Meniu
Prekių krepšelis

Minkšti žaislai

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 78 (7 puslapių)

Žaislai vaikams yra ne tik laiko praleidimo būdas, tačiau ir lavina vaiko socialinius, motorinius bei kalbinius įgūdžius. Žaislų būna įvairių ir jie atlieka skirtingas funkcijas. Tačiau vieni populiauriausi ir mylimiausi išlieka minkšti žaislai. Tačiau ar žinojote, kad pliušiniai žaislai ne tik puikus praleidimo būdas ar miela dovana vaikui, bet turi ir daug praktinių naudų Jūsų mažyliams. Kokios tos naudos galite sužinoti skaitydami žemiau pateiktame tekste.

1. Saugumas

Minkšti ar pliušiniai žaislai yra perkami ir dovanojami naujagimiams ir mažiems vaikams dėl savo saugumo. Pliušiniais žaislai negalima užsigauti ar praryti, neturi detalių, kuriais maži vaikai gali užstringti.

2. Padeda nusiraminti

Minkšti žaislai vaikams yra ne tik mieli, bet tuo pačiu atlieka svarbią funkciją vaikams nusiraminti, įveikti nerimą ir stresą. Pirmaisiais vaiko metais mažyliams sunku išmokti susidoroti su neigiamomis emocijomis. Jie netgi gali būti naudojami norint sumažinti nerimą dėl atsiskyrimo , nes vaikas gali išlaikyti savo pūkuotą draugą net tada, kai turi būti atskirai nuo tėvų.

3. Ankstyvoji socialinė raida

Ankstyvosios vaikystės ekspertė Meredith Dodd paaiškina, kaip pliušiniai žaislai padeda vaikams mokytis ir augti. Minkšti žaislai, pavyzdžiui, gyvūnai ne tik yra purūs ir mieli, bet padeda susitvarkyti vaikams su pykčiu ir kitomis emocijomis. Ką tai reiškia? Tyrimai parodė, kad tokio tipo bendravimas vaikui yra būdas savarankiškai reguliuoti emocijas, lavinti bendravimo įgūdžius ir rasti savarankišką sprendimą. Psichologas Levas Vygotskis manė, kad šis pokalbis su savimi socialinių ir dramos žaidimų metu yra aukštesnių protinių gebėjimų ženklas.

4. Kalbos ugdymas

Kai mažyliai pradeda šnekučiuotis su jo lėlėmis ir iškamšomis, tai reiškia, kad jis taip pat klausosi savo balso garso, kuris gali padėti jam pagerinti tarimą ir sustiprinti sparčiai besiplečiantį žodyną.

5. Atsakomybės ugdymas

Anot psichologų, mažyliai turi jausti šiokį tokią galimybę valdyti, žaisdami vaikai vaidina tėvų vaidmenį savo pliušiniui žaislui, elgdamiesi su juo taip pat, kaip tėvai elgiasi su juo. Ekspertai teigia, kad nuo 12 iki 18 mėnesių yra optimalus laikas pradėti naudoti žaislus, tokius kaip minkšti žaislai ir lėlės, kad paskatintų vaizduotę. Tai dažnai apima pamėgdžiojimą įprastos, kasdienės veiklos, kuri yra jų įprasta dalis. Pavyzdžiui, vaidinimas, kad valgote ar geriate iš butelio, yra panaši veikla, leidžianti vaikui atlikti globėjo vaidmenį ir pasitelkti fantaziją bei ugdyti savarankiškumą bei atsakomybės jausmą. Minkšti žaislai gali padėti jiems išmokti naujų įgūdžių žaidžiant vaidmenis. Pavyzdžiui, jei norite, kad jie išmoktų valytis dantis, galite jiems parodyti, kaip tai daroma, ir leisti jiems pakartoti procesą valydami mėgstamo kailinio gyvūno dantis.

6. Juslinių įgūdžių lavinimas

Kūdikis sužinos dalykus apie savo aplinką ir aplinką naudodamasis jutimais. Minkšti žaislai padės jiems supažindinti su naujomis tekstūromis ir kartu išmokys spalvų ir dydžių. Turėkite omenyje, kad nors jie ir jauni, tačiau jų smegenys yra tarsi kempinės, jie galės mokytis iš visko, ką liečia.

7. Skatina empatijos jausmą

Rūpinimasis pliušiniais žaislais yra nepaprastai naudingas puoselėjant natūralų jūsų mažylio norą užmegzti ryšį su kitais. Anot vieno tyrimo, vaikai vaidina apsimestinį santykį su kitais žaidimo metu, nes tam reikia atsižvelgti į kitus žmones. Žaidžiant , kai rūpinamasi minkštais žaislais ar lėle, taip pat patenkinamas poreikis auklėti.

8. Sentimentalinė vertė

Suaugusiesiems daugelis iš savo vaikystės dienų vis dar turi įdarytų žaislų, tačiau dėl to gali jaustis nepatogūs, kai to visiškai nereikia. Dažnai mums ne tiek tikrasis daiktas yra ypatingas, kiek tai, ką jis reprezentuoja ir simbolizuoja, bei prisiminimai, kuriuos jis sukelia.

Minkšti žaislai ne tik kūdikiams

Minkštų žaislų nauda taikoma ne tik kūdikiams ir mažiems vaikams. Tyrimai parodė, kad glostymas minkšto žaislo gali padėti numalšinti nerimą. Prisilietimas, imituojantis žmonių sąveiką, pavyzdžiui, meškiuko glostymas, gali būti naudingas kaip papildomas būdas gydant žemą savivertę, depresiją ir nerimą.

Naujausi tyrimai parodė, kad 51% suaugusių vyrų pasiliko savo vaikišką žaislą ir daugelis jų vis dar miega su jais - tiksliau - 28%!

Įsigykite prekes internetu

Jei Jums reikia aukštos kokybės minkšto žaislo kūdikiui ar mažam vaikui „Little Dutch“ prekinis ženklas siūlo įvairių geros kokybės žaislų. Siūlome platų pasirinkimų spektrą pliušinių žaislų, kurie yra saugūs, funkcionalūs ir gražūs. Galite rinktis iš keturių kategorijų : minkšti žaislai kūdikiams, minkšti žaislai mergaitėms, minkšti žaislai berniukams ir dideli minkšti žaislai. Galite rinktis minkštus lavinamuosius žaislus, žaislus vėžimėliui/kėdutei, glostymo žaisliuką, lėles, vaikišką indėnišką palapinę.

Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje , kurioje galėsite rasti Jus dominančius pasiūlymus negaiždami laiko vykdami į fizines parduotuves. Galite rasti tinkamiausia variantą 24/7 neišeidami iš namų. Saugiai greitai ir pigiau, rasite viską, ko reikia Jums ir Jūsų mažyliui už prieinama kainą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje