Meniu
Prekių krepšelis

Kaladėlės vaikams nuo 2 metų

Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Little Farm
Šis kaladėlių rinkinys yra visų laikų mėgstamiausias. 50 skirtingų formų kaladėlių rinkinys yra geriausia priemonė vaikui išmokti kaladėlių pagalba statyti skirtingus pastatus, formas ir pan. Kaladėlės dekoruotos įvairiomis iliustracijomis iš kolekcijos „Little Farm“. Sukurkite savo ūkio kompleksą. ..
26.95€
Be PVM:22.27€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kolekcija: Little Farm
Sukurkite puikią gyvūnų piramidę iš kaladėlių ir sužinokite apie skaičius nuo 1 iki 10. Tai puikus žaislas vaikams lavinti loginį mąstymą, rankų ir akių koordinaciją. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių arba padėkite juos horizontaliai. Žaislas susideda iš 10 skirtingų dy..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
23.95€
Be PVM:19.79€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi...
21.03€ 24.75€
Be PVM:17.38€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi. ..
24.75€
Be PVM:20.45€
Rodo nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Tikriausiai nerasime nei vieno mažylio, kuris neturėtų medinio žaislo, o dar dažniau – medinių kaladėlių. Medinės kaladėlės vaikui dovanojamos nuo seniausių laikų. Nenuostabu, kad ir dažniausia medžiaga iš kurios būdavo gaminami žaislai – mediena.

Kodėl verta rinktis kaladėles?

Kaladėlės vaikams nuo 2 metų – tai itin patvarus ir tvirtas žaislas, kuriuo smagu žaisti tiek mergaitei, tiek berniukui. Medinės kaladėlės skatina vaikus pasitelkti vaizduotę, kūrybiškumą statant ir kuriant kaladėlių kompozicijas. Mažylis žaisdamas kaladėlėmis lavina pirmuosius matematinius įgūdžius, erdvinį mąstymą, motoriką. Įdomu, kad remiantis tyrimais, vaikai žaidę su kaladėlėmis, pasižymi geresniais matematiniais sugebėjimais ir įstoję į aukštąsias mokyklas, dažniau renkasi šios krypties profesijas.

Didžiulis privalumas, kad medinės kaladėlės tinka tiek vos sulaukusiam 2 metų mažyliui, tiek ir vyresniam 2-5 vaikui. Taip pat vaikams žaidžiant kaladėlėmis, į žaidimo procesą labai lengvai gali įsitraukti ir tėveliai. Svarbu, kad tyrimais įrodyta, kad 1,5-2,5 metų vaikai žaisdami kaladėlėmis kartu su tėveliais, greičiau išmoksta kalbėti bei jų žodynas tampa turtingesnis. Todėl medinės kaladėlės – tai ne tik įprastas žaislas, skirtas vaikučiui pralinksminti, bet kartu ir priemonės padedanti užmegzti gilesnį ryšį su mažyliams su tėveliais.

Paprastai kaladėlių pasirinkimas labai platus, jų rasite įvairiausių formų, spalvų, dydžių. Įprastai iš kaladėlių galima pastatyti tam tikrus statinius ar sudėlioti net keletą skirtingų paveikslėlių. Jos gali būti su raidelėmis, skaičiais ar figūrėlėmis. Dažnai tokios kaladėlės tampa puošmena ir tam tikra žaisminga dekoracija vaikų kambariuose.

Medinės kaladėlės 2 metų vaikams internetu

Jeigu ieškote šio vaikučiams gyvybiškai svarbaus žaislo, tuomet patekote būtent ten, kur reikia. Užsisakykite medines kaladėles internetu, kadangi tai patogiausias būdas rasti taip ieškomą žaislą pigiau bei platesnį pasirinkimą. Patogu, kad internetu galėsite matyti visą parduotuvės turimą prekių asortimentą. Žinoma, visuomet stengiamės surasti patinkantį daiktą pigiau, su gera kaina, tad internete matysite visas akcijas, nuolaidas ir apie jas galėsite sužinoti pirmieji. Svarbu, kad nereikės laukti ilgose eilėse parduotuvėje ar susikrimsti neradus patinkančio daikto. Daugelis sutiks, kad internetu pirkti praktiškiausia.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje