Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 1 metų vaikui

Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
27.45€
Be PVM:22.69€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
43.95€
Be PVM:36.32€
Kolekcija: Little Farm
Įsitikinkite, kad ūkio gyvūnai patenka į šį linksmą, medinį tvartą. Raskite tinkamą formą! Tai lavina rankų ir akių koordinaciją ir moko jūsų vaiką atpažinti formas. Linksmas ir mokomasis!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Christmas
Ši žaisminga Kalėdų istorija suteikia vaikams galimybę suvaidinti Kalėdų istoriją su gerai žinomais personažais. Žaidimas „Kalėdų pasaka“ lavina jūsų vaiko kūrybiškumą, rankų judrumą ir erdvinį suvokimą. Dėžutėje yra 15 figūrėlių, su kuriomis galima žaisti ypatingą Kalėdų nuotykį. Žaidimo dėžutė yra..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Farm
Priverskite vištą dėti kiaušinius plaktuku mušdami rutulius ant medinio kalimo suoliuko. Tai geras pratimas lavinti vaiko motorinius įgūdžius. Ar visi kamuoliai įmušti? Įdėkite kamuoliukus atgal ir pradėkite iš naujo. Jūsų vaikui tiesiog patiks žaisti su šiuo nuostabiu kalimo suoliuku!..
22.75€
Be PVM:18.80€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Tai medinis kalimo suoliukas iš Little Dutch, ant kurio galite plaktuku kalti spalvingus pagaliukus. Puikus pratimas lavinant vaikų motoriką. Suoliuke yra 6 skirtingų spalvų pagaliukai, plaktukas ir suoliukas...
16.75€
Be PVM:13.84€
Kolekcija: Wild Flowers
Kiekviename kubo pusė turi skirtingas iliustracijas iš "Wild Flowers" kolekcijos. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Šis žaislas sužadina vaikų smalsumą ir suteikia daug linksmybių. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas..
47.95€
Be PVM:39.63€
Kolekcija: Flowers & But
Su šiuo lavinamuoju stalu galite atrasti daug įdomių užsiėmimų.  Pastatykite gėlių bokštą, užpildykite galvosūkius, sukite ratukus. Šis medinis stalas kels iššūkį jūsų vaikui. Iš viso galima atrasti 5 skirtingas veiklas, kurių kiekviena skatina smulkiosios motorikos vystymąsi. Dėl saugaus ir su..
89.95€
Be PVM:74.34€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 51 (5 puslapių)

Kai kurie tėveliai sako, kad auginant mažylį, nebūtina jam pirkti visa galybę žaislų. Vietoj to, svarbiausia, žaislus kruopščiai atsirinkti. Perkant žaislus vaikams yra labai svarbu parinktis juos atitinkamai nuo raidos etapo ir amžiaus. Kruopščiai atrinkti žaislai bus naudojami ilgą laiką. Tokiu būdu sutaupysite, o jūsų mažylis nebus apkrautas bereikalingais žaislais. Svarbiausia pagalvoti apie kokybę, o ne kiekybę!

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 1 metų vaikui?

Edukaciniai žaislai 1 metų vaikui – tai vienas būtiniausių dalykų jūsų mažyliui. Atlikti tyrimai rodo, kad ugdyti lytėjimo, regos ir kitus pojūčius mažyliui galima nuo pat pirmųjų jo kūdikystės dienų. Sulaukęs 1 metų mažylis pradeda dar intensyviau pažinti pasaulį ir jį supančią aplinką. Todėl labai svarbu tinkamai išrinkti 1 metų mažyliams skirtus edukacinius žaislus.

Populiariausiųjų sąraše atsiduria medinės kaladėlės, figūrų rūšiuoklės, sustatomos piramidės. Šių žaislų pagalba, vaikas gali lavinti savo lytėjimo pojūčius. Mažylis savo delniukas čiuopia įvairias figūras, jas tyrinėja, susipažįsta su paveiksliukais, sausumos ir jūrų gyvūnais. Tuo pačiu jis lavina rankų ir laikysenos koordinaciją, išmoksta atpažinti figūras, formas, spalvas.

O kaip gi su muzikiniais žaidimais ir klausos lavinimu? Žinoma, nuo pirmųjų dienų mažylis girdi mamos ir tėčio balsą, barškučio garsus. Tačiau mažyliui paaugus ir sulaukus 1 metų, būtina papildyti žaislų lentyną ir tokiais žaislais kaip metalofonas. Puiku, kad mažylis galės pats kurti muzikos garsus, lavinti klausos pojūtį.

Ieškokite edukacinių žaislų internetu

Apsipirkinėjimas internetu jau seniai nebe naujiena. Puiku, kad ir taip užsiėmę ir vaikučio reikaluose paskendę tėveliai, gali sutaupyti laiko ir vaikui skirtais žaislais pasidomėti internete ir juos užsisakyti. Retas kuris tėvelis keliauja į žaislų parduotuvę ir stovi eilėse. Tiesa ta, kad daugelis ieško patikusių daiktų įsigyti kuo pigiau, todėl patogu, kad pranešimai apie vykstančias akcijas, nuolaidas ateina elektroniniu paštu. Kaina ir kokybė – tai derinys, kurį stengiasi surasti visi. Džiaugiamės, kad internetinėje žaislų parduotuvėje Little Dutch galime pasiūlyti kokybiškus žaislus už prineriamą kainą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje