Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai mergaitėms

Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
10.89€ 15.65€
Be PVM:9.00€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Little Farm
Kiek figūrėlių galite subalansuoti? Apverskite kortelę ir padėkite figūrėles ant balansinės lentos, kuri atitinka jūsų kortelę. Būkite atsargūs ir per daug nesiūbuokite, nes kitaip figūrėlės nukris! Šį balansavimo žaidimą smagu žaisti vienam arba su visa šeima. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koor..
16.94€ 22.75€
Be PVM:14.00€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
27.45€
Be PVM:22.69€
Kolekcija: Christmas
Pajuskite Kalėdų dvasią su šiuo šeimos žaidimu. Ar esate greičiausias eglutės puošėjas? Visi gausite Kalėdų eglutės atviruką su 5 spalvingų papuošalų iliustracijomis. Paeiliui ridenkite kauliuką, kad pamatytumėte, kurią spalvą galite pridėti prie savo kortelės. Laimi tas, kuris pirmasis papuošia sav..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
12.10€ 15.65€
Be PVM:10.00€
Kolekcija: Little Farm
Dėlionė yra puikus pirmasis žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Su šiomis keturiomis dėlionėmis galite žaismingai pažinti skirtingus ūkio gyvūnus. Kiekvienos dėlionės sunkumas yra nuo keturių iki šešiolikos dalių. Dėlionė padeda lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką. Smagus būdas lavinti vaiko ran..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Little Farm
Ši dėlionė yra puikus žaislas 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionė tobulina vaiko smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kaip kantrybė, vaizdo atpažinimas ir problemų sprendimas. Dėlionės iliustruotos ūkio tema ir susideda iš 3, 4 arba 5 dalių. K..
15.55€
Be PVM:12.85€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 110 (10 puslapių)

Norite nustebinti savo dukrą nauju žaislu, bet nenorite išlaidauti daiktams, kurie tikite, kad neduos didelės naudos? Pirmiausia, apsvarstykite, koks pirkinys būtų tinkamiausias atsižvelgiant į jos amžių, norus bei Jūsų, kaip tėvų, svajones. Natūralu, kad artimieji visada nori, kad vaikus supanti aplinka juos mokytų ir tobulintų, todėl geriausia ieškoti variantų, kurie būtent tai ir darys, nepamirštant ir mažylio poreikių. Lavinamieji žaislai mergaitėms suteiks naujų naudingų žinių ir kurį laiką užims jų minčių procesą nauja užduotimi.

Lavinamieji mergaitiški žaislai 

Dauguma tėvelių rinkdami bet kokius daiktus vaikams išsigąsta: o kas, jeigu vaikas jam skirtą pirkinį paims ir numes, visai jo nebrangindamas? Ypač dažnai tokį akibrokštą pateikia užsispyrusios mergaitės, atsisakančios žaisti su nauju žaislu dėl kokios nors netinkančios smulkmenos. Šios problemos išvengimo garantuoti negalime, nes vaikai pasižymi egocentriškumu ir daug dalykų jų pasąmonėje turi vykti pagal juos, tačiau tikrai verta apgalvoti būdus, kurie gali palengvinti tokią situaciją. Paklauskite savęs: kas būtent šiuo metu mano dukrai aktualu ir ko ji galėtų iš to išmokti? Galbūt mergaitei labai rūpi daikto spalva - peržiūrėkite, su kuriais žaislais jos praleista daugiausiai laiko, nebijokite paklausti, kas vaiką žavi. Dažnai tai būna rožinės spalvos atspalviai arba kiti ryškūs variantai - mergaitės mėgsta oranžinę, violetinę bei geltoną. Lavinamasis žaislas, kurio spalvą mažylė garbina, daug labiau įtrauks ir atliks savo paskirtį - gerinti vaiko intelektinius įgūdžius. Lavinamieji žaislai mergaitėms skiriasi ir tematika - viena mieliau gilins žinias apie laukinius gyvūnus, kita apie drabužius, o dar kita apie gėles. Dėl šių priežasčių, ypač, jei Jūsų atžalai yra daugiau nei 3 metukai, labai svarbu stebėti jos elgseną ir reakcijas į įvairias detales, paaiškinimus, kodėl vienas daiktas mielesnis nei kitas. Taip tikrai yra mažiau tikėtina, kad prašausite pirkdami žaislą, o vaiko progresas dar labiau žavės.

Lavinamieji žaislai mergaitėms internetu

Jaunų vaikų augantis užsispyrimas bei kartu mažėjanti tikimybė, kad daiktas tiks ir patiks, turėtų paskatinti Jus susirūpinti perkamų žaislų kaina. “Little Dutch” asortimente esantys lavinamieji žaislai mergaitėms palepins pigiau kainuojančių prekių ieškančius tėvelius. Internetu užsisakyta detalė atkeliaus greitai ir be jokių rūpesčių!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje