Meniu
Prekių krepšelis

Medžiaginės lėlės

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru -15 %
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
22.39€ 26.35€
Be PVM:18.50€
Kolekcija: Flowers & But
Susipažinkite su miela Ana. Ši lėlė su mielu sijonėliu nekantrauja, kol ją priglausi. Jai patinka būti sode, pilname gėlių ir drugelių. Su savo paukščiu Ana tampa jūsų mažąja nauja, geriausia drauge. Jis visada šalia, jei nori žaisti ar reikia didelio apkabinimo. ..
21.37€ 25.15€
Be PVM:17.66€
Kolekcija: Vintage
Susipažinkite su mieląja Ava. Su miela gėlėta suknele ir plaukų lankeliu ji nekantrauja tapti jūsų geriausia drauge. Ji visada šalia, kai nori pažaisti ar reikia stipriai apkabinti. Koks bus jūsų pirmasis nuotykis kartu? Ar ruošiesi skinti gėles? O gal surengti pikniką su arbata ir sausainiais? Ava ..
20.35€ 23.95€
Be PVM:16.82€
Kolekcija: Christmas
Jim pasiruošęs Kalėdoms! Su raudona kepuraite ir prie jos derančia apranga jis mėgaujasi skaniais saldainiais nuo Kalėdų eglutės. Jim nekantrauja švęsti šias Kalėdas su jumis. Kalėdinė lėlė yra tvirtoje dėžutėje ir yra puiki dovana po Kalėdų eglute...
20.66€ 27.55€
Be PVM:17.07€
Susipažinkite su lėle Jim. Jis pasiruošuęs paplūdimio dienai! Jis visada pasiruošęs statyti smėlio pilis ar žaisti vandenyje ir ieškoti lobių krante. Jim bus tavo naujas geriausias draugas. Jei nori žaisti ar reikia didelio apkabinimo, jis visada šalia. Griebkite jo plaukimo žiedą ir rankšluostį, ka..
19.76€ 26.35€
Be PVM:16.33€
Kolekcija: Christmas
Rosa pasiruošusi Kalėdoms! Su raudona kepuraite ir prie jos derančio apranga ji mėgaujasi ką tik iškeptu imbieriniu sausainiu. Rosa nekantrauja švęsti šias Kalėdas su jumis. Lėlė yra tvirtoje dėžutėje ir yra puiki dovana po Kalėdų eglute...
20.66€ 27.55€
Be PVM:17.07€
Kolekcija: Little Pink Flowe
Susipažinkite su Rosa, miela lėlyte. Ši lėlė miela suknele labai nori būti priglausta. Rosa gali sėdėti ir mielai pasivažinėtų mediniame lėlių vežime. Miela lėlė Rosa yra 10 cm., 35 cm. ir 50 cm. dydžių. - Matmenys: 3,5 x 7 x 10 cm.- Medžiaga: 95% poliesteris; 5% medvilnė / užpildas: 100% poliester..
9.13€ 10.75€
Be PVM:7.55€
Kolekcija: Christmas
Ši lėlė su kepure ir žieminiais batais nekantrauja, kol ją priglausi. Sam apsirengęs ir pasiruošęs žaisti lauke šaltyje. Jis nekantrauja, kol iškris sniegas ir išmes sniego gniūžtes. Sam bus tavo naujas geriausias draugas. Jis visada bus šalia, kai norėsi pažaisti ar prireiks didelio apkabinimo. Užs..
18.44€ 26.35€
Be PVM:15.24€
Ši maža fėja neša sėkmę. Savo fėjų dulkėmis jis barsto laimę ir šypsosi visiems aplinkiniams. Fėja Ela atvyko į jūsų namus iš tolimo stebuklingo pasaulio, kad atneštų jums laimės su savo keturlapiais dobilais. Jis yra tavo geriausias draugas ir pasirūpins tavimi bet kada ir bet kur. Gražia rožine su..
16.27€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Kolekcija: Wild Flowers
Susipažink su miela Evi. Ši pliušinė lėlytė iš „Little Dutch“ su miela suknele nori, kad ją prisiglaustum. Lėlė Evi yra 35 cm ūgio. Evi gali atsisėsti ir mėgsta eiti su tavimi su pasivaikščioti sėdėdama lėlių vežimėlyje...
17.10€ 19.00€
Be PVM:14.13€
Kolekcija: Flowers & But
Susipažinkite su miela lėlyte Evi. Ši lėlė labai nori būti priglausta ir prižiūrima. Lėlė Evi draugauja su kiekvienu berniuku ir mergaite. Vaikai lėlę gali pamaitinti buteliuku arba nuraminti čiulptuku. Mažieji taip pat gali pakeisti lėlės sauskelnes, įdėti į lopšį ar tiesiog įvynioti į antklodę. Kū..
35.48€ 41.75€
Be PVM:29.32€
Kolekcija: Christmas
Susipažinkite su Evi, miela kalėdine lėlyte su mielu šiaurės elniu rankose! Evi puikiai tinka šventėms ir tikrai sukels šypseną kiekvieno vaiko veide. Dėl mielos išvaizdos jis yra puikus draugas, su kuriuo galima prisiglausti Kalėdų sezono metu. Miela lėlė Evi yra puiki dovana vaikams. Evi bus puiku..
24.70€ 27.45€
Be PVM:20.41€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 27 (3 puslapių)

Lėlė yra nuostabus ir nepakeičiamas žaislas vaikui. Be jokios abejonės, nei vienas mažylis neužaugo be lėlės. Apie šio žaislo ypatingumą kalba ir atlikti archeologiniai tyrimai, kurių metų nustatyta, kad seniausia rasta lėlė siekia net 2 tūkst. metų prieš mūsų erą. Įspūdinga, tiesa? Ir tai yra bene pirmasis žinomas žaislas. Na, o šiandien vis labiau populiarėja medžiaginės lėlės, kurios yra minkštos, malonios liesti, laikyti, prisiglausti ir pagamintos iš natūralių medžiagų.

Lėlė lavina verbalinius įgūdžius

Galime išgirsti, kad vaikams būtina žaisti lavinamuosius, edukacinius žaidimus, kurie būtų susiję su mokslu ir loginiu mąstymu. Žinoma, tai visiškai tiesa. Tokie žaidimai ugdo ir lavina daug vaikučiui būtinų gebėjimų. Tačiau svarbu nepamiršti, kad lėlė yra lygiai toks pat būtinas žaislas kaip ir kiti. Lėlės lavina kūrybiškumo, socializavimosi įgūdžius, moko bendrauti. Jungtinėje Karalystėje buvo atlikti tyrimai, kurie įrodė, kad žaidimo su lėlėmis metu, kur kas labiau suaktyvėja smegenų veikla.

Lėlė – universalus žaislas

Anksčiau buvo prasta manyti, kad su lėlėmis gali žaisti tik mergaitės. Šiandien šis įsitikinimas išnyksta, kadangi pastebima, kad medžiaginėmis lėlėmis patinka žaisti tiek mergaitėms, tiek berniukams ir, žinoma, kūdikiams. Lygiai taip pat kaip ir mergaitėms patinka žaisti su mašinėlėmis. Taigi, reikėtų vengti stereotipų, kad berniukai gali žaisti tik su mašinėle. Be jokios abejonės, ne vienas berniukas apsidžiaugtų gavęs skudurinę lėlytę – berniuką. Daugelis vaikučių su tokiais medžiaginiais žaislais mėgsta miegoti ar tiesiog drauge leisti laiką.

Lėlė vaiko rankose atgimsta

Tėveliai turėtų suklusti ir atkreipti dėmesį į tai, kaip mažylis žaidžia su savo lėle. Sakoma, kad lėlė vaiko rankose atgimsta. Tuo norima pasakyti, kad vaikas per lėlę ima išreikšti save, pademonstruodamas tam tikras scenas, atkartodamas žodžius ar citatas, išreikšdamas savo norus ir apskritai suteikdamas lėlei tam tikrą charakterį. Žinoma, mažylio vaizduotė didžiulė ir to nederėtų pamiršti, dialogai ir situacijos gali būti tik lakios vaizduotės vaisius. Tačiau pagal šiuos ženklus galite spręsti, kokia vaiko nuotaika ir mintys.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje