Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai pagal amžių

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru -15 %
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
22.39€ 26.35€
Be PVM:18.50€
Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
19.17€ 31.95€
Be PVM:15.84€
Kolekcija: Flowers & But
Pats laikas gerti arbatą! Arbatos rinkinys tai puikus vaidmenų žaidimas, lavinantis vaikus, o taip pat įdomus, surengti arbatos vakarėlius su savo lėlėmis ir mielais gyvūnais. Rinkinį sudaro 4 puodeliai, 4 mažos lėkštės, 4 lėkštės ir pastelinių atspalvių arbatinukas, dekoruotas skirtingomis iliustra..
24.70€ 27.45€
Be PVM:20.41€
Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
25.25€
Be PVM:20.87€
Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
10.68€ 14.25€
Be PVM:8.83€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
12.44€ 15.55€
Be PVM:10.28€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
13.30€ 15.65€
Be PVM:10.99€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
12.52€ 15.65€
Be PVM:10.35€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
27.49€ 32.35€
Be PVM:22.72€
Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru -15 %
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
27.49€ 32.35€
Be PVM:22.72€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
69.48€ 86.85€
Be PVM:57.42€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 247 (21 puslapių)

Kiekvieniems tėveliams naujagimio spartus augimas atneša naujų iššūkių. Tam, kad juos pavyktų lengviau įveikti, prieš renkant prekes savo vaikui, tikrai pravartu yra pasidomėti, kas bus tinkamiausia pagal jo amžių. Išrinkti žaislai pagal amžių bus geriausias pasirinkimas, įtraukiantis ir mokantis Jūsų mažylį.

Žaislai 1 mėnesio kūdikiui

Įprasta, kad žaislai 1 mėnesio kūdikiui turi būti labai minkšti ir švelnūs. Svarbu atsižvelgti ir į perkamo daikto medžiagų kokybę, nes tokiu metu mažylio oda yra labai jautri. Tinka mediniai gaminiai, o vengtinas yra plastikas, kuris gana lengvai gali sužeisti mažylį. Rinkitės spalvingus lavinamuosius kubus, knygeles bei lėles - tai bus vienas pirmųjų žingsnių Jūsų vaikui į pažinimo kelionę. Neseniai gimusiam kūdikiui patiks tyrinėti glostukus bei pliušinius žaislus - jį sužavės tiek įdomios tekstūros, tiek įvairios naujos detalės.

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui

2 mėnesių kūdikiai taip pat mėgsta paprastus žaislus. Tikrai neverta persistengti nei perkant didelį, nei mažyliui nelabai suvokiamo principo žaislą. Vaiko susidomėjimą kelia ir kasdieniai dalykai bei jaukiai atrodantys žaislų dizainai. Pirmuosius metus svarbiausia yra stimuliuoti mažylio sensomotorinę raidą, todėl stenkitės ieškoti tokių žaislų, kurie bus malonūs prisilietimui, skleis kokį nors unikalų garsą ir turės įdomų ryškiaspalvį dizainą. Minkšti lavinamieji kubai, barškučiai ar medžiaginės knygelės - pasirinkimas Jūsų!

Žaislai 3 mėnesių kūdikiui

Natūralu, kad žaislai 3 mėnesių kūdikiui turi būti kokybiški ir saugūs. Rekomenduojama vengti plastiko gaminių, kuriuos mažylis gali sulaužyti ir jais susižeisti. Mieli medžiaginiai žaislai visada bus pravartus ir tinkamas variantas, su kuriuo mažylis netgi gali miegoti. Prie minkštų lavinamųjų knygelių bei kubų tikrai puikiai tiks ir medinės kaladėlės, kurios ne tik yra pakankamai saugios naudoti, bet ir skatina mažylio pažinimo raidą. Į pirkinių krepšelį drąsiai galite dėti ir barškučius ar migdukus - šie pasirinkimai nuramins mažylį ir padės jam užmigti, tad tėveliams, kurių 3 mėnesių mažylis palyginus neramus, tikrai patartina investuoti į tokias prekes.

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui

Turbūt tokio amžiaus mažylis jau bus susipažinęs su nemaža dalimi spalvų ir tekstūrų, tad galima bandyti jį skatinti daryti fizinę pažangą. Ant lovos pakabinami žaislai ar barškučiai skatins mažylį bandyti daiktą sugriebti ir lengvai judėti link jo. Tokie lavinamieji žaislai kaip medžiaginės knygelės supažindins vaiką su naujomis formomis. Žinoma, nepamirškite ir tokių žaislų, kurie lavina vaiko klausą bei tiesiog domina jį spalvingumu. Nepamirškite, geriausia vaikui leisti patirti skirtingų pojūčių įvairovę ir tobulinti net kelis įgūdžius vienu metu.

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui

5 mėnesių kūdikiai yra labai guvūs - jiems be galo įdomu nauji pojūčiai ir jie jau daug geriau suvokia juos supančią aplinką. Klausą lavinantys arba judantys žaislai - idealus pasirinkimas. Pavyzdžiui, tai galėtų būti tiek muzikinės dėžutės, tiek lėlės, kurios pasižymi dar nematytomis detalėmis. Vaikai trokšta paliesti naujas medžiagas, skirtingas formas ir atkreipia dėmesį į naujus nepažintus garsus, tad nebijokite ieškoti kažko neįprasto, tačiau saugaus sąlyčiui. Nenuvertinkite ir tokių prekių vaikams, kurios palengvina Jūsų kasdienybę - pakabinami žaislai spiralės ant lovos bus puikus užsiėmimas mažyliui, kuriam gana sunku užmigti.

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui

Tokiu metu dauguma tėvelių arba jau džiaugiasi, kad jų mažylis gali sėdėti, arba nerimauja, jog jų vaikas dar nepasiekė šio tikslo. Bet kokiu atveju, pusės metų vaikams svarbu surasti naujų fizinių užmojų - medinės kaladėlės ar žiedeliai išdėlioti šiokiu tokiu atstumu sudomins mažylį ir skatins jį šliaužti. Tai gali padėti tiek jau sėdintiems, tiek dar tobulinantiems savo pusiausvyrą bei gebėjimus. Aišku, tą pačią funkciją gali suteikti ir kiti lavinantys žaislai - jei mažylį be galo domina nauji garsai, tikėtina, kad jis tikrai labiau norės pasiekti muzikinę dėžutę nei jau palytėtą medžiaginį kubą.

Žaislai 7 mėnesių kūdikiui

7 mėnesių kūdikiai yra pakankamai lengvai nustebinami klausą lavinančiais žaislais. Taip yra dėl to, nes muziką skleidžiančios dėžutės skatina mėgautis nauju garsu, o faktas, kad mažylis jau daugiau sugeba fiziškai, leidžia jam judėti pagal muziką. Aišku, kad tokie elementarūs žaislai kaip kamuoliukai ir kaladėlės irgi yra puikus pirkinys. Jų dėliojimas ramina mažylį, leidžia panirti į savo pasaulį, o ir skatina jį lavinti judėjimo bei pažinimo įgūdžius. Dideli minkšti žaislai 7 mėnesių kūdikiams irgi yra puiki pramoga! Tokie žaislai yra švelnūs ir gali gana lengvai nuraminti mažylį bei veikti komfortiškai miego metu.

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui

Įdomu tai, kad tinkamiausi žaislai 8 mėnesių kūdikiui apima daugumą detalių, kurios jau buvo išbandytos. Negalvokite, kad mažylio iš naujo nesudomins panašūs pliušiniai žaislai į jau turėtus. Tarkim, kubas ar lėlė su daugiau detalių, kurias galima paliesti, jau skatina mažylį į žaislą žiūrėti naujomis akimis. Nepalytėtos tekstūros bei medžiagos yra nauja teritorija, kurią smagu pasiekti. Be to, jis su nauju žaislu gali lengviau judėti dėl jau padarytos pažangos. Niekada nesuklysite rinkdamiesi barškučius bei kaladėles - vaikai vertina pokyčius ir randa įdomumų net mažiausiuose žaislų skirtumuose. Geriausia žaislą išsirinkti yra stebint savo mažylio poreikius - vienas išreikš didesnį susidomėjimą garsams, o kitas daiktams, kurie pasižymi netikėtu minkštumu.

Žaislai 9 mėnesių kūdikiui

Tokiu metu svarbu nepamiršti nei lavinamųjų, nei paprastų žaislų. Klausiate, kodėl? 9 mėnesiai - kūdikystės etapas, kuriame mažylis daug labiau supranta aplinką, o jo noras pažinti pasaulį smarkiai išauga, todėl mylima ir naudinga veikla gali patapti beveik bet kuris žaislas. Tai žinoma leidžia padaryti ir platesnės judėjimo galimybės. Rinkitės pakabinamus veiklos žaislus arba žiedus - tai žaislai, kurie visokeriopai prisideda prie sensomotorinės raidos progreso. Svarbiausias principas, kuriuo turėtumėte vadovautis - reikia sujungti tiek regos, tiek klausos, tiek lytėjimo pojūčius. Juk kuo daugiau skirtingų savybių turi žaislas, tuo ilgiau mažylis su juo užsiims ir tuo naudingesnis pirkinys bus tiek Jums, tiek Jūsų atžalai.

Žaislai vaikams nuo 1 metų

Pirmąjį gimtadienį paminėjusiam vaikui dovanoti svarbu tai, ko jam tuo metu trūksta labiausiai. Jei matote, kad Jūsų mažyliui vertėtų tobulėti fiziškai, pagalvokite apie stumduką. Kita vertus, jeigu galvojate, kad vaikas neturėjo pakankamai galimybių išgirsti naujų garsų arba jo tai dar nedomino, įsigykite medinį muzikinį žaislą arba naują barškutį. 1 metų mažyliai gali pradėti dėlioti lengvas dėliones ar žaisti su kaladėlėmis, net jei tai didelių rezultatų pradžioje ir neatneš. Stebėkite savo mažylį ir jo reiškiamus poreikius - juos tikrai bus gana lengva suprasti, o patenkinus juos pradėsite matyti malonius rezultatus. Tokiu metu atrasti balansą vaiko mokymosi procese yra Jūsų pagrindinis uždavinys.

Žaislai vaikams nuo 2 metų

Dabar pats tinkamiausias susikoncentruoti į pažinimo raidą. 2 metų vaikui nebijokite nupirkti įvairių dėlionių ar puzlių - taip bus lavinami pamatiniai koncentracijos gebėjimai. Taip pat šioje kategorijoje populiarūs yra kaladėlių rinkiniai, kurie skatina vystytis loginį mąstymą. Spalvingi lavinamųjų žaislų dizainai tikrai neleis Jūsų mažyliui nuobodžiauti - jei dėlioti nepatiks, tikrai galėsite bent sukurti vaizdingą pasakojimą, leidžiantį mažyliui išgirsti naujų ir svarbių žodžių. Visi mažyliai yra išskirtiniai ir norą pažinti skirtingus dalykus išreiškia ne vienodai. Nepamirškite, kiekvienas edukacinis žaislas turi unikalią paskirtį ir prisideda prie skirtingų įgūdžių formavimo, tad tikrai rasite kuo sudomintį savo vaiką.

Žaislai vaikams nuo 3 metų

Tokie mažyliai dažnai jau trokšta bendrauti su aplinkiniais, tad tikrai galite pagalvoti apie kūrybinius stalo ar kortų žaidimus, kuriuos kartu galėsite žaisti su savo mažyliu. Tai puikus būdas parodyti, kaip svarbu yra bendradarbiauti ir tuo pačiu ieškoti sprendimo pačiam. Aišku, tokia veikla prisideda ne tik prie socialinės raidos progreso - Jūsų vaikas gali susipažinti su daiktų kategorizavimu, suvokti sistemingumo principus ir pradėti mąstyti kritiškai. Nepamirškite ir fizinės raidos - kamuoliukai geležinkelio trasos leis mažyliui įsidrasinti daugiau judėti. 3 metų vaikui svarbu stiprinti savo kūną ir gerinti pusiausvyrą, tad kuo daugiau laiko jis praleis užsiimdamas malonia ir džiuginančia veikla kartu nejučia judėdamas, tuo lengviau bus pasiekti šį tikslą.


Žaislai vaikams nuo 4 metų

Keturmečiai vaikai labai vertina žaislus, kurie skatina jų kūrybiškumą. Mediniai vaikiški instrumentai, įvairios spalvinimo knygelės bei konstruojamieji rinkiniai - puikūs variantai, kurie leis lavinti vaizduotę. Stenkitės atrasti balansą - medinės gitaros padės tobulinti klausą ir galbūt padės meilės muzikai pamatus, piešimo darbai leis pajausti spalvų grožį ir išmokys vaiką atsipalaiduoti, o užduotys su kaladėlėmis skatins ieškoti būdų, kaip gudriai išsisukti iš padėties ir pasiekti užsibrėžtą tikslą. Aišku, pasirinkimai, kurie leidžia į užsiėmimus pasikviesti bendraamžių irgi yra labai puikūs. Stalo žaidimai prisidės prie socialinės raidos užmojų ir padės pamatus empatijos formavimui.Žaislai pagal amžių internetu internetinė parduotuvė “LifeStyleVision” siūlo platų žaislų vaikams pasirinkimą. Ieškote kokybiškų prekių, pasižyminčių racionalia kaina? Čia žaislai įvairiausių amžių vaikams kainuoja pigiau, o internetu vykstantis užsakymo procesas neatims daug brangaus Jūsų laiko. Prekes iš parduotuvės gausite greitai, nes mes puikiai žinome, kiek daug reiškia kelios dienos mažylio gyvenime ir kiek per jas jis daug gali nuveikti ir pasiekti.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje