Meniu
Prekių krepšelis

Vaikiški chalatai berniukams

Kolekcija: Ocean
Saugokite savo mažylį po maudynių vonioje šiuo gražiu Little Dutch vonios chalatu su gobtuvu. Chalatas turi mielą ir linksmą detalę, paslėptą kišenėje...
27.45€
Be PVM:22.69€
Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Kiekviena mama savo vaikui nori užtikrinti komforto jausmą. Pagaminti pagal mažylių užsakymus patiekalai, suruošti drabužėliai bei į vonią įlašintas papildomas lašas vonios putų, su kuriomis vaikai taip mėgsta žaisti. Kalbant apie vonią ir pramogas joje, ypač žiemos metu labai svarbu tiek patalpą, tiek drabužius po prausimosi paruošti gana atidžiai. Mažyliui tikrai rekomenduojama susisukti į kokį nors šiltą ir malonų rūbą - vaikiški chalatai gali būti puikus pasirinkimas.

Vaikiški berniukų chalatai

Berniukai labai mėgsta siausti ir iš bet kokios progos padaryti žaidimą. Maudynės tikrai ne išimtis. Būtent todėl, kad vaikas šiek tiek nusiramintų ir, kad liktų neperpūstas, reikia ieškoti tam tikrų priemonių. Juk žinome, kad vaikams tikrai per dažnai įsijungia atvirkštinė psichologija - pasakius “ne” jam atrodys, kad linksmybes tęsti dabar kaip niekada būtina. Vaikiški chalatai berniukams sukurs jaukumo jausmą ir kartu su arbatos puodeliu greitai nugramzdins į gilų miegą.

Vaikiški chalatai berniukams - kaip išsirinkti?

  • Medžiaga

Kadangi daiktą perkate vaikui, būtinai pasidomėkite, apie medžiagas, iš kurių gaminami chalatai. Vieni vonios aksesuarai Jūsų vaikui gali būti tinkami, kiti ne. Pavyzdžiui, jeigu mažylį gana sunku nusausinti rankšluosčiu ir dalis drėgmės ant kūno lieka - iš kilpinio audinio pagamintas chalatas palengvins kasdienybę, nes turi sugeriamųjų savybių. Visgi, vaikiški chalatai berniukams gali būti ir minkšti, ir jaukūs - tada ieškokite gaminių iš kokybiško poliesterio. Į tokį chalatą susisukęs visada dieną ramybės nedavęs neklaužada greitai paners į sapnų pasaulį.

  • Dizainas

Pradžioje vaikiškas chalatas berniukui gali pasirodyti kaip visai nesuprantamas dalykas su neaiškia paskirtimi, tad juos sudominti galima paprastu būdu - gražiu dizainu. Išrinkdami pūkuotą mėgstamos sūnaus spalvos rūbą nesuklysite. Ypač daiktas mielas pataps, jei tai bus ne tik miela ir spalvinga medžiaga, bet ir kažkoks mylimas motyvas ar detalė, kuri pataps labai asmeniška bei artima.

Vaikiški chalatai berniukams internetu

Nusprendėte, kad chalatas berniukui tikrai yra puikus pirkinys ar dovana tam tikra proga? Užsisakykite jį internetu pigiau iš “Little Dutch” elektroninės parduotuvės ir džiaukitės greitai pristatyta preke. Ką jau kalbėti, kai čia vaikiškų prekių aukšta kokybė puikiai dera su prieinama kaina!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje