Meniu
Prekių krepšelis

Minkšti žaislai kūdikiams

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Flowers & But
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant riešo. Apyrankę puošia paukštelis. Apyrankė taip pat turi etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 72 (6 puslapių)

Naujagimio atėjimas į pasaulį kiekvienai šeimai yra didelė šventė. Dažnai naujiems tėveliams šis pokytis yra kardinaliai keičiantis bendrą perspektyvą į gyvenimą, brandinantis, o noras kurti ryšį su savo atžala tik sustiprėja. Natūralu, kad tuomet ieškoma pačių įvairiausių būdų, kaip tai padaryti. Nuoširdi ir rūpestinga priežiūra, bemiegės naktys bei begalinis dėmesys mažyliui yra kartais komplikuoti, bet būtini faktoriai, lemiantys sveiką vaiko vystymąsi. Tokiu atveju, dažna tėvelių pora pervargsta ir ieško kažko, kas šiek tiek palengvintų jų kasdienybę ir užimtų naujagimį - minkšti žaislai kūdikiams yra idealus pasirinkimas!

Minkšti kūdikių žaislai

Labai svarbu suvokti, kad kiekvienas gimęs mažylis yra unikalus ir skirtingas. Būna situacijų, kai tėveliai džiaugiasi ilgu miegu bei ramybe su pirmagimiu, o kai į pasaulį ateina antroji atžala - pasimeta išvydę visai kitokį, palyginus neramų vaiką. Tokiu metu nereikia pulti į paniką, o geriau ieškoti, kas padeda Jums bei vaikeliui nusiraminti ir pailsėti. Jei sukurta rutina bei Jūsų raminimai mažai padeda, minkšti žaislai vaikams tikrai yra puiki pradžia išbandant daiktus, kurie turėtų padėti mažyliui atsipalaiduoti. Galbūt pastebėjote, kad Jūsų vaikui be galo patinka garsas - išbandykite barškutį ir patikrinkite, ar tai jo nemigdo. Kitu atveju, gal jam trūksta kažko, ką galėtų apsikabinti ir liesti? Migdukai bei medžiaginiai žaislai - tinkama išeitis! Šie ne tik nuramins mažylį, bet ir dėl savo švelnių pastelinių spalvų puikiai atrodys vaiko kambaryje. Nepamirškite, minkšti žaislai kūdikiams reikalingi ne tik nakties metu - įsigykite pakabinamų žaislų vežimėliui ar kėdutei ir tikrai palengvinsite sau kasdienybę. Vaikas bent kurį laiką turės kuo užsiimti, o Jūs turėsite momentą atsikvėpti ir pasimėgauti savo diena.

Minkšti žaislai kūdikiams internetu

Jeigu ieškote būdų, kaip nuraminti savo naujagimį ar tiesiog norite jį pradžiuginti nauja, švelnia bei Jūsų meilę parodančia dovana, būtinai peržiūrėkite internetinės parduotuvės “LifeStyleVision” prekių asortimentą. Garantuojame, kad minkšti žaislai kūdikiams, kuriuos išsirinksite, bus kokybiški ir perkant internetu kainuos daug pigiau nei gaištant laiką ir perkant fizinėse parduotuvėse.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje