Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams 3 metų

Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
25.25€
Be PVM:20.87€
Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
86.85€
Be PVM:71.78€
Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui. Šiame rinkinyje yra mediniai įrankiai ir daug dalykų, kuriuos galima sujungti. Rinkinį sudaro 48 dalys, įskaitant plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, vadovą, pjūklą, veržles ir varžtus bei lentą. ..
149.95€
Be PVM:123.93€
Dėlionė XL "Little Farm" Dėlionė XL "Little Farm"
Naujiena -18 %
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus pirmasis galvosūkis 3 metų ir vyresniems vaikams. Sudėkite visas 42 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę, 98 cm. dydžio „Little Farm“ dėlionę su gyvūnais, kuriuos galite rasti ūkyje. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kai..
20.57€ 25.15€
Be PVM:17.00€
Gimtadienio tortas Gimtadienio tortas
Populiaru
Švęskite gimtadienius šiuo nuostabiu gimtadienio tortu. Papuoškite šį tortą vaisiais ir plakta grietinėle ir dalinkitės juo su savo svečiais. Šiame 26 dalių torto rinkinyje „XL“ yra torto padėklas, 6 pyrago gabalėliai, nuimamos žvakės, torto mentelė, įvairios dekoracijos ir skaičiai nuo 1 iki 5...
25.25€
Be PVM:20.87€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Vaikai gali mėgautis įvairiais garsais ir užsiimti praktine veikla. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
36.25€
Be PVM:29.96€
Graži medinė gitara, kuria galima įtraukti vaikus į muzikinę veiklą. Gitara sukurta taip, kad ją būtų lengva laikyti. ..
35.25€
Be PVM:29.13€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 51 (5 puslapių)

Artėja Jūsų vaiko trečiasis gimtadienis? Pats laikas galvoti apie dovaną, kuri tikrai nudžiugins mažylį! Trejų metų vaikui reikia daug daugiau veiklos nei prireikė anksčiau. Taip yra dėl to, nes jis jau įgijęs savarankiškumo pagrindus: bėgioti, lipti laiptais bei apsirengti kai kuriuos rūbelius. Tokiu tobulėjimu reikia džiaugtis ir ieškoti tokių dovanų, kurios paskatins jį siekti naujų, labiau į intelektą orientuotų, įgūdžių.

Dovanų idėjos 3 metų vaikams

Originalios bei naudingos dovanos trejų metų vaikui Jums atrodo kaip nerandamas dalykas? Pateikiame dovanų idėjas, įrodančias, kad tikrai įmanoma savo vaikams surasti tiek estetiškai ir nenuvalkiotai atrodančias, tiek pamokančias dovanas. Daugumą jų tikrai galite rasti “Little Dutch” elektroninės parduotuvės asortimente už prieinamą kainą.

Kūrybiškumą skatinančios lavinamosios dovanos

Pastebėjote, kad pastaruoju metu Jūsų vaikas vis ieško būdų, kaip iš besimėtančių daiktų pasidaryti naują užsiėmimą? Tai - labai normalu. Tokiu atveju, tokios smagios dovanos kaip kūrybiniai žaidimai Jums tiks idealiai.

3-metei mergaitei labai patinka imituoti procesą, kaip dengia stalą ir gamina maistą, tad vaikiška virtuvėlė ar arbatos rinkinys ją tikrai turėtų sužavėti. Tokios dovanos yra naudingos, nes mėgdžiodami suaugusiųjų elgesį vaikai patys išmoksta tam tikrų pagrindų, pradeda kategorizuoti, kokie daiktai kam priklauso.

3-mečiui berniukui susidomėjimą sukelia visokie žaisliniai traukinukai, garažai ar įrankių dėžės, todėl jiems būtent tokia dovana ir būtų universaliausia. Šie daiktai ne tik pagelbės, kai vaikui pasidarys nuobodu, bet ir lavins kūrybinių sprendimų priėmimą. Kaip sudėti trasą? Kur tą įrankį galima panaudoti ir kaip juos patogiai susikrauti?

Bendrai, labai smagios dovanos vaikams 3 metų yra mažos medinės gitaros. Pagalvokite - mažyliui toks vaikiškas instrumentas įsijautus kurti dainas ne tik padės plėsti žodyną, bet, tikėtina, bendrai supažindins su muzika kaip hobiu, kurį galės tobulinti ateityje.

Lavinamieji žaislai

Kokybiškos dovanos kiekvieniems tėvams reiškia skirtingus dalykus. Tiems, kurie savo trejų metų vaikui ieško kokybiškos dovanos dėl jos patvarumo, rekomenduojame ieškoti medinių kaladėlių ar dviratuko. Kaladėlės primins, kokia didelė ir plati yra geometrinių figūrų įvairovė, lavins mažylio loginį mąstymą, o saugi medžiaga užtikrins, kad jis nesusižeistų. Tėveliams, kuriems kokybė - sužavėtas vaikas, tikrai patartina į perkamų dovanų sąrašą įtraukti minkštus arba spalvingus lavinamuosius žaislu. Dėlionės bei kortų žaidimai sužavės kiekvieną vaiką savo išskirtiniu dizainu bei, svarbiausia, lavins jo sprendimų priėmimo taktikas.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje