Meniu
Prekių krepšelis

Kaladėlės kūdikiams

Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
13.39€ 19.25€
Be PVM:11.07€
Rodo nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Tėveliai, kurie neseniai pasitiko naujagimį, dažnai įklimpsta į streso būseną, nervinasi dėl kiekvienos smulkmenos. Baimė tokiame etape yra natūrali, ypač, jei vaikas pirmagimis, tačiau geriau būtų nusiraminti. Juk dažnai sakoma, kad tėvams esant užtikrintiems ir ramiems, vaikas, tikėtina, irgi stebins mielu elgesiu. Taip pat galima paieškoti būdų, kaip kūdikiui duoti veiklos nuo pat pirmųjų gimimo mėnesių - užimtas vaikas ne tik bus ramesnis, bet ir pradės svarbų pažintinės raidos procesą.

Kaladėlės kūdikiams - Little Dutch

Esame tikri, kad vienas iš smagesnių ir naudingesnių žaislų vaikams bendrai yra kaladėlės. Ypač tai aktualu kūdikiams. Kadangi kūdikystėje mažyliai pradeda pamažu tyrinėti pasaulį nuo tokių paprastų dalykų kaip prisilietimų, stebėjimo bei klausymo, kažkokių įmantrių ir vaikui nesuprantamų žaidimų ieškoti nevertėtų - tikrai užteks kaladėlių.

Kaladėlės kūdikiams - kokias pirkti?

Dauguma žmonių galvoja, kad vaikui svarbiausia yra žaislas, o koks jis ir iš ko pagamintas retas pasižiūri. Iš tiesų, apie medžiagas pasidomėti yra būtina. Kūdikiai yra be galo trapios būtybės, kurių organizmai tik įsibėgėja augimo procese, tad įvairios toksiškos medžiagos gali gana lengvai pakenkti mažyliui. Medinės kaladėlės kūdikiams - puikus pasirinkimas! Medis pasižymi tvirtumu, tad Jūsų atžala kaladėlių tikrai nesuskaldys ir nesusižeis, o tokia kokybė garantuoja, kad šiuos žaislus, vaikui užaugus, galėsite arba parduoti, arba padovanoti pažįstamiems.

Kokia yra kaladėlių nauda kūdikiams?

Turbūt klausiate savęs, kokia šių žaislų nauda Jūsų vaikui, kuris tų kaladėlių po kelių metų nė neatsimins? Atsakymas toks - kadangi kūdikiai pasikliauja daugiausiai sensomotorine stimuliacija, jiems yra labai svarbu tyrinėti įvairius pojūčius - liesti naujas formas, pamatyti kuo daugiau vaizdų bei lavinti klausą. Būtent kaladėlės kūdikiams pasirodys unikalios dėl neįprastų struktūrų ir iškilimų, o ypač sudomins, jei bus skirtingų spalvų ar pagamintos iš skirtingų medžiagų.

Kaladėlės kūdikiams internetu

Jei nusprendėte, kad tai puikus pasirinkimas Jūsų naujagimiui ir ieškote, kur kaladėlių įsigyti pigiau - “LifeStyleVision” elektroninės parduotuvės internetu pasiekiamas asortimentas Jus nudžiugins. Čia prieinama kaina susitinka su gera kokybe!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje