVM:15.98€
Kolekcija: Little Goose
Padėkite žąsims surasti tvenkinį! „Game of Goose“ yra klasikinis stalo žaidimas, kurį galite žaisti kartu su savo šeima. Nusiveskite vaiką į nuotykius ir pasivaikščiokite po įvairias kaimo scenas. Saugokitės spąstų kelyje! Meskite kauliukus ir pirmieji pasieksite tvenkinį 63 numeriu. Šis stalo žaid..
16.45€
Be PVM:13.60€
Kolekcija: Little Goose
Pabandykite rasti gyvūnus ant savo stalo ir laimėkite šį įdomų šeimos žaidimą! Loto paveikslėlių žaidimas puikiai tinka jūsų mažyliui ir padeda išmokti derinti, susikaupti ir skatina socialinius įgūdžius. Šiame loterijos žaidime yra 24 skirtingi gyvūnai ir lentos 4 žaidėjams. Kiekviena lenta turi s..
10.40€ 10.95€
Be PVM:8.60€
Rodo nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Dėlionės vaikams ne tik padeda išlaikyti vaikus susitelkusius, bet ir pagerina jų atmintį bei žodyną. Tokie lavinamieji žaidimai turi aibę privalumų, kurie padeda mažiems vaikams tobulėti. Daugelis tėvų dovanoja savo vaikams puzles, kad jie kurį laiką ramiai pasėdėtų ir leistų atsipalaiduoti. Kita vertus, ekspertai laikosi nuomonės, kad galvosūkiai yra svarbi mokymosi priemonė, kuri gali padėti sustiprinti bendrą vaiko vystymąsi. Nepaisant akivaizdaus paprastumo, dėlionės yra fantastiška mokymosi priemonė, mokanti vaikus daugybės esminių gyvenimo įgūdžių. Kokių?

Dėlionės puiki lavinamoji priemonė

Susikaupimas

Mažiems vaikams būdinga, kad jie negali ilgai sutelkti vienoje vietoje savo dėmesio. Vaikų raidos ekspertai sako, kad galite tikėtis, jog mažylis susikaups apie 2–5 minutes, pavyzdžiui, 3 metų vaikas gali susikaupti atliekant užduotį 6–15 minučių, o 4 metų vaikas gali susikaupti 8–20 minučių. Medinės dėlionės vaikams yra tam, kad vaikai lavintų savo susikaupimo įprotį. Didžiausias privalumas apima gebėjimą sutelkti dėmesį į vieną dalyką ilgą laiką. Dėliojimo procesas, kol dėlionė bus baigta, suteikia vaikams galimybę nenutrūkstamai dirbti su viena užduotimi. Bet kad vaikai gautų visą galimą naudą iš tokių žaidimų, turėtumėte pasirinkti tokį, kuris atitiktų vaikų amžių. Jei lavinamosios dėlionės per sunkios, vaikai nekantrauja ir atsisako. Tačiau pernelyg lengvos dėliones nesudaro pakankamo iššūkio, kad padidintų vaiko dėmesį ir kantrybę.

Erdvinis supratimas

Žaisdamas vaikas bando važiuoti žaisliniu automobiliu po tiltu. Nesunkiai matosi, kad tiltas per trumpas. Tačiau jūsų vaikas tai sužino, kai automobilis atsitrenkia į tiltą. Šiame pavyzdyje vaikas žaisdamas kuria erdvės suvokimą. Iš esmės tai reiškia suvokti save erdvėje ir kaip kiti objektai yra susiję vienas su kitu ir su jumis. Erdvinis supratimas taip pat apima supratimą, kaip keičiasi santykiai tarp objektų, kai vienas ar keli iš jų yra judinami. Žaidžiant su lavinamosiomis dėlionėmis, erdvinis suvokimas yra labai svarbus. Analizuodami jų formas ir spalvas, vaikai mokosi nustatyti, kurie kūriniai derės. Jie turi pasukti gabalėlius, kad surastų tinkamą tvirtinimą. Lėtai jie išmoksta tai daryti savo galva, o ne bandydami ir per klaidą.

Čikagos universiteto mokslininkai iš tikrųjų patvirtino ryšį tarp erdvės suvokimo ir dėlionės žaidimo. Pasirodo, kad 2–4 metų vaikai, žaidę dėlionėmis, savo erdvinio suvokimo įgūdžius tobulino kur kas labiau nei tie, kurie to jų neturėjo.

Formos atpažinimas

Mažyliai turi išmokti atskirti formas, tokias kaip apskritimai, trikampiai, stačiakampiai ir kvadratai. Iš pradžių jie gali pagalvoti, kad kvadratai ir stačiakampiai yra vienodi. Lėtai jie išmoksta nustatyti savybes, dėl kurių formos yra unikalios.

Galite padėti savo mažyliui padėti išmokti atpažinti figūras, įsigydami lavinamuosius žaidimus, kuriuose pateikiamos geometrinės formos. Kai atliksite juos kartu, pasakykite kiekvienos figūros pavadinimus ir paprašykite vaiko pakartoti.

Puikios motorikos galimybės

Putlios kūdikio rankos stengiasi sučiupti mažą žaislą. Tačiau jie numeta, kelis kartus trankę ant grindų. Kūdikiai yra tikrai gana nerangūs. Net dauguma mažylių negali spausti mygtukų, rašyti ar pilti sultis neišsipylę. Taip yra todėl, kad labai maži vaikai vis dar tobulina savo motoriką. Šis gebėjimas apima mažus judesius, kurie naudoja riešą, pirštus, rankas, kojas ir pirštus. Gali užtrukti, kol išsivystys sklandūs smulkūs judesiai. Visų pirma, jaunų rankų raumenims reikia daug praktikos, kaip tiksliai laikyti ir perkelti mažus daiktus. Tai iš tikrųjų atsitinka, kai vaikas žaidžia su dėlionėmis.

Problemų sprendimo įgūdžiai

Sudėjus dėlionę, kyla pagrindinė problema. Visos detalės yra sumaišytos ir turi būti sutvarkytos ir surinktos. Tai sukuria galimybę išmokti problemų sprendimo įgūdžių.

Kalba

Kai kurie vaikai yra plepesni, kiti – tylesni. Visiems vaikams gali būti naudinga išgirsti naujų žodžių. Išsprendus dėlionę, vaikams paprastai įdomu sužinoti apie surinktą vaizdą. Taigi, jie kalbasi su savo tėvais ir klausia dalykų, kuriuos mato dėlionėje, pavyzdžiui, apie skirtingus gyvūnus ir augalus. Tai padeda jiems išmokti naujų žodžių ir lavinti kalbą.

Kaip tinkamai pasirinkti dėlionę

Vienerių metų vaikams dažniausiai tinkamos dėlionės iš kelių detalių. Tačiau 3 metų vaikui verta pasirinkti 16–20 dalis turinčią dėlionę su dideliais gabalėliais. Vyresni vaikai gali susitvarkyti su dar sunkesniais galvosūkiais. Žinoma, tai yra tik bendros gairės, o ne nustatytos taisyklės.

Pavyzdžiui, galite pateikti 50 dalių dėlionę vaikui, kuriam yra tik 3 metai. Bet tikriausiai tuomet reikėtų dėlioti su mažyliu kartu. Kartais neišvengiama, kad vaikams tenka padėti, kad jie išmoktų žaisti su dėlionėmis. Ypač tai svarbu pačius pirmuosius kartus. Tada, kai vaikas tobulins savo įgūdžius, pabandykite palaipsniui mažinti savo pagalbą. Galų gale turėtumėte galėti sėdėti netoliese ir tiesiog stebėti, kaip jie susikaupia be jūsų pagalbos.

Internetu pirkti verta

Visuomet ieškome, kad kaina atitiktų kokybę ir, žinoma, ieškome patikusio daikto kuo pigiau. Ieškokite lavinamųjų žaislų internetu LifeStyleVision parduotuvėje.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje