Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.75€
Be PVM:8.88€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 72 (6 puslapių)

Pirmaisiais vaiko gyvenimo mėnesiais tėveliai neretai stengiasi susitvarkyti miego režimą ir apsiprasti su naujomis pareigomis. Tai natūralu, nes vaiko (nesvarbu, ar pirmagimio, ar ne) gimimas šiek tiek išmuša iš vėžių, o tam, kad visiems toliau būtų lengviau, reikia abipusės ramybės. Visgi, 4 mėnesių sulaukusiam kūdikiui jau reikia skirti daugiau dėmesio ir su juo užsiimti. Vienas geriausių ir paprasčiausių būdų vaiką palepinti - įsigyti naujų žaislų.

Kokie žaislai yra tinkami 4 mėnesių kūdikiui?

Gali atrodyti, kad tie mėnesiai nelabai daug ką sako ir žaislai 4 mėnesių vaikui tiks bet kokie. Deja, tai nėra taip paprasta. Spręsti apie tai, kokius žaislus rinksitės, geriausia yra atsižvelgiant tiek į amžių, tiek į ryškiai pastebimus vaiko poreikius. Kiekvieno mažylio raida yra vis kitokia ir prie jos derintis taip pat reikia skirtingai.

Žaislai kūdikiams nuo 4 mėnesių turi būti patenkinantys jų augantį norą pažinti pasaulį. Pastebėta, kad būtent šį mėnesį perkopę vaikai vis labiau kreipia dėmesį į spalvas, nes jau gali skirti įvairius atspalvius, todėl puiku yra ieškoti žaislų su įvairesniu koloritu.

Taip pat tokio amžiaus vaikučiai dažnai sugeba patys apsiversti ir bando sugriebti šalia lovytės esančius daiktus - ant lovytės pakabinami žaislai spiralės bus puiki pramoga, skatinanti įveikti naujus fizinius iššūkius.

Nepamirškite, kad ir Jūsų berniukui, ir mergaitei patiks žaislai malonūs ausiai bei stebinantys unikaliais garsais. Juk tokiu laikotarpiu labai svarbu bandyti atkreipti mažylio dėmesį į naujus garsus ir lytėjimo galimybes.

Tokie žaislai 4 mėnesių kūdikiui kaip minkšti migdukai ar lavinamieji kubai tikrai užims mažylį ir skatins jį susipažinti su naujomis tekstūromis. Aišku, kad tokios detalės svarbios ne tik užsiėmimui, bet ir vaiko ramybei pasiekti - daugybę detalių turintys minkšti žaislai leis mažyliui susikoncentruoti ir nurimti.

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui internetu

Norite, kad žaislai kūdikiams nuo 4 mėnesių atsirastų Jūsų pirkinių krepšelyje? Ieškokite prekių, pasižyminčių puikia kaina ir paprastai surandamų. Tai galite padaryti elektroninėje parduotuvėje “LifeStyleVision” - čia žaislai vaikams sukategorizuoti ir greitai randami, o pigiau kainuojantis pirkinys pasieks Jus greitai nesukeliant jokių nepatogumų!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje