Meniu
Prekių krepšelis

Žaisliukai virš lovytės

Kolekcija: Flowers & But
Ši medinė medinė "Little Dutch" karuselė ramina jūsų kūdikį dėl mielos lopšinės. Karuselė sudaryta iš 5 gražių ir smagių kabančių žaislų iš Little Dutch "Flowers & Butterflies" kolekcijos. Paukštis Olivija, dvi mielos gėlės, drugelis Lily ir žvirblis Abby. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kur..
75.55€
Be PVM:62.44€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Ši muzikinė karuselė Miffy ramina jūsų kūdikį dėl savo mielos lopšinės. Karuselę sudaro 5 gražūs ir linksmi kabantys žaislai iš "Vintage Little Flowers" kolekcijos. Kūdikiams patinka stebėti karuselę, kuri taip pat skatina jų akių vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, ją lengva pritvirtin..
49.95€
Be PVM:41.28€
Kolekcija: Little Farm
Ši graži Little Dutch muzikinė karuselė dėl mielos lopšinės ramina jūsų kūdikį. Ant karuselės kabo penki žaislai iš kolekcijos "Little Farm". Kūdikiams patinka stebėti, kaip šie žaislai juda, o tai skatina jų regėjimo vystymąsi. Muzikinė karuselė tinkama nuo gimimo, lengvai tvirtinama prie vaikiškos..
47.95€
Be PVM:39.63€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Puikiai žinome, kad mažyliai tikrai daug laiko praleidžia savo lovytėje. Tai natūralu - juk augant poreikis miegui vis mažėja. Visgi, kol atžalos taip dažnai ilsisi, nemažai dėmesio reikia skirti tos vietos priežiūrai. Svarbu ne tik saugi rėmo medžiaga, dizainas bei šiltos kaldrytės. Iš tiesų, verta pagalvoti apie žaislus, kurie bus tinkamiausi šioje vietoje. Žaislai virš lovytės - puikus pasirinkimas, atnešantis daug naudos į tėvelių ir mažylių kasdienybę.

Žaislai virš lovytės - kokia jų nauda?

Tokie žaislai padeda mažyliui užmigti. Ne paslaptis, kad vaikui vis augant, pietų miegas pasidaro vis sunkesnis uždavinys, kurį reikia išspręsti tėveliams. Net ir kūdikiai jaučiasi neramiai, verkia ir intensyviai vartosi, kol jų niekas tinkamai nenuramina. Lopšinės iš Jūsų lūpų, lovos pasupimas - puikūs būdai, tačiau kartais pravartu pagalvoti ir apie save. Žaislai virš lovytės nereikalaus didelių pastangų - pavyzdžiui, muzikinės karuselės nuramins savo švelnia grojančia lopšine, kuri leis mažyliui atsipalaiduoti.

Žaislai virš lovytės skatina pažinti. Nesvarbu, ar vaikutis ruošiasi miegui, ar tiesiog leidžia laiką lovytėje, kabantys žaislai jį be galo žavės. Pliušinukus norėsis apžiūrėti ir pasigrožėti jų spalvingumu. Skirtingų tematikų žaislai turi visai kitokias detales, kurios gali nustebinti kiekvieną vaiką. Tai gali būti puikus būdas vaikui siekti naujų fizinių iššūkių. Jei Jūsų mažylis dar nesėdi, tokie žaislai gali paskatinti jį stengtis dėl šio tikslo. Palyginus aukštai pakabintus žaislus vaikas bandys paliesti - net jei tai padaroma pasiremiant į lovos rėmą, tai būtų unikalus progresas. Tokia detalė atrodo estetiškai bet kokiame kambaryje. Tėveliai rinkdami naujus pirkinius savo vaikams kartais prisibijo jų dėl neaiškių dizainų. Žaislai virš lovytės dažniausiai būna švelnių pastelinių spalvų, tad bijoti nevertėtų. Toks daiktas puikiai susilies su interjeru, o šviesios spalvos patiks mažyliui.

Žaislai virš lovytės internetu

Galvojate, kad lankytis fizinėse parduotuvėse neverta dėl šurmulio ir per didelės gausos prekių? Geriau apsilankykite elektroninėje parduotuvėje “Little Dutch”! Internetu pasiekiamos prekės vaikams čia yra kokybiškos, saugios naudoti ir be galo mielos. Neišsigąskite - tai nereiškia, jog kaina yra labai aukšta. Iš tiesų, prekės čia randamos greičiau ir kainuoja pigiau nei daugumoje kitų svetainių.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje